Jak řešit

Výfuk je fyzikální soutěž a zároveň korespondenční seminář – to znamená, že veškerá komunikace probíhá prostřednictvím pošty, a to buď klasické, nebo elektronické. Upload řešení našich úloh je na našem webu možný také pohodlně prostřednictvím systému FKSDB.

Tak či onak, v průběhu školního roku od nás každý řešitel obdrží alespoň 7 obálek se zadáním, opraveným řešením, vzorovým řešením, případně s pozvánkou na akce pořádané Výfukem. Několik měsíců po skončení ročníku pak všichni řešitelé obdrží Ročenku – souhrn obsahující všechna zadání i řešení našich úloh, konečnou výsledkovou listinu a zprávy z proběhlých akcí.1)

Novým řešitelům se určitě hodí krátký návod o tom, jak se zapojit do řešení Výfuku. Není nic snadnějšího! Rovněž by každý řešitel měl být obeznámen s pravidly Výfuku.

Nakonec je velmi užitečné přečíst si návody a rady od organizátorů. Zde se dozvíte, jak získávat velký počet bodů, co od vašeho řešení požadujeme a jak by správně napsané řešení mělo vypadat.

Rozcestník

1)
Staré ročenky od druhého ročníku výše stále poskytujeme zdarma na požádání.
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Termíny

Do konce 3. série zbývá:

Ostatní termíny naleznete zde.

Fotogalerie

Sociální sítě

E-mail

Korespondenční adresa

Korespondenční seminář Výfuk
Matematicko-fyzikální fakulta UK
V Holešovičkách 2
180 00 Praha 8

© VÝFUK - korespondenční seminář MFF UK
kontakt: vyfuk@vyfuk.mff.cuni.cz
webmaster: vyfuk-web@vyfuk.mff.cuni.cz

Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed