Jarní setkání řešitelů 2016, Hradec Králové

Podívejte se na fotky

Letošní jarní setkání se konalo v Hradci Králové od pátku 13. 5. do neděle 15. 5. 2016. Všichni jsme se setkali odpoledne na nádraží a vyrazili do skautské klubovny Karla Šimka.

Účastníci

Michal Beránek, Lubor Čech, Petr Doubravský, Emma Kodyšová, Jiří Kohl, Tomáš Kudrnáč, Václav Pavlíček, Marco Souza de Joode, Karel Šebela, Pavel Šimůnek, Roman Varfolomieiev, Andriy Volvach.

Organizátoři

Petra Hrubcová, Ondřej Knopp, Kateřina Stodolová, Petra Štefaníková, Patrik Švančara,

O setkání

Letošní jarní setkání se konalo v Hradci Králové od pátku 13. 5. do neděle 15. 5. 2016. Všichni jsme se setkali odpoledne na nádraží a vyrazili do skautské klubovny Karla Šimka. Po večeři pokračovaly seznamovací hry. Protože nás tentokrát bylo nezvykle málo, rychle jsme se seznámili a šli si ven zahrát hru se svíčkami. Cílem bylo co nejvíckrát proběhnout soupeřovou brankou s rozsvícenou svíčkou. Poté účastníci i organizátoři hráli uvnitř různé hry a bavili se.

V sobotu ráno se tradičně začalo fyzickou rozcvičkou. Následoval blok přednášek. Po svačině jsme se oblékli a vyrazili do vodní elektrárny Hučák. Při exkurzi jsme nejprve zhlédli film o vodních elektrárnách v České republice a následně se vydali na samotnou prohlídku elektrárny a turbín, které ji pohání. Odpolední hra v parku se také nesla v duchu elektráren. Dva týmy měly za úkol rozšiřovat svoji distribuční síť, což se jim dařilo skrze luštění šifer. Jako odpočinková aktivita na večer byly připraveny experimenty, které si děti samy mohly vyzkoušet.

Poslední den opět začal rozcvičkou a následovaly přednášky. V mezičase jsme si šli ven zahrát běhací hru. Zbývalo už jen vyhlásit výsledky všech aktivit, uklidit klubovnu a vyrazit na vlak.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!