Podzimní setkání řešitelů 2015, Praha

Podívejte se na fotky

Podzimní setkání se konalo v Praze od pátku 27. listopadu do neděle 29. listopadu 2015, ubytovaní jsme byli v DDM Praha 4. A bylo na co se těšit!

Účastníci

Jan Bartoš, Kateřina Bartošová, Michal Beránek, Lubor Čech, Vojtěch Ježek, Emma Kodyšová, Adam Kolomazník, Tomáš Kudrnáč, Lucie Kundratová, Martin Kysela, Martina Novotná, Filip Novotný, Alena Opichalová, Václav Pavlíček, Kateřina Rosická, Pavla Rudolfová, Marco Souza de Joode, Filip Temiak, Roman Varfolomieiev, Viktor Vařeka, Eva Vochozková, Magdaléna Volfová, Andriy Volvach, Adam Závora.

Organizátoři

Veronika Dočkalová, Lukáš Fusek, Jaroslav Janoš, Ondřej Knopp, Tereza Uhlířová,

O setkání

Podzimní setkání se konalo v Praze od pátku 27. listopadu do neděle 29. listopadu 2015, ubytovaní jsme byli v DDM Praha 4. A bylo na co se těšit!

V pátek jsme začali seznamovacími hrami, které pro účastníky i organizátory připravil Ondra. V sobotu ráno si pak účastníci mohli vybrat mezi třemi fyzikálními a matematickými přednáškami a po svačině jsme se vydali na exkurzi do hasičské stanice ve Strašnicích, kde nás čekala přednáška o hasičském životě a práci následovaná prohlídkou technického zázemí jednotky. Po dobrém obědě v nedaleké restauraci nás čekala velká odpolední hra Verči a Pavly: účastníci se rozdělili do čtveřic, vybrali si jednoho z organizátorů a vydali se plnit úkoly v centru Prahy. Vítězem se stala skupinka Verči. Večer si mohli účastníci vybrat mezi hraním různých deskovek a Ondrovými hrami. V neděli ráno jsme se přesunuli na MFF UK v Tróji, kde nejprve proběhly tři přednášky a po nich následovaly experimenty s tekutým dusíkem. Setkání jsme zakončili vlastnoručně připravenou stracciatellovou zmrzlinou.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!