Podzimní setkání řešitelů 2014, Praha

Podívejte se na fotky

Podzimní setkání se uskutečnilo 12. - 14. 12. v Praze, ubytovaní jsme byli v DDM Praha 2 - Slezská.

Účastníci

Kateřina Bartošová, Michal Beránek, Vít Beran, Jindřich Dušek, Daniel Friedrich, Martin Hejl, Martin Hyna, Vojtěch Ježek, Ondřej Knopp, Adam Kolomazník, Pavlína Kružíková, Lucie Kundratová, Ondřej Macháč, David Němec, David Otta, Kateřina Rosická, Dominik Starý, Filip Temiak, Jiří Vala, Viktor Vařeka, Veronika Venclová.

Organizátoři

Veronika Dočkalová, Lukáš Fusek, Petr Pecha, Kateřina Stodolová, Petr Šimůnek, Tereza Uhlířová,

O setkání

Podzimní setkání se uskutečnilo 12. - 14. 12. v Praze, ubytovaní jsme byli v DDM Praha 2 - Slezská.

V pátek večer jsme se po naplnění našich žaludků výbornou domací paštikou navzájem představili a poznali díky hrám Katky a Petra. Sobotní dopoledne jsme strávili na půdě MFF UK v Troje, kde nejprve proběhly fyzikálně či matematicky zaměřené přednášky připravené organizátory Výfuku a po krátké řecké hře Terky a Lukáše jsme ještě na hodinu usedli do lavic a bedlivě vnímali prezentaci pana Šimáka z ČEZu, který nám představil svoje pracoviště - Jadernou elektrárnu Temelín. Po obědě v nedaleké restauraci nás čekala Verčina hra Tramvajení: každý tým měl za úkol nasbírat během následujícíh tří hodin co nejvíce bodů cestováním pražskou MHD. Nejlépe se dařilo týmu s organizátorkou Verčou, který se jaksepatří dočkal i největší sladké výhry. Večer jsme ještě navštívili Štefánikovu hvězdárnu na Petříně a po večeři jsme si všichni užili Petrovu hru. V neděli jsme navštívili Starou čistírnu odpadních vod - národní kulturní památku v Praze - Bubenči. Na cestu jsme dostali balíček se spoustou jídla a už byl bohužel čas říci poslední ahoj, sednout na vlak nebo autobus a těšit se na další akci Výfuku.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!