Výsledková listina 3. série 9. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 7 7 7 7 39
1. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 6 7 7 7 7 37
2. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 5 6 5 7 6 7 36
3. Anežka Čechová G, Mikulov 5 6 7 3 5 2 28
4. Daniel Čtvrtečka G, Budějovická, Praha 3 6 7 5 4 25
5.–6. Šimon Genčur Biskupské G, Brno 3 2 0 6 2 4 17
5.–6. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 5 6 6 17
7.–8. Zuzana Forsterová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5 10
7.–8. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 10
9. Jakub Mašek G Neumannova, Žďár n. S. 2 6 8
10.–11. Tomáš Dofek G J. Š. Baara, Domažlice 4 2 0 6
10.–11. Ema Vecková G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
12.–13. Ondřej Běhenský G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
12.–13. Zuzana Petržíková G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
14. Klára Forstová G J. Š. Baara, Domažlice 4 4
15.–17. Květa Barhoňová G J. Š. Baara, Domažlice 3 3
15.–17. Eliška Marečková G J. Š. Baara, Domažlice 3 3
15.–17. Ivan Pavle G J. Š. Baara, Domažlice 3 3
18.–22. Martin Franěk G J. Š. Baara, Domažlice 2 2
18.–22. Alice Jankovcová G J. Š. Baara, Domažlice 2 2
18.–22. Hanka Phanová G J. Š. Baara, Domažlice 2 2
18.–22. Jakub Škarda G J. Š. Baara, Domažlice 2 2
18.–22. Ondřej Tauer G J. Š. Baara, Domažlice 2 2
23.–27. Danielle Fohlová G J. Š. Baara, Domažlice 1 1
23.–27. Kryštof Krčmárik G J. Š. Baara, Domažlice 0 1 1
23.–27. Stela Provalilová G J. Š. Baara, Domažlice 1 1
23.–27. Klára Routová G J. Š. Baara, Domažlice 1 1
23.–27. Natálie Veberová G J. Š. Baara, Domažlice 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 7 7 7 7 39
1. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 5 6 7 7 7 5 37
2.–4. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 5 6 7 5 7 30
2.–4. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 3 6 1 7 6 7 30
2.–4. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 1 6 7 4 6 6 30
5. Eva Barčová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 4 4 6 2 27
6.–7. Renata Brázdová ZŠ a MŠ Kameničky 5 6 7 4 22
6.–7. Pavla Šimová G, Šumperk 5 6 7 3 1 22
8. Sebastian Ray ZŠ Školní, Bechyně 5 5 4 5 19
9. Jan Souchop G, Mikulov 5 6 1 5 17
10. Alexander Adámek ZŠ Hostýnská, Praha 10 5 2 4 4 15
11. Lucie Židková G Komenského, Havířov 2 6 4 2 14
12. Karel Kubeš G, Písek 3 6 4 13
13. Václav Verner PORG, Praha 2 2 1 4 3 0 12
14.–16. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 5 6 11
14.–16. Agáta Anna Štěpánová G J. Vrchlického, Klatovy 6 5 11
14.–16. Jindřich Urban ZŠ Divišov 5 6 11
17. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 1 2 6 9
18. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 2 6 8
19. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 6 6
20. Jakub Drábek Slovanské G, Olomouc 2 2 1 5
21. Jakub Merta ZŠ Brno - Bystrc 2 2 4
22.–23. Magdaléna Jůzová ZŠ Brno - Bystrc 1 1 1 3
22.–23. David Vedral G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 3
24. Kristýna Šeděnková G Volgogradská 6a, Ostrava 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 7 7 7 7 44
1. Jiří Račanský G, Brno-Řečkovice 5 5 6 3 7 6 6 38
2. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 2 3 5 6 3 7 7 33
3. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 5 6 7 6 29
4. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 4 5 6 7 6 28
5.–6. Lukáš Kárník ZŠ Kostelec nad Černými lesy 5 5 6 7 4 27
5.–6. Alexander Spálený Slovanské G, Olomouc 5 2 6 4 4 6 27
7. Martina Černá ZŠ Pardubice – Polabiny 4 5 6 4 6 25
8. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 5 5 6 7 23
9. Jakub Roštík G Mikulášské n. 23, Plzeň 5 5 4 7 0 21
10.–12. Ema Kučerová G J. Jungmanna, Litoměřice 5 2 6 1 6 20
10.–12. Patricie Labuťová ZŠ Jiráskovo n., Hradec Králové 5 5 6 4 20
10.–12. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 5 2 6 1 3 3 20
13. Eliška Urbanová ZŠ Divišov 4 6 7 17
14. Lucie Rottová G Ústavní, Praha 5 5 6 16
15. David Matoušek ZŠ Němčice nad Hanou 4 5 5 1 15
16.–18. Ondřej Fikr G, Litoměřická, Praha 1 3 1 4 1 0 1 11
16.–18. Tereza Martišová G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 6 11
16.–18. Tereza Sršňová G, Budějovická, Praha 5 6 11
19. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 2 1 2 0 1 0 6
20. Gabriela Volková Masarykovo G, Vsetín 5 5
21. Melánie Boušková ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 2 2 4

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 7 7 7 7 44
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 4 3 6 6 3 7 7 36
2. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 2 6 8
3. Klára Vildomcova ZŠ Divišov 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací