Seznam bývalých organizátorů

Aleš Podolník


(0. - 8. ročník)

praotec

Řekl, že se Výfuk udělá a pak se to nějak udělalo.



Patrik Švančara


(2. - 8. ročník)

exVůdce





Marek Nečada


(0. - 2. ročník)


Zprovoznil Výfuk a byl jeho vedoucím organizátorem od 0. ročníku.



Lukáš Fusek


(2. - 8. ročník)

odborné korektury, zdravotník

Vedoucí Podzimního setkání



Petra Hrubcová


(5. - 8. ročník)






Andrea Kolínská


(3. - 8. ročník)

jazykové korektury, ilustrace





Tomáš Kremel


(2. - 8. ročník)

jazykové korektury, TeXař, technik





Kateřina Stodolová


(3. - 8. ročník)

technik





Jakub Sláma


(3. - 7. ročník)

odborné korektury





Petr Šimůnek


(3. - 8. ročník)

odborné ilustrace





Tereza Uhlířová


(2. - 8. ročník)


Vedoucí Podzimního setkání



Karolína Šromeková


(2. - 7. ročník)


kuchařka na letních táborech 2015-2017



Veronika Brumovská


(2. - 6. ročník)

zdravotník

Zdravotnice



Petr Pecha


(1. - 5. ročník)

TeXař, technik, kuchař, řidič





Borek Požár


(4. - 7. ročník)






Ján Dudič


(3. - 3. ročník)

odborné korektury





Alexandra Rosenbergová


(8. - 9. ročník)






Pavla Rudolfová


(6. - 9. ročník)






Pavla Trembulaková


(4. - 9. ročník)






Marek Božoň


(5. - 8. ročník)






Sára Byšková


(8. - 8. ročník)






Vojtěch Ježek


(6. - 8. ročník)






Ondřej Knopp


(4. - 8. ročník)






Natálie Křivancová


(8. - 8. ročník)






Ladislav Nagy


(5. - 8. ročník)






Jan Raja


(7. - 8. ročník)






Jaroslav Hofierka


(4. - 7. ročník)






Jaroslav Janoš


(3. - 7. ročník)






Josef Krška


(6. - 7. ročník)






David Němec


(4. - 7. ročník)






Radka Štefaníková


(2. - 7. ročník)


vedla letní tábory v letech 2015-2017



Jiří Blaha


(5. - 6. ročník)






Petr Doležal


(4. - 6. ročník)






Petr Doubravský


(6. - 6. ročník)






Martin Komínek


(4. - 6. ročník)






Michal Koutný


(0. - 6. ročník)

IT ve výslužbě





Lucie Kundratová


(5. - 6. ročník)






Lada Peksová


(0. - 6. ročník)






Dominik Starý


(4. - 6. ročník)






Ladislav Trnka


(5. - 6. ročník)






Jakub Bahyl


(2. - 5. ročník)






Kateřina Bartošová


(5. - 5. ročník)






Jan Preiss


(4. - 5. ročník)






Jan Trejbal
Nic nenalezeno.


(4. - 5. ročník)






Veronika Venclová


(4. - 5. ročník)






Barbora Marková


(4. - 4. ročník)






Tereza Mašková


(1. - 4. ročník)


Jazykové korektury



Tomáš Michna


(4. - 4. ročník)






Karel Kolář


(1. - 3. ročník)

koordinátor MFnáboje

Zorganizoval českou část 1. a 2. ročníku MFnáboje.



Marek Otýpka


(1. - 3. ročník)






Marek Scholz


(0. - 3. ročník)

ilustrátor





Lukáš Timko


(3. - 3. ročník)

pomoc s IT





Lukáš Ledvina


(0. - 2. ročník)

odborný ilustrátor, korektury





Alžběta Nečadová


(0. - 2. ročník)


První dáma Výfuku od 0. ročníku.



Michal Nožička


(2. - 2. ročník)






Eliška Pilátová


(1. - 2. ročník)






Tereza Zábojníková
Nic nenalezeno.


(0. - 2. ročník)






Tomáš Zadražil


(2. - 2. ročník)






Tomáš Havelka
Nic nenalezeno.


(1. - 1. ročník)






Anna Chejnovská
Nic nenalezeno.


(0. - 1. ročník)






Dominika Nožičková


(1. - 1. ročník)






Radim Pechal
Nic nenalezeno.


(0. - 1. ročník)






Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací