Jarní setkání řešitelů 2017, Olomouc

Podívejte se na fotky

Jarní setkání Výfuku proběhlo tentokrát v Olomouci ve dnech 5. 5 – 7. 5., kde jsme byli ubytováni na Gymnáziu Olomouc-Hejčín.

Účastníci

Lubor Čech, Martina Daňková, Robert Gemrot, Patrik Kašpárek, Karolína Letochová, Martin Ondruška, Aleš Opl, Pavel Provazník, Jan Raja, Alexandra Rosenbergová, Hana Slámová, Šárka Štěpánková, Jakub Švec, Zuzana Weisová.

Organizátoři

Alžběta Andrýsková, Marek Božoň, Tomáš Kremel, Kateřina Rosická, Patrik Švančara,

O setkání

Jarní setkání Výfuku proběhlo tentokrát v Olomouci ve dnech 5. 5 – 7. 5., kde jsme byli ubytováni na Gymnáziu Olomouc-Hejčín. Po příjezdu jsme si vychutnali výbornou večeři v Restauraci U Anči a poté jsme si s nadšením zahráli seznamovací hry. Večerní volný program jsme strávili hraním na kytaru a zpíváním. V sobotu ráno jsme si vyslechli zajímavé přednášky, od kterých jsme si v průběhu odpočinuli pohybovou hrou „Hutututu“. Po obědě, na který jsme šli rovněž do restaurace U Anči, jsme se přesunuli do centra Olomouce, kde jsme si zahráli městskou hru založenou na poznávání známých osobností. Hru jsme zakončili před Univerzitou Palackého v Olomouci, kde jsme se zúčastnili exkurze do laboratoře kvantové optiky a poté vyslechli přednášku Mgr. Lukáše Richterka, Ph.D. o elementárních částicích. Večer jsme strávili hraním improvizačních her a sledováním filmu. V pondělí ráno jsme si rychle zabalili a spěchali jsme na Pevnost poznání, kde jsme nejprve zhlédli připravený program o plynech a poté jsme měli nějaký čas na prohlédnutí zbytku pevnosti. Pak už jsme si jen rozdali trička a vyrazili jsme na cestu domů.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací