Akce

V průběhu roku Výfuk organizuje pro své řešitele mnoho různých akcí.

Letní tábor

Letní tábor je největší odměnou pro řešitele Výfuku. Tábor se koná vždy o letních prázdninách po dobu dvou týdnů v některém z krásných koutů České republiky. Náplní tábora jsou kromě fyzikálního programu ve formě přednášek a experimentů skvělé hry, poznávání okolí a hlavně spousta zábavy!

Setkání řešitelů

Probíhající na jaře a na podzim, Setkání řešitelů jsou víkendové akce, během kterých se řešitelé na dvě noci sejdou na vybraném místě republiky a kromě her, výletů a přednášek také zažijí exkurze na často jedinečná vědecká pracoviště.

Náboj junior

Organizátoři Výfuku také tradičně organizují mezinárodní jednodenní soutěž Náboj junior, při níž velké množství týmů z desítek škol v několika státech měří své síly a rychlost v řešení netradičních úloh z matematiky a fyziky. Náboj junior je součástí většího komplexu soutěží Náboj a na jeho realizaci se podílí i pedagogové z hostujících středních škol a gymnázií.

Vědohraní

Stánek našeho semináře najdete i na každoroční akci s názvem Vědohraní, neboli Den dětí na MFF UK.

Rozcestník

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!