fksdownloader: server error: Unauthorized
fksdownloader: Couldn't download fresh version of export with QID 'web.participant'.

Jarní setkání řešitelů 2016, Hradec Králové

Podívejte se na fotky

Letošní jarní setkání se konalo v Hradci Králové od pátku 13. 5. do neděle 15. 5. 2016. Všichni jsme se setkali odpoledne na nádraží a vyrazili do skautské klubovny Karla Šimka.

Účastníci

Chybí data.

Organizátoři

Petra Fridrichová, Petra Hrubcová, Ondřej Knopp, Kateřina Stodolová, Patrik Švančara,

O setkání

Letošní jarní setkání se konalo v Hradci Králové od pátku 13. 5. do neděle 15. 5. 2016. Všichni jsme se setkali odpoledne na nádraží a vyrazili do skautské klubovny Karla Šimka. Po večeři pokračovaly seznamovací hry. Protože nás tentokrát bylo nezvykle málo, rychle jsme se seznámili a šli si ven zahrát hru se svíčkami. Cílem bylo co nejvíckrát proběhnout soupeřovou brankou s rozsvícenou svíčkou. Poté účastníci i organizátoři hráli uvnitř různé hry a bavili se.

V sobotu ráno se tradičně začalo fyzickou rozcvičkou. Následoval blok přednášek. Po svačině jsme se oblékli a vyrazili do vodní elektrárny Hučák. Při exkurzi jsme nejprve zhlédli film o vodních elektrárnách v České republice a následně se vydali na samotnou prohlídku elektrárny a turbín, které ji pohání. Odpolední hra v parku se také nesla v duchu elektráren. Dva týmy měly za úkol rozšiřovat svoji distribuční síť, což se jim dařilo skrze luštění šifer. Jako odpočinková aktivita na večer byly připraveny experimenty, které si děti samy mohly vyzkoušet.

Poslední den opět začal rozcvičkou a následovaly přednášky. V mezičase jsme si šli ven zahrát běhací hru. Zbývalo už jen vyhlásit výsledky všech aktivit, uklidit klubovnu a vyrazit na vlak.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací