Vedení semináře

doc. RNDr. Zdeněk Drozd, Ph.D.


vedoucí semináře

Vedoucí Katedry didaktiky fyziky MFF UK.

zdenek.drozd@mff.cuni.cz




Organizátoři

Kateřina Rosická


hlavní organizátorka, finance

Studuje 1. ročník Bc. Fyziky na MFF UK.

kackar@vyfuk.mff.cuni.cz





Daniel Slezák

slezakd.jpg
zástupce hlavní organizátorky, vedoucí korespondenční části, zdravotník

Studuje 2. ročník NMgr. teoretické fyziky na MFF UK.

dans@vyfuk.mff.cuni.cz





Patrik Švančara

svancara.jpg
exVůdce

Studuje 2. ročník Ph.D. fyziky kondenzovaných soustav na MFF UK.

pato@vyfuk.mff.cuni.cz





Alžběta Andrýsková

ASCII���Hisilicon Balong
umělecká ilustrátorka

Studuje 1. ročník Bc. Aplikované fyziky na UPOL.

betka@vyfuk.mff.cuni.cz





Jindřich Dušek


vedoucí odborných korektur



jindra@vyfuk.mff.cuni.cz





Michal Červeňák

cervenak.jpg
správa webu, správa FKSDB

Je studentem FJFI ČVUT, pracuje na Oddelení laserového plazmatu Ústavu fyziky plazmatu Akademie vied Českej republiky v.v.i.

@vyfuk.mff.cuni.cz





Miroslav Jarý

jary.jpg
IT junior

Studuje 4. ročník Jiráskova gymnázia v Náchodě.

jason@vyfuk.mff.cuni.cz





Adam Krška

krskaa.jpg
typografické korektury, TeXař, Gitař

Studuje 2. ročník na Gymnáziu a střední odborné škole v Mikulově.

adam@vyfuk.mff.cuni.cz





Viktor Materna

materna.jpg
vedoucí letního tábora

Studuje 4. ročník Gymnázia K. Jaroše v Brně.

materna@vyfuk.mff.cuni.cz





Marco Souza de Joode

ASCII
odborné korektury

Studuje 3. ročník na Gymnáziu Nad Štolou v Praze.

joode@vyfuk.mff.cuni.cz





Lubor Čech

cech.jpg
Agent Čech z Moravy

Studuje 3. ročník Gymnázia K. Jaroše v Brně.

lubor@vyfuk.mff.cuni.cz





Martina Daňková


vedoucí letního tábora

Studuje 3. ročník na Gymnáziu Bystrc.

martina@vyfuk.mff.cuni.cz





Simona Gabrielová

gabrielova.jpg
odborné ilustrace

Studuje 3. ročník Bc. Jaderné chemie na FJFI ČVUT.

simca@vyfuk.mff.cuni.cz





Robert Gemrot

gemrot.jpg
vedoucí letního tábora

Studuje 3. ročník na Komenského gymnáziu v Havířově.

robert@vyfuk.mff.cuni.cz





Soňa Husáková

husakova.jpg
umělecká ilustrátorka

Studuje 3. ročník na gymnáziu Českolipská

sona@vyfuk.mff.cuni.cz





Karolína Letochová

letochova.jpg
jazykové korektury, PR

Studuje 3. ročník Gymnázia Šternberk.

kaja@vyfuk.mff.cuni.cz





Matěj Rzehulka

rzehulka.jpg
jazykové korektury

Studuje 3. ročník Bc. Jaderného inženýrství na FJFI ČVUT

matej@vyfuk.mff.cuni.cz





Kateřina Volková

volkova.jpg

Studuje 2. ročník Bc. softwarových systémů na MFF UK.

katy@vyfuk.mff.cuni.cz





Tereza Bouberlová

bouberlova.jpg

Studuje 2. ročník na Biskupském gymnáziu J. N. Neumanna v Českých Budějovicích.

tery.b@vyfuk.mff.cuni.cz





Eva Feldbabelová

feldbabelova.jpg

Studuje 2. ročník na Katolickém gymnáziu v Třebíči.

EvikF@vyfuk.mff.cuni.cz





Adam J. Jerhot

jerhot.jpg

Studuje 1. ročník Gymnázium Arabská- Obor Programování

adamj@vyfuk.mff.cuni.cz





Patrik Kašpárek

kasparek.jpg

Studuje 3. ročník na Katolickém gymnáziu v Třebíči.

patrik@vyfuk.mff.cuni.cz





Jiří Kohl

kohl.jpg

Studuje 1. ročník Biskupského gymnázia v Brně

@vyfuk.mff.cuni.cz





Martin Kysela

kysela.jpg

Studuje 1. ročník na Gymnáziu, Český Krumlov

martink@vyfuk.mff.cuni.cz





Miroslava Lorencová

lorencova.jpg

Studuje 4. ročník Jiráskova gymnázia v Náchodě.

mira@vyfuk.mff.cuni.cz





Filip Oliva

oliva.jpg
typo korektury

Studuje první ročník bakalářského programu Matematické modelování na MFF

olivaf@vyfuk.mff.cuni.cz





Aleš Opl

opl.jpg

Studuje 2. ročník na Hudebním gymnáziu hlavního města Prahy.

ales@vyfuk.mff.cuni.cz





Tomáš Patsch

patsch.jpg

Studuje 5. ročník na Slovanském gymnáziu Olomouc

patscht@vyfuk.mff.cuni.cz





Jan Prokop
Pavel Provazník

provaznik.jpg

Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 studuje prvním ročníkem.

pavelp@vyfuk.mff.cuni.cz





Alexandra Rosenbergová
Pavla Rudolfová

ASCII

Studuje 3. ročník Gymnázia Brno Vídeňská.

pavlar@vyfuk.mff.cuni.cz





Klára Stefanová

stefanova.jpg

Studuje 3. ročník oboru dozimetrie a aplikace ionizujícího záření na FJFI ČVUT.

klarka@vyfuk.mff.cuni.cz





Petra Štefaníková

stefanikovap.jpg
odborné ilustrace, zdravotník

Studuje 3. ročník Bc. otevřená informatika na FEL ČVUT.

petras@vyfuk.mff.cuni.cz





Pavla Trembulaková

trembulakova.jpg

Studuje 1. ročník analytické a fyzikální chemie na VŠChT v Praze.

pavlat@vyfuk.mff.cuni.cz





Eva Vochozková
Julie Weisová

weisova.jpg

Studuje 4. ročník Střední průmyslové školy chemické Brno.

julca@vyfuk.mff.cuni.cz





Seznam bývalých organizátorů

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Termíny

Do odevzdání 1. prázdninové série zbývá:

Do odevzdání 2. prázdninové série zbývá:

Ostatní termíny naleznete zde.

Fotogalerie

Sociální sítě

E-mail

Korespondenční adresa

Korespondenční seminář Výfuk
Matematicko-fyzikální fakulta UK
V Holešovičkách 2
180 00 Praha 8

© VÝFUK - korespondenční seminář MFF UK
kontakt: vyfuk@vyfuk.mff.cuni.cz
webmaster: vyfuk-web@vyfuk.mff.cuni.cz

Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed