Výfuk wallpaper

Výsledková listina 2. série 11. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1.–3. Lada Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 6 7 7 7 38
1.–3. Stela Srpová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 6 7 7 7 38
1.–3. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 5 6 6 7 7 7 38
4.–5. Veronika Menšíková Arcibiskupské G, Praha 5 6 6 7 7 6 37
4.–5. Vojtěch Zielina G, Třinec 5 6 6 7 6 7 37
6.–8. Filip Černý G F. X. Šaldy, Liberec 5 5 6 7 6 6 35
6.–8. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 6 6 5 7 6 35
6.–8. Marie Sára Stejskalová G Na Pražačce, Praha 5 6 6 5 7 6 35
9.–10. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 5 5 6 5 7 6 34
9.–10. Patrik Pöschl ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 4 6 6 5 7 6 34
11. Helena Muchová G Jana Keplera, Praha 2 6 6 4 7 7 32
12.–13. Jana Jackaninová G O. Havlové, Ostrava 5 6 6 3 6 5 31
12.–13. Mikuláš Vlčan ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 5 4 6 6 6 4 31
14. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 5 6 4 5 6 3 29
15.–16. Michal Dobrovolný G Masarykovo nám., Třebíč 5 6 4 5 20
15.–16. Sofie Prchalová G, Šumperk 5 2 5 4 2 2 20
17. Šimon Mach G, Havlíčkův Brod 5 5 6 2 1 19
18.–19. Jindřich Anderle G, Budějovická, Praha 5 6 4 2 17
18.–19. Mark Joly G, Havlíčkův Brod 5 6 6 17
20. Vojtěch Novosad G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 4 4 13
21. Natálie Kamenická ZŠ E.Krásnohorské, Ústí nad Labe 5 4 3 12
22.–23. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 11
22.–23. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 6 11
24. Vít Novák ZŠ Chyšky 5 4 9
25. Melánie Boušková G Pod Svatou horou, Příbram 5 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 5 6 6 7 7 7 38
2. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 5 6 6 6 7 6 36
3. Jan Herzig G J. Š. Baara, Domažlice 5 6 6 5 6 6 34
4. Lucie Endlová G O. Havlové, Ostrava 5 6 4 2 7 6 30
5.–6. Vojtěch Černý G Jana Keplera, Praha 5 6 5 7 23
5.–6. Marie Steinhauserová ZŠ Strmilov 5 6 5 7 23
7. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 5 6 7 18
8. Božena Lednická G O. Havlové, Ostrava 5 6 11
9.–10. Lenka Hromádková G, Hlinsko 5 5
9.–10. Natálie Jochová G Masarykovo nám., Třebíč 5 5
11. Michaela Urbanová G F. X. Šaldy, Liberec 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 5 5 6 6 7 5 34
2. Lucie Kohoutková Masarykovo G, Plzeň 3 5 6 7 3 24
3. Alžběta Sochorová G, Blovice 3 5 5 4 17
4. Petr Urválek ZŠ Sokolovská, Mnichovo Hradiště 3 5 3 3 14
5. Juraj Štefina CZŠ sv. Gorazda, Prešov 5 3 4 12
6. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 3 5 3 11
7. Zuzana Kýrová ZŠ nám. Svornosti, Brno 5 3 8
8. Eva Kundratová ZŠ Komenského II Zlín 5 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Emma Burešová Jiráskovo G, Náchod 3 5 2 6 1 2 6 25
2. Eliška Knopfová Bratrská škola, Praha 7 5 6 7 18
3. Václav Prachař G, Omská, Praha 4 4
4. Anežka Prachařová ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 3 3
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací