Výsledková listina 4. série 9. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 7 6 38
1. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 5 6 6 7 5 6 35
2. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 6 6 7 4 5 34
3. Anežka Čechová G, Mikulov 5 4 6 3 6 5 29
4. Daniel Čtvrtečka G, Budějovická, Praha 6 2 3 6 2 19
5. Šimon Genčur Biskupské G, Brno 3 6 5 2 2 18
6. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 5 3 2 6 16
7. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 10
8. Květa Barhoňová G J. Š. Baara, Domažlice 5 5
9.–12. Klára Forstová G J. Š. Baara, Domažlice 4 4
9.–12. Kristián Matúš ZŠ a MŠ Veřovice 4 4
9.–12. Stela Provalilová G J. Š. Baara, Domažlice 4 4
9.–12. Ema Vecková G J. Š. Baara, Domažlice 4 4
13.–14. Anna Marie Mikolášová G J. Š. Baara, Domažlice 3 3
13.–14. Šárka Nejedlová G J. Š. Baara, Domažlice 3 3

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 7 6 38
1. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 6 6 6 7 7 6 38
2.–4. Renata Brázdová ZŠ a MŠ Kameničky 6 5 6 6 4 6 33
2.–4. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 5 6 6 7 5 4 33
2.–4. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 5 5 6 6 5 6 33
5. Eva Barčová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 4 6 6 4 6 31
6. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 3 6 6 6 3 3 27
7. Agáta Anna Štěpánová G J. Vrchlického, Klatovy 4 6 5 6 5 26
8.–9. Radim Gabriel G Volgogradská 6a, Ostrava 3 5 5 2 1 6 22
8.–9. Lucie Židková G Komenského, Havířov 6 2 6 3 5 22
10.–11. Jan Souchop G, Mikulov 4 6 6 3 19
10.–11. Pavla Šimová G, Šumperk 6 6 5 2 19
12.–15. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 4 6 5 15
12.–15. Karel Kubeš G, Písek 5 4 6 15
12.–15. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 5 6 4 15
12.–15. Václav Verner PORG, Praha 2 3 1 3 6 15
16. Alexander Adámek ZŠ Hostýnská, Praha 10 4 6 3 13
17. Sebastian Ray ZŠ Školní, Bechyně 6 6 12
18. David Vedral G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 6 11
19. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 2 3 1 2 8
20.–22. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 3 3
20.–22. Jakub Drábek Slovanské G, Olomouc 3 3
20.–22. Matyáš Malát ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 1 1 1 3
23.–24. Matěj Strnad ZŠ Dr. Františka Ladislava Riegr 2 2
23.–24. Jindřich Urban ZŠ Divišov 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 7 7 6 43
1. Jiří Račanský G, Brno-Řečkovice 5 3 6 5 7 5 6 37
2. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 5 5 5 2 5 6 33
3. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 2 2 2 4 7 7 6 30
4. Martina Černá ZŠ Pardubice – Polabiny 1 5 5 6 3 6 26
5.–6. Lukáš Kárník ZŠ Kostelec nad Černými lesy 5 6 6 2 2 21
5.–6. Ema Kučerová G J. Jungmanna, Litoměřice 3 5 3 2 3 2 3 21
7. Eliška Dřínková ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 4 2 6 7 19
8. Patricie Labuťová ZŠ Jiráskovo n., Hradec Králové 5 5 5 3 18
9. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 3 2 3 4 1 4 17
10. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 5 6 3 2 16
11. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 4 15
12.–13. Vít Novák ZŠ Chyšky 1 4 1 1 2 1 1 11
12.–13. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 4 5 2 11
14. Tereza Martišová G J. A. Komenského, Uh. Brod 4 6 10
15. David Matoušek ZŠ Němčice nad Hanou 4 5 9
16. Tereza Sršňová G, Budějovická, Praha 1 4 3 8
17. Lucie Rottová G Ústavní, Praha 5 2 7
18. Eliška Urbanová ZŠ Divišov 6 6
19.–20. Melánie Boušková ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 5 5
19.–20. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 0 1 1 1 0 2 5
21. Gabriela Volková Masarykovo G, Vsetín 2 2
22. Denisa Mazáčová Masarykovo G, Vsetín 1 1

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 6 7 7 6 43
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 2 1 2 4 7 6 4 26
2. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 5 3 8
3. Klára Vildomcova ZŠ Divišov 3 2 2 7
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací