Tady je Výfučí!

Výfuk, jméno našeho korespondenčního semináře, je vlastně zkratka jeho dlouhého názvu – počty fyzikálních úkolů. Touto soutěží se snažíme ukázat, že fyzika je vlastně velmi zábavné a fascinující téma.

Jak to probíhá?

Během školního roku postupně zveřejňujeme zadání šesti sérií. Každá z nich obsahuje pět úloh z různých oblastí fyziky, jeden problém týkajícího se našeho odborného textu (tzv. Výfučtení) a jeden zábavný experiment. Zapojit se můžete kdykoliv!

Co tím získám?

Kromě mnoha zkušeností, které uplatníte po celý svůj život, můžete vyhrát hmotné ceny, ale především účast na našich akcích; dvou setkáních a letním táboře. Na obojím můžete zakusit zajímavé exkurze, poutavé přednášky, spoustu her, výletů a přivést si domů spousty neopakovatelných zážitků.

Termín 1. série 10. ročníku

Aktuality

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!