Podzimní setkání řešitelů 2016, Praha

Podívejte se na fotky

Podzimní setkání proběhlo 2.–4. 12. v Praze, kde jsme byli ubytováni v Gymnáziu Nad Alejí.

Účastníci

Sára Byšková, Lubor Čech, Martina Daňková, Petr Doubravský, Tereza Dvořáková, Robert Gemrot, Anna Gryčová, Jakub Ježek, Patrik Kašpárek, Emma Kodyšová, Adam Krška, Natálie Křivancová, Markéta Mastešová, Aleš Opl, Pavel Provazník, Jan Raja, Pavla Rudolfová, Marco Souza de Joode, Radim Šafář, Filip Temiak, Eva Vochozková, Jitka Vysloužilová.

Organizátoři

Alžběta Andrýsková, Jindřich Dušek, Petra Hrubcová, Ondřej Knopp, Andrea Kolínská, Tomáš Kremel, Kateřina Rosická, Kateřina Stodolová, Petra Štefaníková, Radka Štefaníková, Patrik Švančara,

O setkání

Podzimní setkání proběhlo 2.–4. 12. v Praze, kde jsme byli ubytováni v Gymnáziu Nad Alejí. V pátek večer jsme se sešli na nádraží a poté se důkladně poznali při seznamovacích hrách. Zbytek večera jsme strávili s kytarou, u společenských her anebo povídáním. V sobotu dopoledne následovaly dva bloky přednášek od organizátorů Výfuku a poté jsme vyrazili na oběd do restaurace. Po obědě nás čekala šifrovačka po Praze s cílem na Ústavu fyziky atmosféry, kde jsme vyslechli zajímavé přednášky o blescích od prof. Ondřeje Santolíka a Dr. Ivany Kolmašové, a poté povečeřeli pizzu. Večer se opět nesl v duchu volného programu se zpíváním a akrojógou. V neděli ráno jsme se přesunuli do budovy MFF UK v Tróji, kde jsme setkání zakončili zajímavými experimenty v podání doc. Zdeňka Drozda a RNDr. Jitky Houfkové z Katedry didaktiky fyziky MFF UK.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!