Letní tábor Výfuku 2018, Hříběcí

Podívejte se na fotky

Sedmý tábor Výfuku se konal od 19. srpna do 1. září 2018 na základně v Hříběcím u Horní Cerekve. Tentokrát jsme se přenesli do Galie za Asterixem a Obelixem, spolu s nimi navštívili olympijské hry, pozdravili Kleopatru nebo vytvořili kouzelný lektvar s mlékem dvouhlavého jednorožce.

Účastníci

Jiří Antoňů, Dominik Blaha, Sára Božoňová, Sára Byšková, Anežka Čechová, Eva Feldbabelová, Tomáš Feldbabel, Martin Haikl, Marie Hebertová, Adam Húšťava, Jakub Ježek, Jiří Kohl, Adam Korbel, Adam Krška, Martin Kysela, Richard Materna, Veronika Nečadová, Aleš Opl, Aleš Manuel Papáček, Tereza Preclíková, Pavel Provazník, Alexandra Rosenbergová, Patrik Rosenberg, Daniel Rýpar, Kateřina Stefanová.

Organizátoři

Alžběta Andrýsková, Marek Božoň, Jindřich Dušek, Simona Fišerová, Petra Fridrichová, Petra Hrubcová, Miroslav Jarý, Viktor Materna, Kateřina Rosická, Pavla Rudolfová, Daniel Slezák, Radka Štefaníková, Pavla Trembulaková, Eva Vochozková, Kateřina Volková, Julie Weisová,

Materiály

Legenda

Letos jsme se přenesli do bájné Galie, kde jsme nedlouho po průzkumu okolí zjistili, že se poblíž vyskytují lstiví Římané, které potřebujeme zneškodnit. Protože snaha pochytat Římany do pastí nebyla příliš úspěšná, vydali jsme se společně do Delf, kde nám věštkyně prozradila, jak se našich nepřátel zbavit.

Kvůli tomu jsme se museli vydat až do dalekého Egypta, kde jsme přistihli královnu Kleopatru zrovna v hádce s Caesarem, během níž se vsadili, že královna stihne postavit palác dříve než Caesar. Za pomoc Kleopatře jsme získali potřebné informace a mohli jsme se vydat zpět do naší galské vesnice.

Tam jsme ale zjistili, že obchodní ruch po dobu naší nepřítomnosti upadal, a tak jsme se ho rozhodli vzkřísit. Přesto však naše snahy skončily hádkou o čerstvost prodávaných ryb. Navíc nám náš druid oznámil, že se chce zúčastnit tradiční schůzky druidů, což ovšem bylo v dané situaci krajně nebezpečné, proto jsme se ho rozhodli doprovodit.

Během schůzky druidů jsme představili svou vesnici a dokonce jsme se zúčastnili vědeckého klání O zlatý srp. Naneštěstí byl náš druid zákeřně unesen, a tak jsme se museli v přestrojení vydat do Říma, abychom ho vysvobodili. Po vyřešení dvorních intrik jsme však byli zajati a k vysvobození sebe i druida jsme museli Římanům uvařit kouzelný lektvar, přičemž jsme jim nechtěli prozradit recept.

Nakonec jsme se přes arénu dostali ven z Říma, ale kvůli posílení Římanů lektvarem jsme museli získat mléko dvouhlavého jednorožce, abychom si uvařili nový lektvar určený k útoku. Porážku Římanů jsme pak oslavili velkolepou hostinou s ochutnávkou nových jídel.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací