Výfuk wallpaper

Výsledková listina 4. série 10. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1.–2. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 5 6 6 7 7 7 38
1.–2. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 5 6 6 7 7 7 38
3. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 5 5 6 7 7 7 37
4. Anastasia Bredikhina G Jana Keplera, Praha 5 5 6 7 5 7 35
5. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 5 4 6 7 5 7 34
6. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 5 3 6 7 5 7 33
7.–9. Jan Rous G J. Barranda, Beroun 5 3 6 7 5 6 32
7.–9. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 5 6 7 5 4 32
7.–9. Pavla Šimová G, Šumperk 5 6 1 7 6 7 32
10.–11. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 5 2 6 5 7 6 31
10.–11. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 5 6 1 7 5 7 31
12. Patrik Kadlec První české G, Karlovy Vary 5 2 6 5 6 5 29
13. Jan Souchop G, Mikulov 5 5 6 3 7 26
14. Václav Verner PORG, Praha 5 5 6 5 2 1 24
15.–16. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 5 5
15.–16. Rebeka Zábranská PORG, Praha 5 5
17.–18. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 1 1
17.–18. Jaroslava Zimplová G, Havlíčkův Brod 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Stela Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 6 7 6 7 37
2.–3. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 5 6 6 7 5 7 36
2.–3. Lada Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 5 6 7 6 7 36
4. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 5 6 6 5 6 7 35
5.–6. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 5 4 6 6 6 6 33
5.–6. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 5 5 6 7 3 7 33
7.–8. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 3 6 7 3 7 31
7.–8. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 5 6 6 7 7 31
9. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 5 5 6 3 3 5 27
10. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 5 3 6 6 1 21
11. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 7 18
12.–13. Michal Dobrovolný G Masarykovo nám., Třebíč 5 2 6 3 16
12.–13. Mark Joly G, Havlíčkův Brod 5 2 6 3 16
14. Vít Novák ZŠ Chyšky 5 2 6 2 15
15. Vojtěch Novosad G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 6 3 3 14
16. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 2 6 13
17. Patricie Labuťová G B. Němcové, HK 4 6 10
18. Adam Mikulič G, Havlíčkův Brod 6 6
19. Lea Bumbálková Mendelovo G, Opava 5 5

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Vojtěch Černý G Jana Keplera, Praha 5 5 6 6 7 4 7 40
2. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 5 5 6 6 5 4 7 38
3. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 5 5 6 6 7 2 4 35
4.–5. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 5 5 6 5 21
4.–5. Elen Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 4 5 6 6 21
6. Nina Naxerová G Jana Keplera, Praha 4 1 1 6
7. Kateřina Menšíková Arcibiskupské G, Praha 5 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1.–2. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 3 1 4
1.–2. Alžběta Sochorová G, Blovice 4 4
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací