Výfuk wallpaper

Výsledková listina 3. série 10. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Pavla Šimová G, Šumperk 5 6 6 6 7 7 37
2.–3. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 5 6 6 7 7 5 36
2.–3. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 5 6 5 7 6 7 36
4.–6. Anastasia Bredikhina G Jana Keplera, Praha 5 6 4 7 6 7 35
4.–6. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 5 6 5 6 6 7 35
4.–6. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 5 6 6 6 7 5 35
7. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 5 3 6 7 6 7 34
8. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 4 6 4 5 5 7 31
9. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 5 6 4 7 3 5 30
10. Václav Verner PORG, Praha 5 6 3 3 4 2 23
11.–12. Jan Rous G J. Barranda, Beroun 3 6 3 4 5 21
11.–12. Jan Souchop G, Mikulov 2 6 3 3 7 21
13. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 6 3 2 4 4 20
14. Jindřich Urban ZŠ Divišov 5 6 6 17
15.–16. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 6 6
15.–16. Patrik Kadlec První české G, Karlovy Vary 3 3 0 6
17.–18. Jakub Merta ZŠ Brno - Bystrc 5 5
17.–18. Vojtěch Muller G Nad Kavalírkou, Praha 5 5
19. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Stela Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 5 7 6 7 36
2. Lada Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 5 7 5 7 35
3. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 6 4 7 4 7 33
4. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 5 5 5 7 5 5 32
5.–6. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 5 6 6 5 6 3 31
5.–6. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 5 6 4 6 7 3 31
7. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 5 6 5 5 6 3 30
8. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 5 6 3 7 5 26
9. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 3 6 2 4 4 19
10.–11. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 2 3 3 3 3 3 17
10.–11. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 5 6 6 17
12.–13. Mark Joly G, Havlíčkův Brod 3 6 2 5 16
12.–13. Vojtěch Novosad G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 2 3 2 2 4 16
14. Michal Dobrovolný G Masarykovo nám., Třebíč 4 3 3 3 2 15
15. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 3 9
16. Jan Ševeček G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 2 0 8
17. Vít Novák ZŠ Chyšky 1 2 3
18.–19. Lea Bumbálková Mendelovo G, Opava 2 2
18.–19. Patricie Labuťová G B. Němcové, HK 1 1 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Vojtěch Černý G Jana Keplera, Praha 4 5 6 6 7 5 4 37
2. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 3 2 6 6 7 7 5 36
3. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 1 2 2 3 3 3 3 17
4. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 5 3 2 10
5. Nina Naxerová G Jana Keplera, Praha 3 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 3 6 9
2. Kamila Vaníčková ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 5 5
3. Alžběta Sochorová G, Blovice 3 3
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací