Výsledková listina 1. série 10. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 5 6 6 6 7 7 37
2. Anastasia Bredikhina G Jana Keplera, Praha 5 6 6 7 5 7 36
3.–4. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 5 6 6 7 4 7 35
3.–4. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 5 6 6 6 6 6 35
5. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 5 6 6 5 6 6 34
6.–7. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 5 5 6 6 4 7 33
6.–7. Pavla Šimová G, Šumperk 2 6 6 7 5 7 33
8. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 5 6 5 6 4 6 32
9. Jan Rous G J. Barranda, Beroun 5 5 5 7 3 6 31
10.–12. Yasmin Fazla G, nám. TGM, Zlín 5 6 6 6 7 30
10.–12. Lucie Kvitová G, Jeseník 5 6 6 5 3 5 30
10.–12. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 5 5 3 5 6 6 30
13. Vojtěch Beneš G J. Palacha, Mělník 5 5 6 6 7 29
14. Vojtěch Muller G Nad Kavalírkou, Praha 5 5 5 7 6 28
15. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 6 3 6 4 6 27
16.–18. Patrik Kadlec První české G, Karlovy Vary 4 5 5 2 3 7 26
16.–18. Dana Myškeříková G J. Barranda, Beroun 5 6 6 7 2 26
16.–18. Václav Verner PORG, Praha 5 3 2 7 4 5 26
19.–20. Tomáš Musil G, Voděradská, Praha 5 6 7 2 5 25
19.–20. Jáchym Předota G Jírovcova, České Budějovice 5 6 5 6 3 25
21. Jan Havlík G J. Barranda, Beroun 5 5 5 6 2 23
22. Eduard Frühauf G J. Barranda, Beroun 5 5 5 5 2 22
23.–24. Michal Friml G Dobruška 5 5 5 3 3 21
23.–24. Jaroslava Zimplová G, Havlíčkův Brod 5 6 6 4 21
25.–26. Jakub Škaloud G Opatov, Praha 5 3 6 3 3 20
25.–26. Lucie Židková G Komenského, Havířov 5 5 3 7 20
27. Jan Souchop G, Mikulov 5 6 2 6 19
28. Jakub Merta ZŠ Brno - Bystrc 4 5 6 15
29. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 2 5 1 2 2 12
30. Štěpán Berek ZŠ Dobrá 6 5 11
31. Jindřich Urban ZŠ Divišov 4 6 10
32. Klára Nabiová ZŠ Velké Březno 2 4 0 2 8
33. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 7 7
34.–35. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 5 5
34.–35. Jan Vacek G, Havlíčkův Brod 5 5
36. Matyáš Malát ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1.–2. Lada Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 6 7 7 7 38
1.–2. Stela Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 6 7 7 7 38
3. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 5 6 6 6 6 6 35
4. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 4 6 6 6 5 7 34
5.–6. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 6 6 7 4 4 32
5.–6. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 5 6 5 7 2 7 32
7. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 4 5 5 6 6 4 30
8.–9. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 2 4 6 4 6 6 28
8.–9. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 5 6 6 4 7 28
10. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 2 4 6 5 3 7 27
11. Michal Dobrovolný G Masarykovo nám., Třebíč 1 4 3 5 3 5 21
12. Mark Joy G, Havlíčkův Brod 5 3 6 6 20
13.–14. Vojtěch Novosad G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 5 5 3 2 1 17
13.–14. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 1 7 4 17
15.–16. Adam Mikulič G, Havlíčkův Brod 5 5 3 3 16
15.–16. Nina Štefanovičová ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 5 5 6 16
17. Vít Novák ZŠ Chyšky 1 4 5 5 15
18.–20. Šimon Mach G, Havlíčkův Brod 6 4 2 12
18.–20. Jan Ševeček G J. A. Komenského, Uh. Brod 2 4 3 3 12
18.–20. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 5 5 2 12
21. Lea Bumbálková Mendelovo G, Opava 5 6 11
22. Kristýna Kábrtová G a SOŠ Havlíčkova, Úpice 5 1 3 9
23. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 1 1 2 1 1 1 7
24.–25. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5
24.–25. Alexander Spálený Slovanské G, Olomouc 5 5
26. Patricie Labuťová G B. Němcové, HK 2 2
27. Melánie Boušková G Pod Svatou horou, Příbram 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 5 4 6 4 6 6 7 38
2.–3. Vojtěch Černý G Jana Keplera, Praha 4 5 6 4 6 5 7 37
2.–3. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 2 5 6 5 7 6 6 37
4. Jan Novák G, Písek 5 5 6 16
5. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 5 5 5 15
6. Nina Naxerová G Jana Keplera, Praha 5 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1.–6. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 5
1.–6. Naděžda Nečadová Základní škola nám. Curieových P 5 5
1.–6. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5
1.–6. Anežka Prachařová ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 5 5
1.–6. Alžběta Sochorová G, Blovice 5 5
1.–6. Kamila Vaníčková ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 5 5
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací