Výfuk wallpaper

Průběžná výsledková listina 11. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 38 38 76
1.–2. Lada Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 38 38 76
1.–2. Stela Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 38 38 76
3. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 35 37 72
4.–5. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 33 35 68
4.–5. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 30 38 68
6. Vojtěch Zielina G, Třinec 30 37 67
7. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 37 29 66
8. Patrik Pöschl ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 27 34 61
9. Helena Muchová G Jana Keplera, Praha 27 32 59
10. Jana Jackaninová G O. Havlové, Ostrava 27 31 58
11. Filip Černý G F. X. Šaldy, Liberec 18 35 53
12. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 17 34 51
13. Mikuláš Vlčan ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 17 31 48
14. Michal Dobrovolný G Masarykovo nám., Třebíč 24 20 44
15. Mark Joly G, Havlíčkův Brod 26 17 43
16. Šimon Mach G, Havlíčkův Brod 21 19 40
17.–18. Sofie Prchalová G, Šumperk 15 20 35
17.–18. Marie Sára Stejskalová G Na Pražačce, Praha 35 35
19. Vít Novák ZŠ Chyšky 24 9 33
20. Vojtěch Novosad G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 19 13 32
21. Jindřich Anderle G, Budějovická, Praha 13 17 30
22.–23. Nikola Jarošová ZŠ a MŠ Dolní Loučky 27 27
22.–23. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 16 11 27
24. Natálie Kamenická ZŠ E.Krásnohorské, Ústí nad Labe 14 12 26
25. Tereza Nejezchlebová G Dašická, Pardubice 24 24
26.–27. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 11 22
26.–27. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 22 22
28. Alexander Spálený Slovanské G, Olomouc 21 21
29. Barbora Bouberlová ZŠ Bavorovská, Vodňany 19 19
30. Adam Mikulič G, Havlíčkův Brod 17 17
31. Tomáš Zvolánek ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod 16 16
32. Patricie Labuťová G B. Němcové, HK 11 11
33. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 9 9
34. Žaneta Rozhonová ZŠ Strakonice, Dukelská 8 8
35.–36. Jiří Janda ZŠ Horácké náměstí, Brno 7 7
35.–36. Marek Janda ZŠ Horácké náměstí, Brno 7 7
37. Melánie Boušková G Pod Svatou horou, Příbram 5 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 38 38 76
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 34 38 72
2. Lucie Endlová G O. Havlové, Ostrava 37 30 67
3. Jan Herzig G J. Š. Baara, Domažlice 25 34 59
4. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 21 36 57
5. Marie Steinhauserová ZŠ Strmilov 17 23 40
6. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 21 18 39
7. Vojtěch Černý G Jana Keplera, Praha 11 23 34
8. Božena Lednická G O. Havlové, Ostrava 19 11 30
9. Pavel Křivý G a SOŠ, Frýdek-Místek 27 27
10. Natálie Jochová G Masarykovo nám., Třebíč 17 5 22
11. Petra Šilerová G Nad Kavalírkou, Praha 17 17
12. Michaela Urbanová G F. X. Šaldy, Liberec 14 2 16
13. Lenka Hromádková G, Hlinsko 9 5 14

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 43 43 86
1. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 32 34 66
2. Lucie Kohoutková Masarykovo G, Plzeň 23 24 47
3. Alžběta Sochorová G, Blovice 10 17 27
4.–5. Eva Kundratová ZŠ Komenského II Zlín 21 5 26
4.–5. Zuzana Kýrová ZŠ nám. Svornosti, Brno 18 8 26
6. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 13 11 24
7. Lukáš Hobza G O. Havlové, Ostrava 23 23
8. Petr Urválek ZŠ Sokolovská, Mnichovo Hradiště 14 14
9. Juraj Štefina CZŠ sv. Gorazda, Prešov 12 12

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 43 43 86
1. Eliška Knopfová Bratrská škola, Praha 7 11 18 29
2. Emma Burešová Jiráskovo G, Náchod 25 25
3. Dat Nguyen Wichterlovo G, Ostrava 5 5
4. Václav Prachař G, Omská, Praha 4 4
5. Anežka Prachařová ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 3 3
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací