Výfuk wallpaper

Výsledková listina 2. série 10. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 5 6 6 7 7 7 38
2. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 5 6 6 7 6 5 35
3. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 5 6 6 7 5 5 34
4.–5. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 4 6 6 5 7 5 33
4.–5. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 5 6 6 5 5 6 33
6. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 3 6 6 7 5 5 32
7.–8. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 3 6 6 7 4 5 31
7.–8. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 6 6 6 3 5 31
9. Anastasia Bredikhina G Jana Keplera, Praha 4 6 5 5 5 25
10.–12. Patrik Kadlec První české G, Karlovy Vary 3 2 6 6 3 4 24
10.–12. Lucie Kvitová G, Jeseník 3 6 6 5 4 24
10.–12. Pavla Šimová G, Šumperk 3 6 6 5 4 24
13. Jan Souchop G, Mikulov 5 3 3 6 6 23
14. Václav Verner PORG, Praha 3 2 5 7 1 4 22
15. Jan Rous G J. Barranda, Beroun 5 4 3 5 17
16. Vojtěch Muller G Nad Kavalírkou, Praha 2 2 5 5 14
17. Jaroslava Zimplová G, Havlíčkův Brod 3 6 9
18. Dana Myškeříková G J. Barranda, Beroun 3 4 7
19.–21. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 3 3
19.–21. Robert Ernest G, Voděradská, Praha 3 3
19.–21. Jakub Merta ZŠ Brno - Bystrc 3 3

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 5 6 6 7 7 7 38
2.–3. Lada Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 6 7 4 6 34
2.–3. Stela Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 6 7 4 6 34
4. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 3 6 6 7 5 6 33
5. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 4 6 6 6 5 4 31
6. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 3 2 6 7 5 7 30
7.–8. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 3 3 6 7 5 5 29
7.–8. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 3 3 4 7 6 6 29
9. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 3 5 2 5 2 2 19
10. Vojtěch Novosad G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 6 7 2 17
11. Michal Dobrovolný G Masarykovo nám., Třebíč 3 2 6 2 2 15
12.–13. Vít Novák ZŠ Chyšky 3 5 5 1 14
12.–13. Jan Ševeček G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 6 5 14
14. Mark Joly G, Havlíčkův Brod 5 3 4 12
15. Lea Bumbálková Mendelovo G, Opava 4 6 10
16.–17. Adam Mikulič G, Havlíčkův Brod 5 4 9
16.–17. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 4 2 9
18. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 1 1 1 1 1 5
19.–20. Patricie Labuťová G B. Němcové, HK 1 2 3
19.–20. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1.–2. Vojtěch Černý G Jana Keplera, Praha 5 5 6 4 7 5 5 37
1.–2. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 5 5 6 6 7 5 3 37
3. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 3 3 2 6 7 5 5 31
4. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 5 3 7 3 18
5. Nina Naxerová G Jana Keplera, Praha 3 1 4

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Alžběta Sochorová G, Blovice 4 2 6
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací