Akce

V průběhu roku Výfuk organizuje pro své řešitele mnoho různých akcí.

Letní tábor

Letní tábor je největší odměnou pro řešitele Výfuku. Tábor se koná vždy o letních prázdninách po dobu dvou týdnů v některém z krásných koutů České republiky. Náplní tábora jsou kromě fyzikálního programu ve formě přednášek a experimentů skvělé hry, poznávání okolí a hlavně spousta zábavy!

Setkání řešitelů

Probíhající na jaře a na podzim, Setkání řešitelů jsou víkendové akce, během kterých se řešitelé na dvě noci sejdou na vybraném místě republiky a kromě her, výletů a přednášek také zažijí exkurze na často jedinečná vědecká pracoviště.

Náboj junior

Organizátoři Výfuku také tradičně organizují mezinárodní jednodenní soutěž Náboj junior, při níž velké množství týmů z desítek škol v několika státech měří své síly a rychlost v řešení netradičních úloh z matematiky a fyziky. Náboj junior je součástí většího komplexu soutěží Náboj a na jeho realizaci se podílí i pedagogové z hostujících středních škol a gymnázií.

Vědohraní

Stánek našeho semináře najdete i na každoroční akci s názvem Vědohraní, neboli Den dětí na MFF UK.

Rozcestník

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací