Letní tábor Výfuku 2013, Zahrádky

Podívejte se na fotky

Tábor se konal ve dnech 22. 7. až 3. 8. 2013 v Zahrádkách u Jindřichova Hradce a jednalo se o v pořadí druhý tábor.

Účastníci

Alžběta Andrýsková, Jáchym Bártík, Vít Beran, Marek Božoň, Matěj Coufal, Simona Fišerová, Petra Fridrichová, Martin Hejl, Jaroslav Janoš, Matěj Mezera, David Němec, Jan Preiss, Michal Smrčka, Kateřina Stodolová, Petr Šimůnek, Martin Štyks, Jan Trejbal, Veronika Venclová, Kateřina Volková.

Organizátoři

Jakub Bahyl, Veronika Brumovská, Michal Červeňák, Lukáš Fusek, Tomáš Kremel, Petr Pecha, Lada Peksová, Radka Štefaníková, Patrik Švančara, Tereza Uhlířová,

Legenda

Ťuk, ťuk, ťuk… Když se ozvalo zaklepání na dveře, dokonce ještě ve chvíli, kdy Bilbo zdravil příchozího Gandalfa, nevěděl, co ho čeká. Netušil, že za pár hodin se k němu začne dobývat banda nevychovaných trpaslíků, kteří si z jeho domečku udělají samoobslužnou restauraci a spolu s Gandalfem ho budou přesvědčovat k tomu, aby opustil svůj pohodlný život a vydal se s nimi na nebezpečnou cestu do neznáma. Avšak stalo se, a tak tato nesourodá skupinka započala své putování za záchranou odkazu trpasličího království.

A zde nastupují skupiny našich neohrožených účastníků, aby se jako čtyři paralelní výpravy vydaly za ctí a slávou. V následujících čtrnácti dnech se změnili v ony trpaslíky, aby se vypořádali se všemi nástrahami a našli poklad hlídaný obávaným drakem Šmakem, jež jej ukradl trpasličímu lidu včetně jejich symbolu – srdce hory. Nejdříve musely týmy Brumíci, Společenstvo plnovousu, Houbaři a Šmakouni sepsat a podepsat smlouvu o spolupráci s Bilbem, neboť se přeci jedná o vážnou věc! Jakmile byly formality hotové, mohlo se začít s balením všeho potřebného vybavení. A mohlo se vyrazit. Cestu ztěžovaly všemožné nástrahy, bažiny, boje, ztracené zásoby… A nakonec, po mnoha utrpeních dorazili až do dračího doupěte, bývalého výstavního hlavního města trpasličího království. Naše výpravy čekal velký boj proti velice nebezpečnému protivníkovi. Konečně drak Šmak padl mrtev k zemi, naneštěstí však vyšlo najevo, že poklad již na místě není. Naštvaní a zklamaní hrdinové byli nuceni pokračovat v hledání. Veškeré bohatství drakovi už před dlouhou dobou zabavili prolhaní orcové, kteří se ještě opovážili našim výpravám vysmívat a vodit je za nos. Ale dobro zvítězilo a dobrodruzi stanuli před vytouženým cílem, porazili orcy a získali zpět, co jim právem náleží.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací