Konečná výsledková listina 3. ročníku

Kategorie UNK. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 39 40 42 41 39 41 242
1. Martin Kodada 14 14
2. Maxim Kazlou G, Budějovická, Praha 4 4 8
3. Vojtěch Titěra G dr. K. Polesného., Znojmo 2 2 3 7

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 39 40 42 41 39 41 242
1. Jan Preiss G, Lovosice 37 38 36 38 38 228
2. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 36 33 35 36 37 217
3. David Němec G, Tanvald 35 32 35 36 38 214
4. Jiří Vala G, Mikulov 32 29 27 36 36 198
5. Ondřej Knopp G, Třeboň 33 30 29 36 34 187
6. Radka Janků G, Ostrov 39 21 32 24 30 186
7. Dominik Starý G, Benešov 36 30 16 32 30 184
8. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 39 32 24 26 32 182
9.–10. Tomáš Dvořák G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 30 31 21 23 28 164
9.–10. Pavla Trembulaková ZŠ Sokolská, Třeboň 22 24 23 32 30 164
11. Yan Stepanyshyn G Mikulášské n. 23, Plzeň 21 20 27 26 30 160
12. Jan Trejbal G Luďka Pika, Plzeň 17 21 33 20 18 130
13. Veronika Venclová ZŠ, Nasavrky 26 14 22 30 113
14. Michal Zobaník ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 26 23 12 15 18 112
15. David Vagner G, Český Krumlov 32 22 28 102
16. Krystyna Waniová ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město 18 15 9 16 21 100
17. Jan Prokop ZŠ Tyršova, Kuřim 13 15 8 18 21 93
18. Pavel Buchlovský ZŠ Erbenova, Blansko 13 11 16 13 19 91
19. Borek Požár G Z. Wintra, Rakovník 25 8 6 18 22 89
20. Martin Hejl 1. ZŠ TGM Milevsko 9 8 8 14 31 77
21. Ladislav Nagy ZŠ a MŠ Brankovice, Tasova, Neso 19 7 10 6 13 64
22. Kristýna Bilavčíková G, Židlochovice 24 12 19 6 61
23. Petr Bečvář ZŠ E. Beneše a MŠ Písek, Mírové 3 11 11 14 57
24. Adam Dejl G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 12 15 8 4 15 54
25. Petr Jakubčík PORG, Praha 39 13 52
26. Jáchym Baláž G Jana Keplera, Praha 22 28 50
27. Adam Šišpera G J. A. Komenského, Uh. Brod 13 10 13 45
28.–29. Daniela Hrbáčová Wichterlovo G, Ostrava 26 5 12 43
28.–29. Jiří Křesák ZŠ a ZUŠ Horažďovice 21 22 43
30. Martin Komínek G, Slaný 23 7 1 31
31.–32. Alois Medek ZŠ a MŠ Čkyně 18 12 30
31.–32. Dušan Morbitzer G a SOŠZE, Vyškov 30 30
33.–34. Richard Fleischhans G, Benešov 11 18 29
33.–34. Marek Kostka G Masarykovo nám., Třebíč 25 4 29
35. Mikuláš Plešák OPEN GATE Říčany 14 9 5 28
36.–38. Jiří Nábělek ZŠ a MŠ Chuchelná 27 27
36.–38. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 19 8 27
36.–38. Jonáš Vlasák G, Benešov 27 27
39. Alžběta Neubauerová G Nad Kavalírkou, Praha 8 26
40.–42. Lenka Kočárková G a JŠ, Břeclav 12 13 25
40.–42. Vít Kolařík ZŠ Boženy Němcové, Opava 25 25
40.–42. Daniel Pivoňka G, Český Krumlov 14 11 25
43. Anna Skalická G, Budějovická, Praha 24 24
44.–45. Matěj Kafka G Jihlava 23 23
44.–45. Lenka Vincenová G, Olomouc-Hejčín 23
46.–47. Šimon Fouček G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 20 20
46.–47. Ondřej Konicar ZŠ Bílovice nad Svitavou 20 20
48. Mikuláš Mašek ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 19 19
49.–50. Jiří Holek ZŠ Letovice 18 18
49.–50. Dominik Vrba G, Lovosice 12 6 18
51.–52. Leoš Sáblík ZŠ , Rosice 12 4 16
51.–52. Pavlína Vodseďálková G, Semily 16 16
53. Jitka Rounová G, Slaný 15 15
54.–56. Bohumil Hora Podkrušnohorské G, Most 10 3 13
54.–56. Matouš Pikous Podještědské G, Liberec 13 13
54.–56. Ondřej Šrámek ZŠ 8. května, Šumperk 6 7 13
57.–58. Eliška Cejnarová G a SOŠ, Jaroměř 11 11
57.–58. Tomáš Hromada ZŠ V. Vančury, Praha 11 11
59.–60. Jakub Jíra ZŠ U Pošty, Chrast 9 9
59.–60. Jan Macháček G L. Jaroše, Holešov 9 9
61. Monika Machalová Slovanské G, Olomouc 8 8
62. Adéla Seidelmannová ZŠ J. Pravečka, Výprachtice 2 2

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 39 40 42 41 39 41 242
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 34 39 33 34 37 218
2. Erik Kočandrle G Mikulášské n. 23, Plzeň 35 31 34 38 36 215
3. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 25 34 34 35 37 205
4. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 34 34 35 32 35 203
5. Josef Minařík ZŠ sídl. Osvobození, Vyškov 35 22 38 34 26 191
6.–7. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 28 27 25 33 37 188
6.–7. Michal Matoulek Jiráskovo G, Náchod 32 28 26 36 30 188
8. Filip Vabroušek ZákŠ Komenského I Zlín 24 22 36 28 31 181
9. Josef Sabol G Chotěboř 22 23 32 30 27 159
10. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 26 18 24 18 29 141
11. Martin Mráz G, Český Krumlov 20 15 24 16 24 126
12. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 13 11 15 27 28 123
13. Jakub Sochor G, Blovice 28 9 13 21 11 109
14.–15. Nikola Bartková G, Olomouc-Hejčín 18 13 19 21 91
14.–15. Jindřich Dušek G Christiana Dopplera, Praha 15 16 17 10 16 91
16. Jan Bubeníček G B. Němcové, HK 17 23 14 9 13 76
17. Tomáš Večeřa G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 12 10 7 15 14 72
18. Michal Jůza G, Benešov 22 3 9 22 14 70
19.–20. Tomáš Kubíček Jiráskovo G, Náchod 17 7 9 7 8 48
19.–20. Natálie Mikerásková Masarykovo G, Příbor 13 5 8 13 9 48
21. Daniel Friedrich G, Ohradní, Praha-Michle 19 28 47
22.–23. Martin Kliš ZŠ Horní Lideč 9 6 5 5 7 37
22.–23. Pavlína Kružíková Biskupské G, České Budějovice 37
24.–25. Luboš Bartík G a SOŠZE, Vyškov 28 8 36
24.–25. David Hudák ZŠ a MŠ Ořechov 7 7 3 6 36
26.–27. Andrea Bínová G, Česká Lípa 9 7 11 35
26.–27. Marek Božoň ZŠ, Dělnická, Karviná 3 2 5 7 35
28. Hynek Prát ZŠ a MŠ Mikulčice 25 9 34
29.–30. Martin Kadlec ZŠ JAK, Karlovy vary 5 3 7 8 29
29.–30. Jakub Komárek G, Uherské Hradiště 14 11 4 29
31.–33. Vratislav Blažek G, Benešov 11 13 24
31.–33. Martin Motejlek Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 4 6 4 24
31.–33. Hana Stará ZŠ a MŠ Zákupy 4 8 12 24
34. Tomáš Maňásek ZŠ Mánesova Otrokovice 23 23
35. Martin Pernica G a ZUŠ, Šlapanice 14 8 22
36. Ludmila Hlávková ZŠ Šlapanice 14 7 21
37.–38. Lukáš Kristek ZŠ náměstí 28. října, Tišnov 19 19
37.–38. Zbyněk Nečas ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 3 3 3 7 19
39. Petr Zápalka Masarykovo G, Vsetín 9 7 16
40. Klára Heimlichová G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 15 15
41.–42. Kateřina Bartošová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 14 14
41.–42. Ivana Vondrušková G, Jeseník 14 14
43. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 9 3 0 12
44. Gabriela Ducháčková ZŠ Horní Lideč 9 2 11
45.–47. Ondřej Huvar Masarykovo G, Příbor 8 8
45.–47. Ondřej Kocourek ZŠ Horní Lideč 5 3 8
45.–47. Eliška Rotterová G a JŠ, Břeclav 8 8
48.–49. Olena Karabanová ZŠ Karolíny Světlé, Sadská 5 2 7
48.–49. Marek Novosad ZŠ Horní Lideč 4 3 7
50.–51. Kristýna Paulusová G, Cheb 5 5
50.–51. David Tyl G J. Vrchlického, Klatovy 5 5
52. Nela Prokůpková ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 4 4
53. Veronika Přikrylová G J. Škody, Přerov 3 3
54. Iva Bublíková G, Cheb 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 39 40 42 41 39 41 242
1. Martin Schmied G Jihlava 36 36 35 36 37 221
2. Vít Gardoň G Legionářů, Příbram 27 23 24 33 25 170
3. Luboš Gardoň G Legionářů, Příbram 26 21 24 34 28 169
4. Jakub Janků G Matyáše Lercha, Brno 29 32 28 35 164
5. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 22 24 28 21 28 144
6. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 31 31 24 10 8 143
7. Filip Wagner G Tišnov 18 19 24 21 16 125
8. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 25 14 17 30 23 109
9. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 16 11 9 16 19 86
10. Viktor Rychlík ZŠ Tuchlovice 11 3 14 7 14 66
11. Ondřej Brož G Christiana Dopplera, Praha 14 6 15 5 12 60
12. Vít Kučera 1. ZŠ TGM Milevsko 9 10 6 16 51
13. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 9 4 10 16 46
14. Adam Kolomazník ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 11 8 7 12 43
15.–16. Oldřich Čihák ZŠ Příbram VI - Březové Hory 16 6 8 10 40
15.–16. Lucie Vomelová G, Špitálská, Praha 33 7 40
17. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 18 19 37
18. Anna Koubová G, Špitálská, Praha 31 31
19. Martina Petrůjová ZŠ Brumov - Bylnice 20 6 26
20.–21. Štěpán Chrástecký Biskupské G, Ostrava 5 20 25
20.–21. Michaela Svatošová G M. Koperníka, Bílovec 25 25
22. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 24 24
23. Linda Šindelářová G Jaroslava Seiferta, Praha 4 3 1 8 16
24. Miroslav Šafář ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 15 15
25. Marta Stehlíková Masarykova ZŠ, Ždánice 9 4 13
26. Sára-Anna Borzová 11 11
27.–29. Jakub Friedrich G, Omská, Praha 9 9
27.–29. Martin Hyna G, Vlašim 2 3 3 1 9
27.–29. Stanislava Košáková ZŠ Strakonice, Dukelská 9 9
30. Zdravko Načev ZŠ Brno - Bystrc 2 2

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6
Student Pilný MFF UK 39 40 42 41 39 41 242
1. Kryštof Pravda ZŠ Brána jazyků, Praha 24 23 16 15 21 118
2. Klára Čížová ZŠ Horní Lideč 9 13 11 20 8 68
3. Marek Dořák ZŠ Horní Lideč 9 7 6 14 39
4. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 11 19 38
5. Michal Petrůj ZŠ Horní Lideč 4 8 7 5 4 31
6. David Mareček ZŠ Horní Lideč 7 5 10 26
7. Radim Maček ZŠ Horní Lideč 4 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!