Výfuk wallpaper

Jak řešit

Výfuk je fyzikální soutěž a zároveň korespondenční seminář – to znamená, že veškerá komunikace probíhá prostřednictvím pošty, a to buď klasické, nebo elektronické. Upload řešení našich úloh je na našem webu možný také pohodlně prostřednictvím systému FKSDB.

Tak či onak, v průběhu školního roku od nás každý řešitel obdrží alespoň 7 obálek se zadáním, opraveným řešením, vzorovým řešením, případně s pozvánkou na akce pořádané Výfukem. Několik měsíců po skončení ročníku pak všichni řešitelé obdrží Ročenku – souhrn obsahující všechna zadání i řešení našich úloh, konečnou výsledkovou listinu a zprávy z proběhlých akcí.1)

Novým řešitelům se určitě hodí krátký návod o tom, jak se zapojit do řešení Výfuku. Není nic snadnějšího! Rovněž by každý řešitel měl být obeznámen s pravidly Výfuku.

Nakonec je velmi užitečné přečíst si návody a rady od organizátorů. Zde se dozvíte, jak získávat velký počet bodů, co od vašeho řešení požadujeme a jak by správně napsané řešení mělo vypadat.

Rozcestník

Doplňující návody

1)
Staré ročenky od druhého ročníku výše stále poskytujeme zdarma na požádání.
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací