Zajímavé odkazy

  • Náboj Junior – česko-slovenská soutěž čtyřčlenných týmů v řesšení matematických a fyzikálních úloh. Náboj Junior probíhá vždy současně na mnoha místech v České a Slovenské republice. Soutěž je zařazena do programu Excelence základních škol MŠMT.

  • Pikomat – matematický korespondenční seminář MFF UK pro základoškoláky. Pokud máte kromě fyziky také rádi matematiku, řešte i Pikomat!

  • FYKOS – bratrský seminář Výfuku, jehož průběh se od Výfuku téměř neliší, jen je určen pro středoškoláky. Řešení FYKOSu doporučujeme pro všechny bývalé řešitele Výfuku.

  • Korešpondenčný seminár UFO – slovenská obdoba Výfuku, spoluorganizátor Náboje Junior. Pokud by vám připadalo, že mají naše série málo úloh, zkuste řešit i UFO.

  • Vědohraní – aneb Den dětí na MFF UK. Den plný exkurzí, dílen pokusů a her a to všechno v areálu MFF UK v Troji.
  • Web MFF UK pro všechny zájemce o fyziku, matematiku a informatiku.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!