Pololetní výsledková listina 10. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 38 38 38 114
1. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 34 38 36 108
2. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 35 35 36 106
3. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 37 34 31 102
4. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 33 33 35 101
5. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 32 31 35 98
6.–7. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 30 33 34 97
6.–7. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 35 32 30 97
8. Anastasia Bredikhina G Jana Keplera, Praha 36 25 35 96
9. Pavla Šimová G, Šumperk 33 24 37 94
10. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 27 31 20 78
11. Václav Verner PORG, Praha 26 22 23 71
12. Jan Rous G J. Barranda, Beroun 31 17 21 69
13. Jan Souchop G, Mikulov 19 23 21 63
14. Patrik Kadlec První české G, Karlovy Vary 26 24 6 56
15. Lucie Kvitová G, Jeseník 30 24 54
16. Vojtěch Muller G Nad Kavalírkou, Praha 28 14 5 47
17. Dana Myškeříková G J. Barranda, Beroun 26 7 33
18.–19. Yasmin Fazla G, nám. TGM, Zlín 30 30
18.–19. Jaroslava Zimplová G, Havlíčkův Brod 21 9 30
20. Vojtěch Beneš G J. Palacha, Mělník 29 29
21. Jindřich Urban ZŠ Divišov 10 17 27
22.–23. Tomáš Musil G, Voděradská, Praha 25 25
22.–23. Jáchym Předota G Jírovcova, České Budějovice 25 25
24.–25. Jan Havlík G J. Barranda, Beroun 23 23
24.–25. Jakub Merta ZŠ Brno - Bystrc 15 3 5 23
26. Eduard Frühauf G J. Barranda, Beroun 22 22
27. Michal Friml G Dobruška 21 21
28.–29. Jakub Škaloud G Opatov, Praha 20 20
28.–29. Lucie Židková G Komenského, Havířov 20 20
30. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 5 3 6 14
31. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 12 1 13
32. Štěpán Berek ZŠ Dobrá 11 11
33. Klára Nabiová ZŠ Velké Březno 8 8
34. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 7 7
35. Jan Vacek G, Havlíčkův Brod 5 5
36. Robert Ernest G, Voděradská, Praha 3 3
37. Matyáš Malát ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 38 38 38 114
1. Stela Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 38 34 36 108
2. Lada Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 38 34 35 107
3. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 34 38 31 103
4.–5. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 35 29 32 96
4.–5. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 32 31 33 96
6. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 28 33 30 91
7. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 30 30 17 77
8. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 28 29 19 76
9. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 32 26 58
10. Michal Dobrovolný G Masarykovo nám., Třebíč 21 15 15 51
11.–12. Vojtěch Novosad G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 17 17 16 50
11.–12. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 19 31 50
13. Mark Joy G, Havlíčkův Brod 20 12 16 48
14. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 17 9 9 35
15. Jan Ševeček G J. A. Komenského, Uh. Brod 12 14 8 34
16. Vít Novák ZŠ Chyšky 15 14 3 32
17. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 12 17 29
18. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 27 27
19. Adam Mikulič G, Havlíčkův Brod 16 9 25
20. Lea Bumbálková Mendelovo G, Opava 11 10 2 23
21. Nina Štefanovičová ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 16 16
22.–23. Šimon Mach G, Havlíčkův Brod 12 12
22.–23. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 7 5 12
24. Kristýna Kábrtová G a SOŠ Havlíčkova, Úpice 9 9
25. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 3 8
26. Patricie Labuťová G B. Němcové, HK 2 3 2 7
27. Alexander Spálený Slovanské G, Olomouc 5 5
28. Melánie Boušková G Pod Svatou horou, Příbram 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 43 43 43 129
1.–2. Vojtěch Černý G Jana Keplera, Praha 37 37 37 111
1.–2. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 38 37 36 111
3. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 37 31 17 85
4. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 15 18 10 43
5. Jan Novák G, Písek 16 16
6. Nina Naxerová G Jana Keplera, Praha 5 4 3 12

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 43 43 43 129
1.–2. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 9 14
1.–2. Alžběta Sochorová G, Blovice 5 6 3 14
3. Kamila Vaníčková ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 5 5 10
4.–6. Naděžda Nečadová Základní škola nám. Curieových P 5 5
4.–6. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5
4.–6. Anežka Prachařová ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací