Výfuk wallpaper
fksdownloader: server error: Unauthorized
fksdownloader: Couldn't download fresh version of export with QID 'web.participant'.

Jarní setkání řešitelů 2018, České Budějovice

Podívejte se na fotky

Jarní setkání Výfuku proběhlo v Českých Budějovicích ve dnech 27. dubna až 29. dubna 2018. Ubytování jsme měli zařízené v Gymnáziu Jírovcova.

Účastníci

Chybí data.

Organizátoři

Tereza Bouberlová, Marek Božoň, Simona Fišerová, Petra Hrubcová, Daniel Slezák, Pavla Trembulaková,

O setkání

Jarní setkání Výfuku proběhlo v Českých Budějovicích ve dnech 27. dubna až 29. dubna 2018. Ubytování jsme měli zařízené v Gymnáziu Jírovcova.

V pátek jsme program odstartovali seznamovacími hrami od Marka. Následně jsme ve trojčlenné štafetě kreslili všemožné obrázky vyvěšené po škole. V sobotu ráno měla Pavla přednášku o optice, na kterou následně navazovala exkurze na Jihočeské univerzitě. Podívali jsme se tam na opravdu výkonné lasery, měření rychlosti světla a dozvěděli jsme se o vlivu tvaru molekul na výslednou barvu sloučeniny. Po obědě na nás čekala odpolední hra. Šli jsme po stopách zakladatele města Přemysla Otakara II. Šifrovačku připravily Simča, Pavla a Terka a jako poklad byla Výfučí trička. Po návratu na gymnázium jsme si zahráli jeden set ringa na školním hřišti. Po večeři jsme se vydali na hvězdárnu a pozorovali měsíc a učili se o orientaci na jarní obloze. V neděli ráno jsme měli další 2 kola přednášek: na výběr byla trigonometrie, kvadratické rovnice, struktura periodické soustavy prvků, součástky elektrického obvodu, podobnost trojúhelníků a fyzika elementárních částic. Na závěr zbývalo si už jen zabalit, uklidit školu a vydat se na cestu domů.

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací