Výfuk wallpaper

Organizátoři

Vedení semináře

RNDr. Zdeněk Drozd, Ph.D.
garant semináře
docent Katedry didaktiky fyziky MFF UK.
zdenek.drozd@mff.cuni.cz

Organizátoři

Kateřina Rosická
hlavní organizátorka, finance
Studuje 3. ročník Bc. Fyziky na MFF UK.
kackar@vyfuk.mff.cuni.cz
Soňa Husáková
vedoucí korespondenční části, jazyková korektorka, umělecká ilustrátorka
Studuje 1. ročník Bc. fyziky se zaměřením na vzdělávání na Matfyzu
sona@vyfuk.mff.cuni.cz
Karolína Letochová
vedoucí korespondenční části, jazyková korektorka, zástupkyně šéfkuchařky
Studuje 1. ročník Education Studies na University College London.
kaja@vyfuk.mff.cuni.cz
Jindřich Dušek
vedoucí odborných korektur
Momentálně studuje 3. ročník bakalářského studia Fyziky na MFF UK.
jindra@vyfuk.mff.cuni.cz
Robert Gemrot
odborný korektor
Studuje 4. ročník na Komenského gymnáziu v Havířově.
robert@vyfuk.mff.cuni.cz
Miroslav Jarý
vedoucí IT, správa webu
Studuje 2. ročník Bc. Softwarového inženýrství a technologií na FEL ČVUT, specializace Technologie pro multimédia a virtuální realitu.
jason@vyfuk.mff.cuni.cz
Adam Krška
typografický korektor, TeXař, Gitař
Studuje 4. ročník na Gymnáziu a střední odborné škole v Mikulově.
adam@vyfuk.mff.cuni.cz
Miroslava Lorencová
správkyně sociálních sítí
Studuje 1. ročník Bc. studia KDF MFF UK
martinaa@vyfuk.mff.cuni.cz
Viktor Materna
řadový organizátor
Studuje 1. ročník obecné informatiky na Matfyzu
materna@vyfuk.mff.cuni.cz
Alžběta Andrýsková
vedoucí jazykových korektur, umělecká ilustrátorka
Studuje 3. ročník Bc. Aplikované fyziky na UPOL.
betka@vyfuk.mff.cuni.cz
Lubor Čech
vedoucí prázdninové série, jazykový korektor
Studuje 1. ročník obecné informatiky na Matfyzu.
lubor@vyfuk.mff.cuni.cz
Marco Souza de Joode
odborný korektor
Studuje 1. ročník Bc. Fyziky na MFF UK.
marco@vyfuk.mff.cuni.cz
Julie Weisová
vedoucí odborných ilustrací
Studuje 1. ročník Biochemické technologie na VUT v Brně.
julca@vyfuk.mff.cuni.cz
Anežka Čechová
odborná ilustrátorka
Studuje 1. ročník Gymnázia K. Jaroše v Brně.
anezka@vyfuk.mff.cuni.cz
Michal Červeňák
správa FKSDB
Je studentem FJFI ČVUT, pracuje na Oddelení laserového plazmatu Ústavu fyziky plazmatu Akademie vied Českej republiky v.v.i.
Martina Daňková
řadový organizátor
Studuje 4. ročník na Gymnáziu Bystrc.
martina@vyfuk.mff.cuni.cz
Patrik Kašpárek
řadový organizátor
Studuje 1. ročník Bc. Fyziky na MFF UK.
patrik@vyfuk.mff.cuni.cz
Jiří Kohl
odborný korektor
Studuje 3. ročník Biskupského gymnázia v Brně
jirkak@vyfuk.mff.cuni.cz
Lukáš Linhart
typografický korektor
Studuje 4. ročník Gymnázia Petra Bezruče ve Frýdku-Místku
lukasl@vyfuk.mff.cuni.cz
Aleš Opl
řadový organizátor
Studuje 4. ročník na Hudebním gymnáziu hlavního města Prahy.
ales@vyfuk.mff.cuni.cz
Tomáš Patsch
odborný a typografický korektor
Studuje 6. ročník na Slovanském gymnáziu Olomouc
patscht@vyfuk.mff.cuni.cz
Bc. Matěj Rzehulka
jazykový korektor
Studuje 1. ročník NMgr. Jaderného inženýrství na FJFI ČVUT.
matej@vyfuk.mff.cuni.cz
Kateřina Volková
vedoucí Výfučího binga, kuchařka
katy@vyfuk.mff.cuni.cz
Adam Bretšnajder
řadový organizátor
Studuje 5. ročník osmiletého gymnázia Zikmunda Wintru v Rakovníku.
adam.bretsnajder@vyfuk.mff.cuni.cz
Barbora Cabalková
řadový organizátor
cabalkovab@vyfuk.mff.cuni.cz
Eva Vochozková
šéfkuchařka
eva@vyfuk.mff.cuni.cz
Martin Kysela
řadový organizátor
Studuje 1. ročník na Gymnáziu, Český Krumlov
martink@vyfuk.mff.cuni.cz
David Něnička
řadový organizátor
Studuje 5. ročník na Gymnáziu Rožnov pod Radhoštěm
david.nenicka@vyfuk.mff.cuni.cz
Pavel Provazník
řadový organizátor
Studuje 3. ročník na Gymnáziu Pardubice, Dašická
pavelp@vyfuk.mff.cuni.cz
Pavla Šimová
řadový organizátor
Studuje 1. ročník, Gymnázium Šumperk.
paja@vyfuk.mff.cuni.cz
Václav Verner
řadový organizátor
Studuje 5. ročník osmiletého gymnázia PORG Libeň.
vasek@vyfuk.mff.cuni.cz
Eva Feldbabelová
řadový organizátor
Studuje 3. ročník na Katolickém gymnáziu v Třebíči.
evikf@vyfuk.mff.cuni.cz
Filip Oliva
typografický korektor
Studuje 2. ročník bakalářského programu Matematické modelování na MFF
olivaf@vyfuk.mff.cuni.cz
Jan Prokop
řadový organizátor
janp@vyfuk.mff.cuni.cz
Klára Stefanová
řadový organizátor
Studuje 2. ročník navazujícího magisterského oboru Radiologická fyzika na FJFI ČVUT.
klarka@vyfuk.mff.cuni.cz
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací