Konečná výsledková listina 2. ročníku

Kategorie UNK. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 26 22 23 23 27 32 153
1. Vojtěch Jindra Masarykovo G, Příbor 8 6 4 2 5 28
2. Filip Bělohlávek 13 11 24
3. Dominik Mašek ZŠ Chotěšov 6 5 2 2 15
4. Břetislav Hájek 11 3 14
5.–9. Alžběta Béresová 13 13
5.–9. Tomáš Boček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 13
5.–9. Jakub Gřunděl ZŠ Frýdek-Místek, ČSA 570 6 7 13
5.–9. Vít Pískovský G O. Havlové, Ostrava 13 13
5.–9. Václav Steinhauser 13 13
10.–11. Matěj Bagar 4 4 3 11
10.–11. Jan Kejla ZŠ Liberec, Sokolovská 328 11 11
12.–14. Miroslav Hrabal 7 3 10
12.–14. Julia Jeřábková ZŠ Mohelnice, Vodní 27 10 10
12.–14. Andrea Suchánková G a SOŠ, Jaroměř 10 10
15. Kateřina Behotová 9 9
16.–21. Tereza Divišová 8 8
16.–21. Lucie Drahoňovská G, U Balvanu, Jablonec n. N. 8 8
16.–21. Petra Fedučková G Ústavní, Praha 8 8
16.–21. Jan Havelka ZŠ F. J. Řezáče, Liteň 8 8
16.–21. Tereza Hladíková ZŠ Tachov, Zárečná 1540 8 8
16.–21. Daniel Kounek G F. X. Šaldy, Liberec 8 8
22. Kristýna Konečná 7 7
23.–26. Adam Bartoš Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 6 6
23.–26. Anežka Bartošová 6 6
23.–26. Anna Kovárnová G Jírovcova, České Budějovice 6 6
23.–26. Jakub Pakár ZŠ a MŠ Dolní Kounice 2 4 6
27.–34. Sára Davidová PORG, Praha 5 5
27.–34. Lucie Draslarová Čes.-ang. G, České Budějovice 5 5
27.–34. Hana Komárková 5 5
27.–34. Radovan Matula ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 5 5
27.–34. Tereza Pálková G a JŠ, Břeclav 5 5
27.–34. Vojtěch Sekera 5 5
27.–34. Kateřina Svobodová 4 1 5
27.–34. Vojtěch Wagner ZŠ Hradec Králové – Pouchov 5 5
35.–37. Marek Gaydicza 4 4
35.–37. Matyáš Sviták 4 4
35.–37. Michal Weinar ZŠ Strakonice, Dukelská 4 4
38.–39. David Bradshaw 3 3
38.–39. Andrea Chimenti 3 3
40.–42. Lukáš Frána G Luďka Pika, Plzeň 2 2
40.–42. Jan Chleboun 2 2
40.–42. Tereza Pánková 2 2
43.–44. Tereza Hujerová 1 1
43.–44. Monika Kuchařová 1 1
45. Nguyen Truong Anh G Matyáše Lercha, Brno 0 0

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 26 22 23 23 27 32 153
1. Matěj Mezera ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 25 20 22 18 24 137
2. Martin Štyks G, Lovosice 22 17 19 24 22 134
3. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 21 15 21 22 23 133
4. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 25 14 16 19 19 124
5. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 22 13 18 21 17 121
6. Simona Gabrielová G Jírovcova, České Budějovice 15 11 17 20 24 115
7. Matěj Coufal 22 11 15 19 15 105
8. Miroslav Vejvoda G, Nový Bydžov 15 14 18 16 17 102
9. David Surma G J. Wolkera, Prostějov 16 13 14 13 18 94
10. Adam Poloček ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 15 14 12 10 17 93
11. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 10 16 9 20 92
12. Jan Stulhofer G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 17 8 14 12 9 86
13. Markéta Ospálková ZŠ Šumvald 16 5 10 9 3 60
14.–15. Klára Slováčková G Christiana Dopplera, Praha 8 5 9 4 15 57
14.–15. Kateřina Stodolová ZŠ Pardubice – Polabiny 14 10 16 57
16. Aneta K. Lesná G Christiana Dopplera, Praha 13 4 10 7 4 53
17. Oldřich Kupka ZŠ Ivanovice na Hané 9 3 11 11 7 51
18. Pavla Mikulíková G J. Škody, Přerov 14 3 16 11 1 48
19. Zuzana Matůšová CZŠ Veselí nad Moravou 18 4 14 2 42
20. Jaromír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 9 7 10 10 3 39
21. Daniel Bobek G Christiana Dopplera, Praha 4 3 7 5 5 35
22. Jan Bureš Svobodná chebská škola 10 7 6 8 2 33
23.–25. Jan Gavlas Svobodná chebská škola 12 6 8 4 1 31
23.–25. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 5 3 7 5 3 31
23.–25. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 3 10 31
26.–29. Jan Marek ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Železnice 12 1 5 6 6 30
26.–29. Jakub Matějik ZŠ a MŠ Bílovice 8 3 8 3 2 30
26.–29. Lukáš Winkler G Mikulášské n. 23, Plzeň 5 7 9 1 30
26.–29. Anežka Žádníková ZŠ Tišnov, Smíškova 840 6 4 12 8 30
30. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 5 3 10 0 1 28
31. Matěj Šnajdr Svobodná chebská škola 10 6 6 4 1 27
32.–33. Honza Dang Svobodná chebská škola 10 7 6 2 1 26
32.–33. David Vu Trung První české G, Karlovy Vary 4 7 8 3 4 26
34. Klára Svobodová Křesťanská ZŠ Nativity, Děčín 6 7 5 25
35. Anna Dědová G, Benešov 11 11 22
36. Kateřina Fuková G, Ohradní, Praha-Michle 6 2 4 1 21
37. Daniel Hrdinka ZŠ Trutnov, Komenského 399 7 5 3 3 18
38.–40. Michal Fiala G, Brno-Řečkovice 13 4 17
38.–40. Aleksej Gaj G Christiana Dopplera, Praha 3 8 1 17
38.–40. Markéta Holubová G Christiana Dopplera, Praha 4 2 5 6 17
41.–42. Kateřina Škorvánková G a SOŠ, Rokycany 4 1 7 3 15
41.–42. František Zajíc G, Nymburk 10 5 15
43. Jakub Vrba G, Svitavy 11 3 14
44.–45. Martina Fusková G, Uherské Hradiště 10 3 13
44.–45. Marek Raja G, Nymburk 13 13
46.–48. Jan Holásek G, Ústí nad Orlicí 11 11
46.–48. Michal Smrčka G, Lesní čtvrť, Zlín 4 7 11
46.–48. Kateřina Volková Masarykovo G, Vsetín 7 4 11
49.–50. Dinh Huy Nhat Minh G, Kadaň 10 10
49.–50. Jonáš Uřičář CZŠ Veselí nad Moravou 2 6 2 10
51.–54. Tomáš Hlavatý G, Kadaň 9 9
51.–54. Tamara Maňáková G, Šumperk 9 9
51.–54. Matěj Pur G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 9 9
51.–54. Honza Touš G, Nymburk 9 9
55. Filip Oplt G, Budějovická, Praha 8 8
56.–57. Tereza Havelková ZŠ Loštice 5 5
56.–57. Jakub Horáček ZŠ Šumperk, Šumavská 21 5 5
58. Pavel Herinek ZŠ Luhačovice 4 4
59. Michaela Čermáková ZŠ a MŠ Staré Hobzí 3 3
60.–61. Kristýna Davídková ZŠ Liberec, Česká 354 2 2
60.–61. Václav Šídlo G, Písek 2 2
62. Matěj Holý G J. Vrchlického, Klatovy 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 26 22 23 23 27 32 153
1. Jan Preiss G, Lovosice 22 17 18 22 21 126
2. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 20 14 13 18 23 113
3. Anna Mlezivová G P. de Coubertina, Tábor 9 16 14 9 10 80
4.–5. Tomáš Dvořák G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 15 7 11 13 14 71
4.–5. Michal Zobaník ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 9 10 12 7 16 71
6. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 10 4 9 11 20 66
7. Jiří Křesák ZŠ a ZUŠ Horažďovice 8 11 9 7 12 60
8. Michaela Kovandová G Nad Štolou, Praha 7 22 9 58
9. Ondřej Konicar ZŠ Bílovice nad Svitavou 16 10 11 6 5 57
10. Dan Kellner ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11 13 6 12 10 9 55
11. Yan Stepanyshyn G Mikulášské n. 23, Plzeň 12 5 7 6 8 51
12. Adéla Seidelmannová ZŠ J. Pravečka, Výprachtice 10 4 11 8 7 50
13. Richard Fleischhans G, Benešov 11 5 12 5 3 48
14. Martin Hejl 1. ZŠ TGM Milevsko 8 7 8 9 7 45
15. Radka Janků G, Ostrov 10 15 5 4 44
16. Alois Medek ZŠ a MŠ Čkyně 14 5 8 9 43
17. Jan Trejbal G Luďka Pika, Plzeň 6 5 11 5 2 40
18. Petr Hebký ZŠ Jihlava, Křížová 33 7 2 5 9 8 39
19. Adam Šišpera G J. A. Komenského, Uh. Brod 9 6 2 5 5 34
20.–21. Linda Penčová ZŠ Brno, Kneslova 28 16 6 33
20.–21. Veronika Venclová ZŠ, Nasavrky 10 5 11 5 2 33
22. Jiří Nábělek ZŠ a MŠ Chuchelná 11 5 4 1 30
23.–25. Antonín Krmíček G, Uherské Hradiště 8 2 3 1 26
23.–25. Ondřej Teplík ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 10 8 4 4 26
23.–25. Lukáš Vlček G Mikulášské n. 23, Plzeň 13 7 6 26
26. Viktorie Grussmannová Mendlovo G, Opava 8 2 9 3 22
27.–28. Petr Bečvář ZŠ E. Beneše a MŠ Písek, Mírové 11 2 2 3 21
27.–28. Jiří Hanák G J. Škody, Přerov 8 6 2 5 21
29.–30. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 5 2 6 6 20
29.–30. Ondřej Šrámek ZŠ 8. května, Šumperk 8 2 8 20
31.–32. Pham Lan Phuong G, Cheb 6 5 3 4 1 19
31.–32. Daniel Ridzoň ZŠ Norbertov, Praha 10 2 5 19
33. Jakub Novotný G, Brno-Řečkovice 13 2 2 0 18
34.–36. Eliška Cejnarová G a SOŠ, Jaroměř 13 4 17
34.–36. Zuzana Klimsová G Jihlava 11 0 1 5 17
34.–36. Josef Pekař ZŠ Vodňany, Alešova 50 12 4 1 17
37.–38. František Jurák ZŠ a ZUŠ, Liberec, Jabloňová 6 0 8 2 16
37.–38. Tereza Vlčková ZŠ Znojmo, nám. Republiky 9 16 16
39.–40. Vojtěch Melichar ZŠ, Liberec, Oblačná 7 3 5 15
39.–40. Lukáš Neshyba ZŠ a MŠ Staré Hobzí 15 15
41. Monika Machalová Slovanské G, Olomouc 11 3 14
42.–44. Vladimír Jirka G P. de Coubertina, Tábor 13 13
42.–44. Martin Orság G a SOŠZE, Vyškov 9 4 13
42.–44. Matouš Pikous Podještědské G, Liberec 13 13
45.–47. Pham The Huynh Duc G, Šumperk 10 2 12
45.–47. Petr Schonherr ZŠ Liberec, Sokolovská 328 10 2 12
45.–47. Silvie Zbořilová G, Jeseník 3 2 7 12
48.–50. Barbora Jedličková ZŠ a MŠ Tasovice 7 3 1 11
48.–50. Jan Macháček G L. Jaroše, Holešov 7 4 11
48.–50. David Slavíček G, Brno-Řečkovice 11 11
51.–55. Bohumil Hora Podkrušnohorské G, Most 5 5 10
51.–55. Martin Klančík G, Voděradská, Praha 5 4 1 10
51.–55. Roman Krása ZŠ jazyků Karlovy Vary 2 1 5 0 1 10
51.–55. Andrea Podskalská G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 10
51.–55. Veronika Vávrová ZŠ újezd, Kyjov 4 6 10
56.–59. Radek Gadas ZŠ, Liberec, Oblačná 5 2 2 9
56.–59. Jan Rosenthaler 2. ZŠ Plzeň 8 1 9
56.–59. Tomáš Troján G, Cheb 6 3 9
56.–59. Veronika Tupá 6 1 2 9
60.–61. Helena Havelková Biskupské G, Brno 2 6 8
60.–61. Michaela Kleslová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 8 8
62.–64. Hana Hladíková G Nad Kavalírkou, Praha 7 7
62.–64. Matěj Suchánek ZŠ a MŠ Bílovice 7 7
62.–64. Michal Viktora 7 7
65.–68. Jaroslav Horáček G a SOŠZE, Vyškov 6 6
65.–68. Markéta Lipovská Jiráskovo G, Náchod 6 6
65.–68. Duy Mai Van G F. X. Šaldy, Liberec 6 6
65.–68. Laura Thonová G, Nad Alejí, Praha 6 6
69.–72. Aneta Fajstlová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5
69.–72. Ludmila Fridrichová CZŠ Veselí nad Moravou 5 5
69.–72. Petr Kučera ZŠ J. Hlávky Přeštice 5 5
69.–72. David Němec G, Tanvald 3 2 5
73.–76. František Hořejš ZŠ a MŠ Stupno 3 3
73.–76. Jakub Kovářík ZŠ Hodonín, Očovská 1 2 1 3
73.–76. Lenka Vincenová G, Olomouc-Hejčín 3
73.–76. Kristýna Zubzandová ZŠ jazyků Karlovy Vary 3 3
77.–81. Jan Houkar ZŠ a MŠ Mirovice 2 2
77.–81. Vlastislav Hozák ZŠ Opava, E. Beneše 2 2 2
77.–81. Veronika Králová ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 2 2
77.–81. Tereza Sedláčková ZŠ Pardubice – Polabiny 2 2
77.–81. Veronika Stratilová ZŠ a MŠ Hrabišín 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 26 22 23 23 27 32 153
1. Erik Kočandrle G Mikulášské n. 23, Plzeň 21 18 19 21 22 129
2. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 10 7 16 12 23 94
3. Markéta Kaiserová ZŠ Schulz. sady, Dvůr Králové 14 18 18 19 24 93
4. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 6 10 12 21 18 79
5. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 12 10 6 8 11 71
6. Jakub Sochor G, Blovice 13 6 15 11 9 67
7. Kateřina Pšeničková ZŠ, Lupáčova, Praha 13 6 14 11 11 61
8.–9. Jan Pokorný G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 14 17 8 50
8.–9. Veronika Přikrylová G J. Škody, Přerov 12 9 11 10 8 50
10. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 13 4 11 3 8 45
11.–12. Nikola Bartková G, Olomouc-Hejčín 13 3 7 13 36
11.–12. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 8 13 8 7 36
13. Martin Pernica G a ZUŠ, Šlapanice 7 10 9 2 35
14. Eleonora Krůtová Klvaňovo G Kyjov 15 4 4 7 30
15.–16. Sára Elichová G Jana Keplera, Praha 5 9 6 5 25
15.–16. Hynek Prát ZŠ a MŠ Mikulčice 8 8 9 25
17. Marie Sejkorová ZŠ Pardubice – Polabiny 5 2 5 24
18. Tadeáš Erban ZŠ a MŠ Petřiny – jih, Praha 6 7 2 4 22
19. Ondřej Charvát První české G, Karlovy Vary 5 5 3 7 20
20.–22. Ludmila Hlávková ZŠ Šlapanice 12 7 19
20.–22. Ivana Horáčková G, Havlíčkův Brod 19 19
20.–22. Karel Jirgl ZŠ Brno, Sirotkova 26 2 0 1 5 11 19
23. Martin Křenek G, Hranice 17 17
24. Štěpán Šmíd G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 3 5 1 2 16
25.–26. Klára Adámková G Jana Keplera, Praha 9 3 2 14
25.–26. Martin Motejlek Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 6 3 2 2 1 14
27.–29. David Hudák ZŠ a MŠ Ořechov 7 2 4 13
27.–29. Šimon Kubík G Christiana Dopplera, Praha 7 6 13
27.–29. Josef Sabol G Chotěboř 13 13
30.–31. Petr Martinek G, Voděradská, Praha 4 1 5 10
30.–31. Jan Procházka G, Židlochovice 10 10
32.–34. Martina Ivanova ZŠ Litovel, Vítězná 1250 9 9
32.–34. Michael Mallý ZŠ JIH, Mariánské Lázně 9 9
32.–34. Miroslava Sloupová ZŠ a MŠ Nýrsko, Komenského 9 9
35.–37. Marek Gottwald ZŠ Litovel, Vítězná 1250 8 8
35.–37. Sára Kopúnová PORG, Praha 8 8
35.–37. Václav Kůla G, Strakonice 8 8
38.–45. Jan Bartoň G, Zábřeh 7 7
38.–45. Kateřina Bartošová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 2 2 7
38.–45. Iva Bublíková G, Cheb 6 1 7
38.–45. Vítek Horčička G J. Škody, Přerov 7 7
38.–45. Martin Kadlec ZŠ JAK, Karlovy vary 2 5 7
38.–45. Barbora Lejsková G, U Balvanu, Jablonec n. N. 7 7
38.–45. Kristýna Paulusová G, Cheb 7 7
38.–45. Kateřina Tymlová G, Blovice 6 1 0 7
46.–48. Marek Božoň ZŠ, Dělnická, Karviná 6 6
46.–48. Alena Jirková G P. de Coubertina, Tábor 6 6
46.–48. Benjamín Petržela ZŠ Frýdek-Místek, ČSA 570 6 6
49.–50. Zbyněk Holan G, Voděradská, Praha 2 3 5
49.–50. Tomáš Martiník Wichterlovo G, Ostrava 5 5
51. Jiří Halberštát ZŠ Sokolov, Běžecká 2055 2 2 4
52.–57. Alzběta Fiľová Masarykovo G, Vsetín 3 3
52.–57. Natali Kaufholdová ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 3 3
52.–57. Kateřina Kočová ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 3 3
52.–57. Tereza Pospíšilová ZŠ a MŠ Šlapanov 3 3
52.–57. Jan Tym ZŠ Šumperk, Šumavská 21 3 3
52.–57. Jiří Žalud ZŠ Tachov, Zárečná 1540 3 0 3
58.–60. Vilém Merta FZŠ prof. O. Chlupa, Praha 2 2
58.–60. Nela Prokůpková ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 2 2
58.–60. Dominik Řezník Klvaňovo G Kyjov 2 2
61.–62. Tereza Bergová G, Rožnov pod Radhoštěm 1 0 1
61.–62. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 1 1
63. Markéta Tománková ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 0 0 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 26 22 23 23 27 32 153
1. Martin Schmied G Jihlava 13 12 11 20 86
2. Miroslav Šafář ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 16 10 9 4 5 55
3. Marta Stehlíková Masarykova ZŠ, Ždánice 5 5 2 1 17
4.–5. Stanislava Košáková ZŠ Strakonice, Dukelská 4 3 1 4 14
4.–5. Vít Kučera 1. ZŠ TGM Milevsko 4 6 4 14
6. Nora Prokešová První české G, Karlovy Vary 2 3 2 1 2 13
7. Petr Kolář 7 7
8.–9. Pavla Mašková 2. ZŠ JAK Milevsko 5 5
8.–9. Pavel Svoboda ZŠ Jílovská, Praha 2 1 2 5
10.–11. Nikola Müllerová ZŠ Nová Paka, Husitská 2 2 4
10.–11. Václav Nevyhoštěný ZŠ Letovice 4 4
12. Martin Burget 3 0 3
13.–15. Tereza Březinová ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 1 1
13.–15. Tereza Burianová ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 1 1
13.–15. Kateřina Hledíková ZŠ TGM, Bojkovice 1 1
16.–18. Ondřej Benáček ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 0 0
16.–18. Tomáš Kudera ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 0 0
16.–18. Romana Nehybová ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!