Výfuk wallpaper

Konečná výsledková listina 11. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 38 38 38 38 38 38 228
1. Stela Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 38 38 38 38 37 37 226
2. Lada Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 38 38 32 37 37 32 214
3. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 35 37 34 38 37 27 208
4. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 30 38 33 37 35 33 206
5. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 37 29 35 34 33 34 202
6. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 33 35 35 37 34 26 200
7. Patrik Pöschl ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 27 34 28 37 37 34 197
8. Vojtěch Zielina G, Třinec 30 37 24 34 26 19 170
9. Helena Muchová G Jana Keplera, Praha 27 32 19 22 16 17 133
10. Mark Joly G, Havlíčkův Brod 26 17 9 23 5 6 86
11. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 17 34 11 11 6 6 85
12. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 22 19 24 14 79
13. Filip Černý G F. X. Šaldy, Liberec 18 35 25 78
14. Mikuláš Vlčan ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 17 31 5 10 12 75
15. Vít Novák ZŠ Chyšky 24 9 10 14 13 70
16. Tereza Nejezchlebová G Dašická, Pardubice 24 19 18 6 67
17. Jana Jackaninová G O. Havlové, Ostrava 27 31 58
18. Sofie Prchalová G, Šumperk 15 20 11 6 52
19. Jindřich Anderle G, Budějovická, Praha 13 17 5 11 46
20.–21. Michal Dobrovolný G Masarykovo nám., Třebíč 24 20 44
20.–21. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 11 5 5 11 1 44
22. Natálie Kamenická ZŠ E.Krásnohorské, Ústí n. Labem 14 12 9 5 2 42
23. Šimon Mach G, Havlíčkův Brod 21 19 40
24. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 16 11 5 6 38
25. Marie Sára Stejskalová G Na Pražačce, Praha 35 35
26.–27. Nikola Jarošová ZŠ a MŠ Dolní Loučky 27 5 32
26.–27. Vojtěch Novosad G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 19 13 32
28.–29. Thuc Anh Leová G Jana Keplera, Praha 11 4 6 21
28.–29. Alexander Spálený Slovanské G, Olomouc 21 21
30. Barbora Bouberlová ZŠ Bavorovská, Vodňany 19 19
31. Adam Mikulič G, Havlíčkův Brod 17 17
32. Tomáš Zvolánek ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod 16 16
33. Patricie Labuťová G B. Němcové, HK 11 3 14
34. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 9 9
35. Žaneta Rozhonová ZŠ Strakonice, Dukelská 8 8
36.–37. Jiří Janda ZŠ Horácké náměstí, Brno 7 7
36.–37. Marek Janda ZŠ Horácké náměstí, Brno 7 7
38.–40. Melánie Boušková G Pod Svatou horou, Příbram 5 5
38.–40. Magdaléna Cincibuchová G Jana Keplera, Praha 5 5
38.–40. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 5 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 38 38 38 38 38 38 228
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 34 38 36 37 35 33 213
2. Lucie Endlová G O. Havlové, Ostrava 37 30 32 31 32 25 187
3. Jan Herzig G J. Š. Baara, Domažlice 25 34 22 30 18 10 139
4. Vojtěch Černý G Jana Keplera, Praha 11 23 17 23 21 95
5. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 21 36 34 91
6. Marie Steinhauserová ZŠ Strmilov 17 23 5 6 51
7. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 21 18 5 44
8. Michaela Urbanová G F. X. Šaldy, Liberec 14 2 15 4 8 43
9. Natálie Jochová G Masarykovo nám., Třebíč 17 5 11 1 34
10. Božena Lednická G O. Havlové, Ostrava 19 11 30
11. Pavel Křivý G a SOŠ, Frýdek-Místek 27 27
12. Petra Šilerová G Nad Kavalírkou, Praha 17 17
13.–14. Lenka Hromádková G, Hlinsko 9 5 14
13.–14. Elen Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 7 7 14

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 43 43 43 43 43 43 258
1. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 32 34 16 25 11 20 138
2. Lucie Kohoutková Masarykovo G, Plzeň 23 24 12 17 13 13 102
3. Alžběta Sochorová G, Blovice 10 17 14 9 10 8 68
4. Zuzana Kýrová ZŠ nám. Svornosti, Brno 18 8 9 2 11 5 53
5. Petr Urválek ZŠ Sokolovská, Mnichovo Hradiště 14 15 9 10 48
6. Juraj Štefina ZŠ sv. Margity Púchov 12 6 15 11 1 45
7. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 13 11 5 5 5 3 42
8. Eva Kundratová ZŠ Komenského II Zlín 21 5 5 31
9. Lukáš Hobza G O. Havlové, Ostrava 23 23

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 43 43 43 43 43 43 258
1. Eliška Knopfová Bratrská škola, Praha 7 11 18 11 19 17 5 81
2. Emma Burešová Jiráskovo G, Náchod 25 15 3 43
3. Václav Prachař G, Omská, Praha 4 5 5 14
4. Dat Nguyen Wichterlovo G, Ostrava 5 5
5. Anežka Prachařová ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 3 3
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací