Náboj Junior

Co je Náboj Junior?

Výfuk ve spolupráci s Korešpondenčným seminárom z fyziky UFO (slovenský bratr Výfuku) pořádá soutěž v počítání matematických a fyzikálních příkladů. Soutěž je určena pro 4-členné týmy žáků základních škol (či odpovídajících ročníků gymnázií) a probíhá vždy na podzim v mnoha místech České, Slovenské a nově i Polské republiky současně. Téměř okamžitě po skončení soutěže se v každém organizačním místě vytvoří tzv. lokální pořadí, na základě kterého se vyhodnotí výsledky soutěže. Následně je vytvořeno i národní či mezinárodní srovnání.

V roce 2019 pořádá Náboj Junior již svůj 8. ročník! Všechny informace týkající se přihlašování, pravidel a samotné soutěže hledejte na samostatných stránkách http://junior.naboj.org/

První tři ročníky

2012

První ročník soutěže, které se tehdy ještě říkalo MFnáboje, se konal 13. 1. 2012 v Praze a v 10 slovenských městech. Zúčastnilo se jej 25 týmů v ČR a 124 týmů v SR. Podrobné informace o jeho průběhu, výsledky a vzorová řešení naleznete na stránce k tomu určené.

2013

Druhý ročník MFnáboje se konal 15. 11. 2013. Vše o něm naleznete na samostatné stránce – najdete tam výsledky i vzorová řešení příkladů. Na našem webu naleznete zpracované statistiky soutěže. Tento rok se v ČR soutěž naposledy jmenovala MFnáboj, na Slovensku se tento ročník již jmenoval Náboj Junior.

2014

Ve třetím ročníku se MFnáboj úplně přejmenoval na Náboj Junior, ovšem podstata soutěže zůstala stejná – i v tomto ročníku se týmy skládaly ze 4 soutěžících. Ti se mohli poprat s celkově dvaačtyřiceti příklady z matematiky a fyziky. Náboj Junior se uskutečnil dne 28. 11. 2014, a to rovnou na 24 místech v Česku a na Slovensku. Více informací naleznete na samostatné stránce. Prohlédněte si také fotky nebo navštivte oficiální stránku Náboje Junior.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!