Pololetní výsledková listina 9. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 38 38 39 115
1. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 38 38 36 112
2. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 37 36 37 110
3. Anežka Čechová G, Mikulov 33 31 28 92
4.–5. Daniel Čtvrtečka G, Budějovická, Praha 26 23 25 74
4.–5. Šimon Genčur Biskupské G, Brno 27 30 17 74
6. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 20 16 17 53
7. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 25 7 10 42
8. Lukáš Rella G, Dačice 29 29
9. Markéta Poláčková ZŠ Pardubice – Polabiny 24 24
10. Jakub Turner G J. Vrchlického, Klatovy 23 23
11. Ivana Ludvíková ZŠ Pardubice – Polabiny 22 22
12. Jakub Mašek G Neumannova, Žďár n. S. 11 8 19
13.–15. Eliška Marečková G J. Š. Baara, Domažlice 9 3 12
13.–15. Ondřej Petržík G J. Š. Baara, Domažlice 12 12
13.–15. Ema Vecková G J. Š. Baara, Domažlice 6 6 12
16.–17. Zuzana Petržíková G J. Š. Baara, Domažlice 6 5 11
16.–17. Anastasie Voronscaia G J. Š. Baara, Domažlice 11 11
18.–22. Květa Barhoňová G J. Š. Baara, Domažlice 7 3 10
18.–22. Zuzana Forsterová G J. Š. Baara, Domažlice 10 10
18.–22. Jan Kouba G, Prachatice 5 5 10
18.–22. Kristián Matúš ZŠ a MŠ Veřovice 5 5 10
18.–22. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 10 10
23.–27. Ondřej Běhenský G J. Š. Baara, Domažlice 4 5 9
23.–27. Klára Forstová G J. Š. Baara, Domažlice 5 4 9
23.–27. Ivan Pavle G J. Š. Baara, Domažlice 6 3 9
23.–27. Hanka Phanová G J. Š. Baara, Domažlice 7 2 9
23.–27. Jakub Škarda G J. Š. Baara, Domažlice 7 2 9
28. Matěj Žambůrek G J. Š. Baara, Domažlice 7 7
29.–31. Tomáš Dofek G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
29.–31. Šárka Nejedlová G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
29.–31. Ondřej Tauer G J. Š. Baara, Domažlice 4 2 6
32.–43. Tomáš Benda G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
32.–43. Barbora Černá G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
32.–43. Danielle Fohlová G J. Š. Baara, Domažlice 4 1 5
32.–43. Pavel Hikl G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
32.–43. Esther Eleonor Hromádková G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
32.–43. Jana Jankovcová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
32.–43. Klára Lojdová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
32.–43. Evelína Lokvencová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
32.–43. Hoang Ly Nguyenová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
32.–43. Natálie Pekařová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
32.–43. Stela Provalilová G J. Š. Baara, Domažlice 4 1 5
32.–43. Natálie Špirková G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
44.–45. Martin Franěk G J. Š. Baara, Domažlice 2 2 4
44.–45. Eliška Zelenková G J. Š. Baara, Domažlice 4 4
46.–47. Alice Jankovcová G J. Š. Baara, Domažlice 2 2
46.–47. Natálie Veberová G J. Š. Baara, Domažlice 1 1 2
48.–50. Kryštof Krčmárik G J. Š. Baara, Domažlice 1 1
48.–50. Dao Ngoc Ly G J. Š. Baara, Domažlice 1 1
48.–50. Klára Routová G J. Š. Baara, Domažlice 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 38 38 39 115
1. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 36 30 37 103
2. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 36 29 30 95
3. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 31 25 30 86
4. Renata Brázdová ZŠ a MŠ Kameničky 28 35 22 85
5. Eva Barčová G Volgogradská 6a, Ostrava 30 23 27 80
6.–8. Sebastian Ray ZŠ Školní, Bechyně 29 16 19 64
6.–8. Jan Souchop G, Mikulov 26 21 17 64
6.–8. Pavla Šimová G, Šumperk 22 20 22 64
9. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 28 30 58
10. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 25 19 11 55
11.–12. Jindřich Urban ZŠ Divišov 32 11 11 54
11.–12. Václav Verner PORG, Praha 24 18 12 54
13. Agáta Anna Štěpánová G J. Vrchlického, Klatovy 21 11 11 43
14. David Vedral G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 19 19 3 41
15. Lucie Židková G Komenského, Havířov 21 14 35
16. Karel Kubeš G, Písek 15 6 13 34
17.–18. Alexander Adámek ZŠ Hostýnská, Praha 10 17 15 32
17.–18. Jakub Merta ZŠ Brno - Bystrc 16 12 4 32
19.–20. Jakub Drábek Slovanské G, Olomouc 16 10 5 31
19.–20. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 15 7 9 31
21. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 11 11 8 30
22. Klára Rašková Gymnázium Brno-Bystrc 28 28
23.–24. Radim Gabriel G Volgogradská 6a, Ostrava 16 7 23
23.–24. Václav Vostal G Masarykovo nám., Třebíč 23 23
25.–26. Magdaléna Jůzová ZŠ Brno - Bystrc 13 6 3 22
25.–26. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 22 22
27. Vít Němec ZŠ a MŠ Tasovice 21 21
28.–29. Adam Černý G Ústavní, Praha 19 19
28.–29. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 13 6 19
30.–31. Kristýna Šeděnková G Volgogradská 6a, Ostrava 16 2 18
30.–31. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 18 18
32. Antonie Kynčlová ZŠ Herčíkova, Brno 16 16
33.–34. Františka Kynčlová ZŠ Herčíkova, Brno 15 15
33.–34. Matěj Šicner Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno 15 15
35. Tomáš Dokulil G Jírovcova, České Budějovice 13 13
36.–39. Lukáš Albrecht ZŠ, Liberec, Oblačná 11 11
36.–39. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 5 6 11
36.–39. Oliver Kodyš G Z. Wintra, Rakovník 11 11
36.–39. Vojtěch Muller G Nad Kavalírkou, Praha 11 11
40.–42. Jiří Cepník G J. Jungmanna, Litoměřice 10 10
40.–42. Romana Kolembusová ZŠ Šumperk, Šumavská 21 10 10
40.–42. Matěj Krátký G, Jihlava 10 10
43.–45. Vojtěch Fajstl ZŠ a MŠ Ptení 5 5
43.–45. Lukáš Hrdý G, Lesní čtvrť, Zlín 5 5
43.–45. Klára Řeháková G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 5
46. Tomáš Bořil G Neumannova, Žďár n. S. 3 3

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 43 43 44 130
1. Jiří Račanský G, Brno-Řečkovice 33 36 38 107
2. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 33 33 33 99
3. Martina Černá ZŠ Pardubice – Polabiny 38 33 25 96
4. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 29 28 29 86
5. Ema Kučerová G J. Jungmanna, Litoměřice 26 25 20 71
6. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 24 23 20 67
7. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 14 24 23 61
8. Lukáš Kárník ZŠ Kostelec nad Černými lesy 33 27 60
9. Lucie Rottová G Ústavní, Praha 22 19 16 57
10. Ondřej Fikr G, Litoměřická, Praha 22 22 11 55
11. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 25 28 53
12. David Matoušek ZŠ Němčice nad Hanou 24 12 15 51
13.–14. Tereza Sršňová G, Budějovická, Praha 26 9 11 46
13.–14. Eliška Urbanová ZŠ Divišov 24 5 17 46
15. Jakub Roštík G Mikulášské n. 23, Plzeň 14 8 21 43
16. Eliška Dřínková ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 25 16 41
17. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 18 15 6 39
18. Štěpán Stichenwirth G J. Vrchlického, Klatovy 17 17 34
19. Petr Švestka ZŠ Pardubice – Polabiny 21 10 31
20.–21. Patricie Labuťová ZŠ Jiráskovo n., Hradec Králové 10 20 30
20.–21. Tereza Martišová G J. A. Komenského, Uh. Brod 19 11 30
22. Bruno Jan Šulc G Jindřichův Hradec 29 29
23. Alexander Spálený Slovanské G, Olomouc 27 27
24. Gabriela Volková Masarykovo G, Vsetín 15 5 5 25
25. Matěj Dušek ZŠ Roztoky 23 23
26.–27. Tomáš Viktor Kubíček ZŠ a MŠ DOCTRINA, Liberec 22 22
26.–27. Jana Novotný G, Litoměřická, Praha 22 22
28.–29. Natálie Boucová Masarykovo klasické G, Říčany 21 21
28.–29. Melánie Boušková ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 17 4 21
30. Věra Marie Krejčí G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 10 20
31. Vít Novák ZŠ Chyšky 13 6 19
32. Kristýna Kábrtová G a SOŠ Havlíčkova, Úpice 15 3 18
33. Bianka Jirátková G Z. Wintra, Rakovník 16 16
34.–37. Ema Čekalová G, Budějovická, Praha 15 15
34.–37. Adam Ondračka ZŠ Pionýrů, Frýdek-Místek 15 15
34.–37. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 5 15
34.–37. Anežka Štulová G Volgogradská 6a, Ostrava 15 15
38. Pavel Fryjauf Sportovní G, Plzeňská, Kladno 14 14
39. Barbora Pauková G, Litoměřická, Praha 12 12
40.–41. Vítek Novotný G, Blansko 5 6 11
40.–41. Jan Štefanča G, Litoměřická, Praha 11 11
42. Matěj Čentík G O. Havlové, Ostrava 9 9
43.–44. Mai Chu Nhu G, Litoměřická, Praha 8 8
43.–44. Jan Mansfeld ZŠ Třebíz 5 3 8
45. Leontýna Helena Keates Slovanské G, Olomouc 7 7
46.–47. Karolína Foltýnová ZŠ U Hřiště, Opava 6 6
46.–47. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 6
48.–51. Michaela Marešová ZŠ Chyšky 5 5
48.–51. Lukáš Matoušek G, Česká Třebová 5 5
48.–51. Denisa Mazáčová Masarykovo G, Vsetín 5 5
48.–51. Vladimír Tůma G Luďka Pika, Plzeň 5 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 43 43 44 130
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 32 23 36 91
2. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 8 9 8 25
3. Klára Vildomcova ZŠ Divišov 8 5 2 15
4. Helena Rýparová ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 12 12
5. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 3 3
6. Anežka Prachařová ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací