Konečná výsledková listina 1. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 21 21 26 26 25 25 144
1. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 11 21 19 22 23 120
2. Matěj Hrabal G, Uherské Hradiště 11 18 23 22 22 114
3. Josef Kolář ZŠ Litovel, Vítězná 1250 11 18 19 13 74
4. Zdeněk Nekula ZŠ , Prosiměřice 20 17 16 10 63
5. Filip Šmejkal G, Uherské Hradiště 6 13 8 11 9 57
6. Gabriela Šmejkalová G, Uherské Hradiště 6 13 8 9 9 53
7. Marek Janka Slovanské G, Olomouc 19 18 37
8. Zuzana Viceníková G, Uherské Hradiště 8 7 5 2 5 31
9. Daniel Pišťák G Christiana Dopplera, Praha 7 13 6 26
10.–11. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 8 5 1 3 24
10.–11. Tomáš Vymazal Reálné G a ZŠ, Prostějov 5 8 6 5 24
12. William Tatarko G Christiana Dopplera, Praha 4 9 2 3 22
13.–15. Jan Hladík G Christiana Dopplera, Praha 5 11 4 1 21
13.–15. Anna Kováříková Reálné G a ZŠ, Prostějov 12 9 21
13.–15. Martin Rajdl G Christiana Dopplera, Praha 5 11 3 2 21
16.–17. Vojtěch Hýbl G, Palackého 191, Ml. Boleslav 7 9 3 19
16.–17. Edvard Lanz G Christiana Dopplera, Praha 3 3 7 19
18. Kryštof Rühr G Christiana Dopplera, Praha 13 3 16
19. Ester Sgallová G Christiana Dopplera, Praha 6 2 2 14
20.–21. Michal Drašnar G Christiana Dopplera, Praha 1 7 1 9
20.–21. Tomáš Pauček G Christiana Dopplera, Praha 3 6 9
22.–23. Dušan Klíma G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 8 8
22.–23. Čeněk Krejčí ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 8 8
24. Lukáš Skořepa G Christiana Dopplera, Praha 1 4 2 7
25. Aneta Doležalová ZŠ Nížkov 5 5
26. Michal Kunc G Christiana Dopplera, Praha 3 1 4
27. Matuška 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 21 21 26 26 25 25 144
1. Matěj Mezera ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 14 22 23 23 28 131
2. Martin Štyks G, Lovosice 17 22 25 22 19 128
3. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 15 20 22 19 23 119
4. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 10 20 23 20 21 115
5. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 18 19 15 16 25 111
6. Simona Gabrielová G Jírovcova, České Budějovice 16 15 11 13 18 83
7. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 15 13 20 19 77
8. Roman Chasák ZŠ a MŠ Lipová - lázně 10 18 14 11 69
9. Jaromír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 11 20 11 12 5 59
10. David Žáček G Christiana Dopplera, Praha 6 12 9 9 52
11. Matěj Coufal 3 3 6 0 16 40
12. Zuzana Matůšová CZŠ Veselí nad Moravou 10 3 4 7 4 35
13. Aleksej Gaj G Christiana Dopplera, Praha 6 6 8 4 8 34
14. Jan Holásek G, Ústí nad Orlicí 13 11 33
15. Matěj Štula G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 8 18 6 32
16. Vjačeslav Horbač G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 13 10 5 2 30
17. Tomáš Macek Jiráskovo G, Náchod 11 11 7 29
18.–19. Sebastian Duarte G Christiana Dopplera, Praha 9 5 2 5 2 27
18.–19. Martin Griner G Christiana Dopplera, Praha 4 9 2 4 3 27
20. Tomáš Volejník G Christiana Dopplera, Praha 4 7 5 1 26
21. Markéta Holubová G Christiana Dopplera, Praha 5 6 1 3 4 23
22.–23. Vojtěch Dědek G Christiana Dopplera, Praha 6 5 2 5 22
22.–23. Dinh Huy Nhat Minh G, Kadaň 10 12 22
24.–25. Tereza Čechová G Christiana Dopplera, Praha 5 4 2 3 3 21
24.–25. Kačka Feslová G Christiana Dopplera, Praha 6 5 2 4 2 21
26. Klára Slováčková G Christiana Dopplera, Praha 6 6 1 2 4 20
27. Sebastian Janda G Christiana Dopplera, Praha 6 3 2 3 2 19
28. Jakub Matějka G Christiana Dopplera, Praha 4 4 5 3 1 18
29.–30. František Couf G Christiana Dopplera, Praha 4 2 0 3 4 17
29.–30. Miloš Müller ZŠ a MŠ Jesenice 2 8 5 2 17
31.–32. Jonáš Uřičář CZŠ Veselí nad Moravou 7 1 3 3 14
31.–32. Kateřina Zemková G O. Březiny a SOŠ, Telč 8 2 4 14
33.–34. Ondrej Altman G Christiana Dopplera, Praha 5 1 3 13
33.–34. Tamara Maňáková G, Šumperk 8 5 13
35. Martina Fusková G, Uherské Hradiště 10 2 12
36.–37. Tereza Kislingerová G J. Vrchlického, Klatovy 10
36.–37. Michal Kocourek G Christiana Dopplera, Praha 3 2 10
38.–39. Miky Hosnedl G Christiana Dopplera, Praha 4 1 1 1 1 9
38.–39. Jan Ondruš G, Ostrov 9 9
40. Jan Kašník G, Cheb 8 8
41.–42. Jakub Mohaupt ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 5 5
41.–42. Matěj Pur G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 5
43.–44. Tereza Doležalová ZŠ a MŠ Školní, Otnice 4 4
43.–44. Tomáš Hlavatý G, Kadaň 4 4
45. Petr Chmel G, Kralupy 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 21 21 26 26 25 25 144
1. Jan Preiss G, Lovosice 7 6 10 11 7 49
2. Pham The Huynh Duc G, Šumperk 5 6 2 5 22
3. Martin Orság G a SOŠZE, Vyškov 5 3 4 12
4. Jan Macháček G L. Jaroše, Holešov 3 2 3 3 11
5. Mikuláš Plešák Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 10 10
6. Adéla Hanková G, Lovosice 2 2

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 21 21 26 26 25 25 144
1. Olga Krumlová 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!