Výfuk wallpaper

Konečná výsledková listina 10. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 38 38 38 38 38 38 228
1. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 34 38 36 38 37 36 219
2. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 37 34 31 37 36 37 212
3. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 33 33 35 38 33 32 204
4. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 35 32 30 31 32 32 192
5. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 32 31 35 33 35 25 191
6. Pavla Šimová G, Šumperk 33 24 37 32 35 29 190
7. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 30 33 34 34 32 26 189
8. Anastasia Bredikhina G Jana Keplera, Praha 36 25 35 35 28 26 185
9. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 27 31 20 32 23 12 145
10. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 35 35 36 31 137
11. Jan Rous G J. Barranda, Beroun 31 17 21 32 22 7 130
12. Jan Souchop G, Mikulov 19 23 21 26 20 15 124
13. Václav Verner PORG, Praha 26 22 23 24 21 116
14. Patrik Kadlec První české G, Karlovy Vary 26 24 6 29 85
15. Lucie Kvitová G, Jeseník 30 24 54
16. Vojtěch Muller G Nad Kavalírkou, Praha 28 14 5 47
17. Jaroslava Zimplová G, Havlíčkův Brod 21 9 1 5 36
18. Dana Myškeříková G J. Barranda, Beroun 26 7 33
19. Yasmin Fazla G, nám. TGM, Zlín 30 30
20. Vojtěch Beneš G J. Palacha, Mělník 29 29
21. Jindřich Urban ZŠ Divišov 10 17 27
22.–23. Tomáš Musil G, Voděradská, Praha 25 25
22.–23. Jáchym Předota G Jírovcova, České Budějovice 25 25
24.–25. Jan Havlík G J. Barranda, Beroun 23 23
24.–25. Jakub Merta ZŠ Brno - Bystrc 15 3 5 23
26. Eduard Frühauf G J. Barranda, Beroun 22 22
27. Michal Friml G Dobruška 21 21
28.–30. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 5 3 6 5 1 20
28.–30. Jakub Škaloud G Opatov, Praha 20 20
28.–30. Lucie Židková G Komenského, Havířov 20 20
31. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 12 1 1 14
32. Štěpán Berek ZŠ Dobrá 11 11
33. Klára Nabiová ZŠ Velké Březno 8 8
34. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 7 7
35.–36. Jan Vacek G, Havlíčkův Brod 5 5
35.–36. Rebeka Zábranská PORG, Praha 5 5
37. Robert Ernest G, Voděradská, Praha 3 3
38. Matyáš Malát ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 38 38 38 38 38 38 228
1. Stela Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 38 34 36 37 28 37 210
2. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 34 38 31 33 36 37 209
3. Lada Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 38 34 35 36 28 31 202
4. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 35 29 32 36 33 33 198
5. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 32 31 33 31 30 23 180
6. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 28 33 30 27 28 15 161
7. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 30 30 17 35 28 140
8. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 19 31 33 25 31 139
9. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 32 26 31 18 107
10. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 28 29 19 21 97
11. Mark Joly G, Havlíčkův Brod 20 12 16 16 6 22 92
12. Michal Dobrovolný G Masarykovo nám., Třebíč 21 15 15 16 15 1 83
13. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 17 9 9 13 12 11 71
14. Vít Novák ZŠ Chyšky 15 14 3 15 9 10 66
15. Vojtěch Novosad G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 17 17 16 14 64
16. Jan Ševeček G J. A. Komenského, Uh. Brod 12 14 8 34
17. Adam Mikulič G, Havlíčkův Brod 16 9 6 31
18.–19. Lea Bumbálková Mendelovo G, Opava 11 10 2 5 1 29
18.–19. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 12 17 29
20. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 27 27
21. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 3 18 26
22. Patricie Labuťová G B. Němcové, HK 2 3 2 10 3 20
23. Nina Štefanovičová ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 16 16
24.–25. Šimon Mach G, Havlíčkův Brod 12 12
24.–25. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 7 5 12
26.–27. Kristýna Kábrtová G a SOŠ Havlíčkova, Úpice 9 9
26.–27. Mikuláš Vlčan ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 9 9
28. Alexander Spálený Slovanské G, Olomouc 5 5
29. Melánie Boušková G Pod Svatou horou, Příbram 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 43 43 43 43 43 43 258
1. Vojtěch Černý G Jana Keplera, Praha 37 37 37 40 36 26 213
2. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 38 37 36 35 27 20 193
3. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 37 31 17 38 29 152
4. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 15 18 10 21 21 19 104
5. Elen Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 21 5 26
6. Nina Naxerová G Jana Keplera, Praha 5 4 3 6 18
7. Jan Novák G, Písek 16 16
8. Kateřina Menšíková Arcibiskupské G, Praha 5 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 43 43 43 43 43 43 258
1. Alžběta Sochorová G, Blovice 5 6 3 4 5 5 28
2. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 9 4 4 1 23
3. Kamila Vaníčková ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 5 5 10
4.–6. Naděžda Nečadová Základní škola nám. Curieových P 5 5
4.–6. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5
4.–6. Anežka Prachařová ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací