Jak řešit

Výfuk je fyzikální soutěž a zároveň korespondenční seminář – to znamená, že veškerá komunikace probíhá prostřednictvím pošty, a to buď klasické, nebo elektronické. Upload řešení našich úloh je na našem webu možný také pohodlně prostřednictvím systému FKSDB.

Tak či onak, v průběhu školního roku od nás každý řešitel obdrží alespoň 7 obálek se zadáním, opraveným řešením, vzorovým řešením, případně s pozvánkou na akce pořádané Výfukem. Několik měsíců po skončení ročníku pak všichni řešitelé obdrží Ročenku – souhrn obsahující všechna zadání i řešení našich úloh, konečnou výsledkovou listinu a zprávy z proběhlých akcí.1)

Novým řešitelům se určitě hodí krátký návod o tom, jak se zapojit do řešení Výfuku. Není nic snadnějšího! Rovněž by každý řešitel měl být obeznámen s pravidly Výfuku.

Nakonec je velmi užitečné přečíst si návody a rady od organizátorů. Zde se dozvíte, jak získávat velký počet bodů, co od vašeho řešení požadujeme a jak by správně napsané řešení mělo vypadat.

Rozcestník

Doplňující návody

1)
Staré ročenky od druhého ročníku výše stále poskytujeme zdarma na požádání.
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!