Průběžná výsledková listina po 4. sérii 10. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4
Student Pilný MFF UK 38 38 38 38 152
1. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 34 38 36 38 146
2.–3. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 33 33 35 38 139
2.–3. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 37 34 31 37 139
4. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 35 35 36 31 137
5.–7. Anastasia Bredikhina G Jana Keplera, Praha 36 25 35 35 131
5.–7. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 32 31 35 33 131
5.–7. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 30 33 34 34 131
8. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 35 32 30 31 128
9. Pavla Šimová G, Šumperk 33 24 37 32 126
10. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 27 31 20 32 110
11. Jan Rous G J. Barranda, Beroun 31 17 21 32 101
12. Václav Verner PORG, Praha 26 22 23 24 95
13. Jan Souchop G, Mikulov 19 23 21 26 89
14. Patrik Kadlec První české G, Karlovy Vary 26 24 6 29 85
15. Lucie Kvitová G, Jeseník 30 24 54
16. Vojtěch Muller G Nad Kavalírkou, Praha 28 14 5 47
17. Dana Myškeříková G J. Barranda, Beroun 26 7 33
18. Jaroslava Zimplová G, Havlíčkův Brod 21 9 1 31
19. Yasmin Fazla G, nám. TGM, Zlín 30 30
20. Vojtěch Beneš G J. Palacha, Mělník 29 29
21. Jindřich Urban ZŠ Divišov 10 17 27
22.–23. Tomáš Musil G, Voděradská, Praha 25 25
22.–23. Jáchym Předota G Jírovcova, České Budějovice 25 25
24.–25. Jan Havlík G J. Barranda, Beroun 23 23
24.–25. Jakub Merta ZŠ Brno - Bystrc 15 3 5 23
26. Eduard Frühauf G J. Barranda, Beroun 22 22
27. Michal Friml G Dobruška 21 21
28.–29. Jakub Škaloud G Opatov, Praha 20 20
28.–29. Lucie Židková G Komenského, Havířov 20 20
30. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 5 3 6 5 19
31. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 12 1 1 14
32. Štěpán Berek ZŠ Dobrá 11 11
33. Klára Nabiová ZŠ Velké Březno 8 8
34. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 7 7
35.–36. Jan Vacek G, Havlíčkův Brod 5 5
35.–36. Rebeka Zábranská PORG, Praha 5 5
37. Robert Ernest G, Voděradská, Praha 3 3
38. Matyáš Malát ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4
Student Pilný MFF UK 38 38 38 38 152
1. Stela Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 38 34 36 37 145
2. Lada Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 38 34 35 36 143
3. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 34 38 31 33 136
4. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 35 29 32 36 132
5. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 32 31 33 31 127
6. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 28 33 30 27 118
7. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 30 30 17 35 112
8. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 28 29 19 21 97
9. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 32 26 31 89
10. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 19 31 33 83
11. Michal Dobrovolný G Masarykovo nám., Třebíč 21 15 15 16 67
12.–13. Mark Joy G, Havlíčkův Brod 20 12 16 16 64
12.–13. Vojtěch Novosad G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 17 17 16 14 64
14. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 17 9 9 13 48
15. Vít Novák ZŠ Chyšky 15 14 3 15 47
16. Jan Ševeček G J. A. Komenského, Uh. Brod 12 14 8 34
17. Adam Mikulič G, Havlíčkův Brod 16 9 6 31
18. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 12 17 29
19. Lea Bumbálková Mendelovo G, Opava 11 10 2 5 28
20. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 27 27
21. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 3 18 26
22. Patricie Labuťová G B. Němcové, HK 2 3 2 10 17
23. Nina Štefanovičová ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 16 16
24.–25. Šimon Mach G, Havlíčkův Brod 12 12
24.–25. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 7 5 12
26. Kristýna Kábrtová G a SOŠ Havlíčkova, Úpice 9 9
27. Alexander Spálený Slovanské G, Olomouc 5 5
28. Melánie Boušková G Pod Svatou horou, Příbram 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4
Student Pilný MFF UK 43 43 43 43 172
1. Vojtěch Černý G Jana Keplera, Praha 37 37 37 40 151
2. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 38 37 36 35 146
3. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 37 31 17 38 123
4. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 15 18 10 21 64
5. Elen Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 21 21
6. Nina Naxerová G Jana Keplera, Praha 5 4 3 6 18
7. Jan Novák G, Písek 16 16
8. Kateřina Menšíková Arcibiskupské G, Praha 5 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4
Student Pilný MFF UK 43 43 43 43 172
1.–2. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 9 4 18
1.–2. Alžběta Sochorová G, Blovice 5 6 3 4 18
3. Kamila Vaníčková ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 5 5 10
4.–6. Naděžda Nečadová Základní škola nám. Curieových P 5 5
4.–6. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5
4.–6. Anežka Prachařová ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací