Výfuk wallpaper
fksdownloader: server error: Unauthorized
fksdownloader: Couldn't download fresh version of export with QID 'web.participant'.

Jarní setkání řešitelů 2017, Olomouc

Podívejte se na fotky

Jarní setkání Výfuku proběhlo tentokrát v Olomouci ve dnech 5. 5 – 7. 5., kde jsme byli ubytováni na Gymnáziu Olomouc-Hejčín.

Účastníci

Chybí data.

Organizátoři

Alžběta Andrýsková, Marek Božoň, Tomáš Kremel, Kateřina Rosická, Patrik Švančara,

O setkání

Jarní setkání Výfuku proběhlo tentokrát v Olomouci ve dnech 5. 5 – 7. 5., kde jsme byli ubytováni na Gymnáziu Olomouc-Hejčín. Po příjezdu jsme si vychutnali výbornou večeři v Restauraci U Anči a poté jsme si s nadšením zahráli seznamovací hry. Večerní volný program jsme strávili hraním na kytaru a zpíváním. V sobotu ráno jsme si vyslechli zajímavé přednášky, od kterých jsme si v průběhu odpočinuli pohybovou hrou „Hutututu“. Po obědě, na který jsme šli rovněž do restaurace U Anči, jsme se přesunuli do centra Olomouce, kde jsme si zahráli městskou hru založenou na poznávání známých osobností. Hru jsme zakončili před Univerzitou Palackého v Olomouci, kde jsme se zúčastnili exkurze do laboratoře kvantové optiky a poté vyslechli přednášku Mgr. Lukáše Richterka, Ph.D. o elementárních částicích. Večer jsme strávili hraním improvizačních her a sledováním filmu. V pondělí ráno jsme si rychle zabalili a spěchali jsme na Pevnost poznání, kde jsme nejprve zhlédli připravený program o plynech a poté jsme měli nějaký čas na prohlédnutí zbytku pevnosti. Pak už jsme si jen rozdali trička a vyrazili jsme na cestu domů.

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací