Pololetní výsledková listina 2. ročníku

Kategorie UNK. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 26 22 23 71
1. Filip Bělohlávek 13 11 24
2. Vojtěch Jindra Masarykovo G, Příbor 8 6 18
3. Břetislav Hájek 11 3 14
4.–9. Alžběta Béresová 13 13
4.–9. Tomáš Boček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 13
4.–9. Jakub Gřunděl ZŠ Frýdek-Místek, ČSA 570 6 13
4.–9. Dominik Mašek ZŠ Chotěšov 6 5 13
4.–9. Vít Pískovský G O. Havlové, Ostrava 13 13
4.–9. Václav Steinhauser 13 13
10. Jan Kejla ZŠ Liberec, Sokolovská 328 11 11
11.–13. Miroslav Hrabal 7 3 10
11.–13. Julia Jeřábková ZŠ Mohelnice, Vodní 27 10 10
11.–13. Andrea Suchánková G a SOŠ, Jaroměř 10 10
14. Kateřina Behotová 9 9
15.–21. Matěj Bagar 4 8
15.–21. Tereza Divišová 8 8
15.–21. Lucie Drahoňovská G, U Balvanu, Jablonec n. N. 8 8
15.–21. Petra Fedučková G Ústavní, Praha 8 8
15.–21. Jan Havelka ZŠ F. J. Řezáče, Liteň 8 8
15.–21. Tereza Hladíková ZŠ Tachov, Zárečná 1540 8 8
15.–21. Daniel Kounek G F. X. Šaldy, Liberec 8 8
22. Kristýna Konečná 7 7
23.–26. Adam Bartoš Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 6 6
23.–26. Anežka Bartošová 6 6
23.–26. Anna Kovárnová G Jírovcova, České Budějovice 6 6
23.–26. Jakub Pakár ZŠ a MŠ Dolní Kounice 2 4 6
27.–33. Sára Davidová PORG, Praha 5 5
27.–33. Lucie Draslarová Čes.-ang. G, České Budějovice 5 5
27.–33. Hana Komárková 5 5
27.–33. Radovan Matula ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 5 5
27.–33. Tereza Pálková G a JŠ, Břeclav 5 5
27.–33. Vojtěch Sekera 5 5
27.–33. Vojtěch Wagner ZŠ Hradec Králové – Pouchov 5 5
34.–37. Marek Gaydicza 4 4
34.–37. Matyáš Sviták 4 4
34.–37. Kateřina Svobodová 4 4
34.–37. Michal Weinar ZŠ Strakonice, Dukelská 4 4
38.–39. David Bradshaw 3 3
38.–39. Andrea Chimenti 3 3
40.–42. Lukáš Frána G Luďka Pika, Plzeň 2 2
40.–42. Jan Chleboun 2 2
40.–42. Tereza Pánková 2 2
43.–44. Tereza Hujerová 1 1
43.–44. Monika Kuchařová 1 1
45. Nguyen Truong Anh G Matyáše Lercha, Brno 0 0

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 26 22 23 71
1. Matěj Mezera ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 25 20 67
2. Martin Štyks G, Lovosice 22 17 58
3. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 21 15 57
4. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 25 14 55
5. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 22 13 53
6. Matěj Coufal 22 11 48
7. Miroslav Vejvoda G, Nový Bydžov 15 14 47
8.–9. Simona Gabrielová G Jírovcova, České Budějovice 15 11 43
8.–9. David Surma G J. Wolkera, Prostějov 16 13 43
10. Adam Poloček ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 15 14 41
11.–12. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 10 40
11.–12. Kateřina Stodolová ZŠ Pardubice – Polabiny 14 10 40
13. Jan Stulhofer G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 17 8 39
14. Zuzana Matůšová CZŠ Veselí nad Moravou 18 4 36
15. Pavla Mikulíková G J. Škody, Přerov 14 3 33
16. Markéta Ospálková ZŠ Šumvald 16 5 31
17. Aneta K. Lesná G Christiana Dopplera, Praha 13 4 27
18.–19. Jan Gavlas Svobodná chebská škola 12 6 26
18.–19. Jaromír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 9 7 26
20.–22. Jan Bureš Svobodná chebská škola 10 7 23
20.–22. Honza Dang Svobodná chebská škola 10 7 23
20.–22. Oldřich Kupka ZŠ Ivanovice na Hané 9 3 23
23.–25. Klára Slováčková G Christiana Dopplera, Praha 8 5 22
23.–25. Matěj Šnajdr Svobodná chebská škola 10 6 22
23.–25. Anežka Žádníková ZŠ Tišnov, Smíškova 840 6 4 22
26.–27. Jakub Matějik ZŠ a MŠ Bílovice 8 3 19
26.–27. David Vu Trung První české G, Karlovy Vary 4 7 19
28.–30. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 5 3 18
28.–30. Jan Marek ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Železnice 12 1 18
28.–30. Klára Svobodová Křesťanská ZŠ Nativity, Děčín 6 7 18
31. Michal Fiala G, Brno-Řečkovice 13 4 17
32.–33. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 5 3 15
32.–33. František Zajíc G, Nymburk 10 5 15
34.–35. Daniel Bobek G Christiana Dopplera, Praha 4 3 14
34.–35. Jakub Vrba G, Svitavy 11 3 14
36.–37. Martina Fusková G, Uherské Hradiště 10 3 13
36.–37. Marek Raja G, Nymburk 13 13
38.–40. Daniel Hrdinka ZŠ Trutnov, Komenského 399 7 12
38.–40. Kateřina Škorvánková G a SOŠ, Rokycany 4 1 12
38.–40. Lukáš Winkler G Mikulášské n. 23, Plzeň 5 12
41.–46. Anna Dědová G, Benešov 11 11
41.–46. Aleksej Gaj G Christiana Dopplera, Praha 3 8 11
41.–46. Jan Holásek G, Ústí nad Orlicí 11 11
41.–46. Markéta Holubová G Christiana Dopplera, Praha 4 2 11
41.–46. Michal Smrčka G, Lesní čtvrť, Zlín 4 7 11
41.–46. Kateřina Volková Masarykovo G, Vsetín 7 11
47.–48. Dinh Huy Nhat Minh G, Kadaň 10 10
47.–48. Jonáš Uřičář CZŠ Veselí nad Moravou 2 6 10
49.–52. Tomáš Hlavatý G, Kadaň 9 9
49.–52. Tamara Maňáková G, Šumperk 9 9
49.–52. Matěj Pur G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 9 9
49.–52. Honza Touš G, Nymburk 9 9
53.–54. Kateřina Fuková G, Ohradní, Praha-Michle 6 8
53.–54. Filip Oplt G, Budějovická, Praha 8 8
55.–56. Tereza Havelková ZŠ Loštice 5 5
55.–56. Jakub Horáček ZŠ Šumperk, Šumavská 21 5 5
57. Pavel Herinek ZŠ Luhačovice 4 4
58. Michaela Čermáková ZŠ a MŠ Staré Hobzí 3 3
59.–60. Kristýna Davídková ZŠ Liberec, Česká 354 2 2
59.–60. Václav Šídlo G, Písek 2 2
61. Matěj Holý G J. Vrchlického, Klatovy 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 26 22 23 71
1. Jan Preiss G, Lovosice 22 17 57
2. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 20 14 47
3. Anna Mlezivová G P. de Coubertina, Tábor 9 16 39
4. Ondřej Konicar ZŠ Bílovice nad Svitavou 16 10 37
5. Tomáš Dvořák G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 15 7 33
6.–7. Dan Kellner ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11 13 6 31
6.–7. Michal Zobaník ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 9 10 31
8.–9. Richard Fleischhans G, Benešov 11 5 28
8.–9. Jiří Křesák ZŠ a ZUŠ Horažďovice 8 11 28
10. Alois Medek ZŠ a MŠ Čkyně 14 5 27
11.–12. Veronika Venclová ZŠ, Nasavrky 10 5 26
11.–12. Lukáš Vlček G Mikulášské n. 23, Plzeň 13 7 26
13.–14. Radka Janků G, Ostrov 10 25
13.–14. Adéla Seidelmannová ZŠ J. Pravečka, Výprachtice 10 4 25
15. Yan Stepanyshyn G Mikulášské n. 23, Plzeň 12 5 24
16.–17. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 10 4 23
16.–17. Martin Hejl 1. ZŠ TGM Milevsko 8 7 23
18.–20. Linda Penčová ZŠ Brno, Kneslova 28 16 6 22
18.–20. Ondřej Teplík ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 10 8 22
18.–20. Jan Trejbal G Luďka Pika, Plzeň 6 5 22
21. Jiří Nábělek ZŠ a MŠ Chuchelná 11 5 20
22. Viktorie Grussmannová Mendlovo G, Opava 8 2 19
23.–25. Eliška Cejnarová G a SOŠ, Jaroměř 13 4 17
23.–25. Josef Pekař ZŠ Vodňany, Alešova 50 12 4 17
23.–25. Adam Šišpera G J. A. Komenského, Uh. Brod 9 6 17
26.–27. Jiří Hanák G J. Škody, Přerov 8 6 16
26.–27. Tereza Vlčková ZŠ Znojmo, nám. Republiky 9 16 16
28.–31. Petr Bečvář ZŠ E. Beneše a MŠ Písek, Mírové 11 2 15
28.–31. Vojtěch Melichar ZŠ, Liberec, Oblačná 7 3 15
28.–31. Lukáš Neshyba ZŠ a MŠ Staré Hobzí 15 15
28.–31. Jakub Novotný G, Brno-Řečkovice 13 15
32.–35. Petr Hebký ZŠ Jihlava, Křížová 33 7 2 14
32.–35. František Jurák ZŠ a ZUŠ, Liberec, Jabloňová 6 0 14
32.–35. Monika Machalová Slovanské G, Olomouc 11 3 14
32.–35. Pham Lan Phuong G, Cheb 6 5 14
36.–39. Vladimír Jirka G P. de Coubertina, Tábor 13 13
36.–39. Martin Orság G a SOŠZE, Vyškov 9 13
36.–39. Matouš Pikous Podještědské G, Liberec 13 13
36.–39. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 5 2 13
40.–42. Zuzana Klimsová G Jihlava 11 0 12
40.–42. Daniel Ridzoň ZŠ Norbertov, Praha 10 12
40.–42. Silvie Zbořilová G, Jeseník 3 2 12
43. David Slavíček G, Brno-Řečkovice 11 11
44.–49. Barbora Jedličková ZŠ a MŠ Tasovice 7 3 10
44.–49. Antonín Krmíček G, Uherské Hradiště 8 10
44.–49. Pham The Huynh Duc G, Šumperk 10 10
44.–49. Andrea Podskalská G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 10
44.–49. Petr Schonherr ZŠ Liberec, Sokolovská 328 10 10
44.–49. Veronika Vávrová ZŠ újezd, Kyjov 4 10
50.–53. Radek Gadas ZŠ, Liberec, Oblačná 5 2 9
50.–53. Jan Rosenthaler 2. ZŠ Plzeň 8 1 9
50.–53. Tomáš Troján G, Cheb 6 9
50.–53. Veronika Tupá 6 1 9
54.–57. Helena Havelková Biskupské G, Brno 2 6 8
54.–57. Michaela Kleslová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 8 8
54.–57. Roman Krása ZŠ jazyků Karlovy Vary 2 1 8
54.–57. Ondřej Šrámek ZŠ 8. května, Šumperk 8 8
58.–62. Hana Hladíková G Nad Kavalírkou, Praha 7 7
58.–62. Michaela Kovandová G Nad Štolou, Praha 7 7
58.–62. Jan Macháček G L. Jaroše, Holešov 7 7
58.–62. Matěj Suchánek ZŠ a MŠ Bílovice 7 7
58.–62. Michal Viktora 7 7
63.–66. Jaroslav Horáček G a SOŠZE, Vyškov 6 6
63.–66. Markéta Lipovská Jiráskovo G, Náchod 6 6
63.–66. Duy Mai Van G F. X. Šaldy, Liberec 6 6
63.–66. Laura Thonová G, Nad Alejí, Praha 6 6
67.–72. Aneta Fajstlová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5
67.–72. Ludmila Fridrichová CZŠ Veselí nad Moravou 5 5
67.–72. Bohumil Hora Podkrušnohorské G, Most 5 5
67.–72. Martin Klančík G, Voděradská, Praha 5 5
67.–72. Petr Kučera ZŠ J. Hlávky Přeštice 5 5
67.–72. David Němec G, Tanvald 3 5
73.–75. František Hořejš ZŠ a MŠ Stupno 3 3
73.–75. Jakub Kovářík ZŠ Hodonín, Očovská 1 2 1 3
73.–75. Kristýna Zubzandová ZŠ jazyků Karlovy Vary 3 3
76.–80. Jan Houkar ZŠ a MŠ Mirovice 2 2
76.–80. Vlastislav Hozák ZŠ Opava, E. Beneše 2 2 2
76.–80. Veronika Králová ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 2 2
76.–80. Tereza Sedláčková ZŠ Pardubice – Polabiny 2 2
76.–80. Veronika Stratilová ZŠ a MŠ Hrabišín 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 26 22 23 71
1. Erik Kočandrle G Mikulášské n. 23, Plzeň 21 18 58
2. Markéta Kaiserová ZŠ Schulz. sady, Dvůr Králové 14 18 50
3. Jakub Sochor G, Blovice 13 6 34
4.–5. Kateřina Pšeničková ZŠ, Lupáčova, Praha 13 6 33
4.–5. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 10 7 33
6. Veronika Přikrylová G J. Škody, Přerov 12 9 32
7. Jan Pokorný G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 14 31
8.–10. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 12 10 28
8.–10. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 13 4 28
8.–10. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 6 10 28
11.–12. Nikola Bartková G, Olomouc-Hejčín 13 3 23
11.–12. Eleonora Krůtová Klvaňovo G Kyjov 15 4 23
13. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 8 21
14.–15. Ludmila Hlávková ZŠ Šlapanice 12 7 19
14.–15. Ivana Horáčková G, Havlíčkův Brod 19 19
16.–17. Martin Křenek G, Hranice 17 17
16.–17. Martin Pernica G a ZUŠ, Šlapanice 7 17
18. Hynek Prát ZŠ a MŠ Mikulčice 8 16
19. Tadeáš Erban ZŠ a MŠ Petřiny – jih, Praha 6 7 15
20.–21. Klára Adámková G Jana Keplera, Praha 9 3 14
20.–21. Sára Elichová G Jana Keplera, Praha 5 14
22.–26. David Hudák ZŠ a MŠ Ořechov 7 2 13
22.–26. Ondřej Charvát První české G, Karlovy Vary 5 5 13
22.–26. Šimon Kubík G Christiana Dopplera, Praha 7 13
22.–26. Josef Sabol G Chotěboř 13 13
22.–26. Štěpán Šmíd G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 3 13
27. Martin Motejlek Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 6 3 11
28.–29. Petr Martinek G, Voděradská, Praha 4 1 10
28.–29. Jan Procházka G, Židlochovice 10 10
30.–32. Martina Ivanova ZŠ Litovel, Vítězná 1250 9 9
30.–32. Michael Mallý ZŠ JIH, Mariánské Lázně 9 9
30.–32. Miroslava Sloupová ZŠ a MŠ Nýrsko, Komenského 9 9
33.–35. Marek Gottwald ZŠ Litovel, Vítězná 1250 8 8
33.–35. Sára Kopúnová PORG, Praha 8 8
33.–35. Václav Kůla G, Strakonice 8 8
36.–41. Jan Bartoň G, Zábřeh 7 7
36.–41. Vítek Horčička G J. Škody, Přerov 7 7
36.–41. Martin Kadlec ZŠ JAK, Karlovy vary 2 5 7
36.–41. Barbora Lejsková G, U Balvanu, Jablonec n. N. 7 7
36.–41. Kristýna Paulusová G, Cheb 7 7
36.–41. Kateřina Tymlová G, Blovice 6 7
42.–45. Marek Božoň ZŠ, Dělnická, Karviná 6 6
42.–45. Iva Bublíková G, Cheb 6 6
42.–45. Alena Jirková G P. de Coubertina, Tábor 6 6
42.–45. Benjamín Petržela ZŠ Frýdek-Místek, ČSA 570 6 6
46.–48. Zbyněk Holan G, Voděradská, Praha 2 5
46.–48. Tomáš Martiník Wichterlovo G, Ostrava 5 5
46.–48. Marie Sejkorová ZŠ Pardubice – Polabiny 5 5
49.–50. Kateřina Bartošová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 2 2 4
49.–50. Jiří Halberštát ZŠ Sokolov, Běžecká 2055 2 4
51.–57. Alzběta Fiľová Masarykovo G, Vsetín 3 3
51.–57. Karel Jirgl ZŠ Brno, Sirotkova 26 2 0 3
51.–57. Natali Kaufholdová ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 3 3
51.–57. Kateřina Kočová ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 3 3
51.–57. Tereza Pospíšilová ZŠ a MŠ Šlapanov 3 3
51.–57. Jan Tym ZŠ Šumperk, Šumavská 21 3 3
51.–57. Jiří Žalud ZŠ Tachov, Zárečná 1540 3 3
58.–60. Vilém Merta FZŠ prof. O. Chlupa, Praha 2 2
58.–60. Nela Prokůpková ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 2 2
58.–60. Dominik Řezník Klvaňovo G Kyjov 2 2
61.–62. Tereza Bergová G, Rožnov pod Radhoštěm 1 0 1
61.–62. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 1 1
63. Markéta Tománková ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 26 22 23 71
1. Miroslav Šafář ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 16 10 35
2. Martin Schmied G Jihlava 13 25
3.–4. Vít Kučera 1. ZŠ TGM Milevsko 4 10
3.–4. Marta Stehlíková Masarykova ZŠ, Ždánice 5 10
5. Stanislava Košáková ZŠ Strakonice, Dukelská 4 3 8
6.–7. Petr Kolář 7 7
6.–7. Nora Prokešová První české G, Karlovy Vary 2 3 7
8. Pavla Mašková 2. ZŠ JAK Milevsko 5 5
9.–10. Nikola Müllerová ZŠ Nová Paka, Husitská 2 4
9.–10. Václav Nevyhoštěný ZŠ Letovice 4 4
11. Martin Burget 3 3
12. Pavel Svoboda ZŠ Jílovská, Praha 2 2
13.–15. Tereza Březinová ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 1 1
13.–15. Tereza Burianová ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 1 1
13.–15. Kateřina Hledíková ZŠ TGM, Bojkovice 1 1
16.–18. Ondřej Benáček ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 0 0
16.–18. Tomáš Kudera ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 0 0
16.–18. Romana Nehybová ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!