Výsledková listina 2. série 9. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 5 6 6 7 7 7 38
2. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 6 6 6 7 6 36
3. Anežka Čechová G, Mikulov 5 6 2 6 7 5 31
4. Šimon Genčur Biskupské G, Brno 5 6 5 2 7 5 30
5. Daniel Čtvrtečka G, Budějovická, Praha 5 6 6 2 4 23
6. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 5 6 5 16
7. Ondřej Petržík G J. Š. Baara, Domažlice 5 7 12
8. Anastasie Voronscaia G J. Š. Baara, Domažlice 5 6 11
9. Eliška Marečková G J. Š. Baara, Domažlice 5 4 9
10.–14. Květa Barhoňová G J. Š. Baara, Domažlice 7 7
10.–14. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 2 7
10.–14. Hanka Phanová G J. Š. Baara, Domažlice 7 7
10.–14. Jakub Škarda G J. Š. Baara, Domažlice 7 7
10.–14. Matěj Žambůrek G J. Š. Baara, Domažlice 7 7
15.–18. Šárka Nejedlová G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
15.–18. Ivan Pavle G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
15.–18. Zuzana Petržíková G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
15.–18. Ema Vecková G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
19.–31. Tomáš Benda G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
19.–31. Barbora Černá G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
19.–31. Klára Forstová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
19.–31. Pavel Hikl G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
19.–31. Esther Eleonor Hromádková G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
19.–31. Jana Jankovcová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
19.–31. Jan Kouba G, Prachatice 5 5
19.–31. Klára Lojdová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
19.–31. Evelína Lokvencová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
19.–31. Kristián Matúš ZŠ a MŠ Veřovice 5 5
19.–31. Hoang Ly Nguyenová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
19.–31. Natálie Pekařová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
19.–31. Natálie Špirková G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
32.–36. Ondřej Běhenský G J. Š. Baara, Domažlice 4 0 4
32.–36. Danielle Fohlová G J. Š. Baara, Domažlice 4 4
32.–36. Stela Provalilová G J. Š. Baara, Domažlice 4 4
32.–36. Ondřej Tauer G J. Š. Baara, Domažlice 4 4
32.–36. Eliška Zelenková G J. Š. Baara, Domažlice 4 4
37. Martin Franěk G J. Š. Baara, Domažlice 2 2
38.–39. Dao Ngoc Ly G J. Š. Baara, Domažlice 1 1
38.–39. Natálie Veberová G J. Š. Baara, Domažlice 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Renata Brázdová ZŠ a MŠ Kameničky 5 6 6 6 5 7 35
2. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 5 6 6 7 6 30
3. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 5 6 5 6 7 29
4. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 5 6 4 6 4 25
5. Eva Barčová G Volgogradská 6a, Ostrava 4 6 2 2 5 4 23
6.–7. Jan Souchop G, Mikulov 4 6 2 4 5 21
6.–7. Lucie Židková G Komenského, Havířov 5 6 3 7 21
8. Pavla Šimová G, Šumperk 5 6 2 7 20
9.–10. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 5 6 5 3 19
9.–10. David Vedral G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 6 5 3 19
11. Václav Verner PORG, Praha 5 4 5 1 3 18
12. Sebastian Ray ZŠ Školní, Bechyně 5 6 5 16
13. Jakub Merta ZŠ Brno - Bystrc 5 5 2 12
14.–17. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 5 2 4 11
14.–17. Vojtěch Muller G Nad Kavalírkou, Praha 5 6 11
14.–17. Agáta Anna Štěpánová G J. Vrchlického, Klatovy 5 1 1 1 3 11
14.–17. Jindřich Urban ZŠ Divišov 5 6 11
18. Jakub Drábek Slovanské G, Olomouc 3 3 4 10
19.–20. Radim Gabriel G Volgogradská 6a, Ostrava 5 0 1 1 0 0 7
19.–20. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 1 5 1 7
21.–23. Magdaléna Jůzová ZŠ Brno - Bystrc 1 3 1 1 6
21.–23. Karel Kubeš G, Písek 5 0 1 6
21.–23. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 6 6

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Jiří Račanský G, Brno-Řečkovice 5 5 6 5 2 6 7 36
2.–3. Martina Černá ZŠ Pardubice – Polabiny 5 5 3 6 1 6 7 33
2.–3. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 5 5 6 3 2 6 6 33
4. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 5 6 6 6 28
5. Ema Kučerová G J. Jungmanna, Litoměřice 5 5 5 7 3 25
6. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 5 4 6 4 5 24
7. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 5 5 5 4 1 3 23
8. Ondřej Fikr G, Litoměřická, Praha 3 4 6 2 1 2 4 22
9. Lucie Rottová G Ústavní, Praha 5 5 6 3 19
10. Štěpán Stichenwirth G J. Vrchlického, Klatovy 5 5 3 2 2 17
11. Eliška Dřínková ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 5 5 6 16
12. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 5 1 1 2 1 3 2 15
13. David Matoušek ZŠ Němčice nad Hanou 5 5 2 12
14.–16. Věra Marie Krejčí G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 10
14.–16. Patricie Labuťová ZŠ Jiráskovo n., Hradec Králové 4 1 5 10
14.–16. Petr Švestka ZŠ Pardubice – Polabiny 5 5 10
17. Tereza Sršňová G, Budějovická, Praha 5 4 9
18. Jakub Roštík G Mikulášské n. 23, Plzeň 5 3 8
19.–20. Vít Novák ZŠ Chyšky 5 0 0 1 6
19.–20. Vítek Novotný G, Blansko 5 0 1 6
21.–23. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5
21.–23. Eliška Urbanová ZŠ Divišov 5 5
21.–23. Gabriela Volková Masarykovo G, Vsetín 5 5
24.–25. Kristýna Kábrtová G a SOŠ Havlíčkova, Úpice 3 3
24.–25. Jan Mansfeld ZŠ Třebíz 2 1 0 0 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 3 4 6 4 1 5 23
2. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 5 4 9
3. Klára Vildomcova ZŠ Divišov 5 5
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací