Pololetní výsledková listina 3. ročníku

Kategorie UNK. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 39 40 42 121
1. Martin Kodada 14 14
2. Maxim Kazlou G, Budějovická, Praha 4 4 8
3. Vojtěch Titěra G dr. K. Polesného., Znojmo 2 2 7

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 39 40 42 121
1. Jan Preiss G, Lovosice 37 38 111
2. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 36 33 104
3. David Němec G, Tanvald 35 32 102
4. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 39 32 95
5.–6. Radka Janků G, Ostrov 39 21 92
5.–6. Ondřej Knopp G, Třeboň 33 30 92
7. Jiří Vala G, Mikulov 32 29 88
8.–9. Tomáš Dvořák G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 30 31 82
8.–9. Dominik Starý G, Benešov 36 30 82
10. Jan Trejbal G Luďka Pika, Plzeň 17 21 71
11. Pavla Trembulaková ZŠ Sokolská, Třeboň 22 24 69
12. Yan Stepanyshyn G Mikulášské n. 23, Plzeň 21 20 68
13. Veronika Venclová ZŠ, Nasavrky 26 14 62
14. Michal Zobaník ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 26 23 61
15. Kristýna Bilavčíková G, Židlochovice 24 12 55
16. Petr Jakubčík PORG, Praha 39 13 52
17. Daniela Hrbáčová Wichterlovo G, Ostrava 26 5 43
18. Krystyna Waniová ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město 18 15 42
19. Pavel Buchlovský ZŠ Erbenova, Blansko 13 11 40
20. Borek Požár G Z. Wintra, Rakovník 25 8 39
21.–22. Ladislav Nagy ZŠ a MŠ Brankovice, Tasova, Neso 19 7 36
21.–22. Jan Prokop ZŠ Tyršova, Kuřim 13 15 36
23. Adam Dejl G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 12 15 35
24. David Vagner G, Český Krumlov 32 32
25. Martin Komínek G, Slaný 23 7 31
26.–27. Alois Medek ZŠ a MŠ Čkyně 18 12 30
26.–27. Dušan Morbitzer G a SOŠZE, Vyškov 30 30
28. Mikuláš Plešák OPEN GATE Říčany 14 9 28
29.–31. Jiří Nábělek ZŠ a MŠ Chuchelná 27 27
29.–31. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 19 8 27
29.–31. Jonáš Vlasák G, Benešov 27
32.–35. Martin Hejl 1. ZŠ TGM Milevsko 9 8 25
32.–35. Lenka Kočárková G a JŠ, Břeclav 12 13 25
32.–35. Vít Kolařík ZŠ Boženy Němcové, Opava 25
32.–35. Marek Kostka G Masarykovo nám., Třebíč 25 25
36. Anna Skalická G, Budějovická, Praha 24 24
37. Matěj Kafka G Jihlava 23 23
38. Jáchym Baláž G Jana Keplera, Praha 22 22
39. Jiří Křesák ZŠ a ZUŠ Horažďovice 21 21
40.–41. Šimon Fouček G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 20 20
40.–41. Ondřej Konicar ZŠ Bílovice nad Svitavou 20 20
42. Mikuláš Mašek ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 19 19
43.–44. Jiří Holek ZŠ Letovice 18 18
43.–44. Dominik Vrba G, Lovosice 12 18
45.–46. Leoš Sáblík ZŠ , Rosice 12 16
45.–46. Pavlína Vodseďálková G, Semily 16 16
47. Jitka Rounová G, Slaný 15 15
48.–49. Petr Bečvář ZŠ E. Beneše a MŠ Písek, Mírové 3 14
48.–49. Daniel Pivoňka G, Český Krumlov 14 14
50.–53. Bohumil Hora Podkrušnohorské G, Most 10 3 13
50.–53. Matouš Pikous Podještědské G, Liberec 13 13
50.–53. Adam Šišpera G J. A. Komenského, Uh. Brod 13 13
50.–53. Ondřej Šrámek ZŠ 8. května, Šumperk 6 13
54.–56. Eliška Cejnarová G a SOŠ, Jaroměř 11 11
54.–56. Richard Fleischhans G, Benešov 11 11
54.–56. Tomáš Hromada ZŠ V. Vančury, Praha 11 11
57.–58. Jakub Jíra ZŠ U Pošty, Chrast 9 9
57.–58. Jan Macháček G L. Jaroše, Holešov 9 9
59. Monika Machalová Slovanské G, Olomouc 8 8
60. Adéla Seidelmannová ZŠ J. Pravečka, Výprachtice 2 2

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 39 40 42 121
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 34 39 106
2. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 34 34 103
3. Erik Kočandrle G Mikulášské n. 23, Plzeň 35 31 100
4. Josef Minařík ZŠ sídl. Osvobození, Vyškov 35 22 95
5. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 25 34 93
6. Michal Matoulek Jiráskovo G, Náchod 32 28 86
7. Filip Vabroušek ZákŠ Komenského I Zlín 24 22 82
8. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 28 27 80
9. Josef Sabol G Chotěboř 22 23 77
10. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 26 18 68
11. Martin Mráz G, Český Krumlov 20 15 59
12. Jan Bubeníček G B. Němcové, HK 17 23 54
13. Jakub Sochor G, Blovice 28 9 50
14. Jindřich Dušek G Christiana Dopplera, Praha 15 16 48
15. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 13 11 39
16. Luboš Bartík G a SOŠZE, Vyškov 28 8 36
17.–18. Michal Jůza G, Benešov 22 3 34
17.–18. Hynek Prát ZŠ a MŠ Mikulčice 25 9 34
19. Tomáš Kubíček Jiráskovo G, Náchod 17 7 33
20. Nikola Bartková G, Olomouc-Hejčín 18 31
21.–22. Jakub Komárek G, Uherské Hradiště 14 11 29
21.–22. Tomáš Večeřa G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 12 10 29
23. Andrea Bínová G, Česká Lípa 9 7 27
24. Natálie Mikerásková Masarykovo G, Příbor 13 5 26
25. Tomáš Maňásek ZŠ Mánesova Otrokovice 23 23
26. Ludmila Hlávková ZŠ Šlapanice 14 7 21
27. Martin Kliš ZŠ Horní Lideč 9 6 20
28. Lukáš Kristek ZŠ náměstí 28. října, Tišnov 19 19
29. David Hudák ZŠ a MŠ Ořechov 7 7 17
30. Petr Zápalka Masarykovo G, Vsetín 9 16
31.–32. Klára Heimlichová G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 15 15
31.–32. Martin Kadlec ZŠ JAK, Karlovy vary 5 3 15
33.–35. Kateřina Bartošová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 14 14
33.–35. Martin Pernica G a ZUŠ, Šlapanice 14 14
33.–35. Ivana Vondrušková G, Jeseník 14 14
36.–37. Hana Stará ZŠ a MŠ Zákupy 4 8 12
36.–37. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 9 3 12
38.–39. Vratislav Blažek G, Benešov 11
38.–39. Gabriela Ducháčková ZŠ Horní Lideč 9 2 11
40. Zbyněk Nečas ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 3 3 9
41.–43. Ondřej Huvar Masarykovo G, Příbor 8 8
41.–43. Ondřej Kocourek ZŠ Horní Lideč 5 3 8
41.–43. Eliška Rotterová G a JŠ, Břeclav 8 8
44.–45. Olena Karabanová ZŠ Karolíny Světlé, Sadská 5 2 7
44.–45. Marek Novosad ZŠ Horní Lideč 4 3 7
46.–48. Marek Božoň ZŠ, Dělnická, Karviná 3 2 5
46.–48. Kristýna Paulusová G, Cheb 5 5
46.–48. David Tyl G J. Vrchlického, Klatovy 5 5
49.–50. Martin Motejlek Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 4 4
49.–50. Nela Prokůpková ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 4 4
51. Veronika Přikrylová G J. Škody, Přerov 3 3
52. Iva Bublíková G, Cheb 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 39 40 42 121
1. Martin Schmied G Jihlava 36 36 107
2. Lucka Hosová G, Špitálská, Praha 31 31 86
3.–4. Vít Gardoň G Legionářů, Příbram 27 23 74
3.–4. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 22 24 74
5. Luboš Gardoň G Legionářů, Příbram 26 21 71
6.–7. Jakub Janků G Matyáše Lercha, Brno 29 61
6.–7. Filip Wagner G Tišnov 18 19 61
8. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 25 14 56
9. Lucie Vomelová G, Špitálská, Praha 33 7 40
10. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 18 19 37
11. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 16 11 36
12. Ondřej Brož G Christiana Dopplera, Praha 14 6 35
13. Anna Koubová G, Špitálská, Praha 31 31
14. Oldřich Čihák ZŠ Příbram VI - Březové Hory 16 6 30
15. Viktor Rychlík ZŠ Tuchlovice 11 3 28
16. Adam Kolomazník ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 11 8 26
17. Michaela Svatošová G M. Koperníka, Bílovec 25 25
18. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 24 24
19. Martina Petrůjová ZŠ Brumov - Bylnice 20 20
20. Vít Kučera 1. ZŠ TGM Milevsko 9 10 19
21. Miroslav Šafář ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 15 15
22.–23. Marta Stehlíková Masarykova ZŠ, Ždánice 9 4 13
22.–23. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 9 4 13
24. Sára-Anna Borzová 11 11
25.–26. Jakub Friedrich G, Omská, Praha 9 9
25.–26. Stanislava Košáková ZŠ Strakonice, Dukelská 9 9
27.–28. Martin Hyna G, Vlašim 2 3 8
27.–28. Linda Šindelářová G Jaroslava Seiferta, Praha 4 3 8
29. Štěpán Chrástecký Biskupské G, Ostrava 5 5
30. Zdravko Načev ZŠ Brno - Bystrc 2 2

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 39 40 42 121
1. Kryštof Pravda ZŠ Brána jazyků, Praha 24 23 63
2. Klára Čížová ZŠ Horní Lideč 9 13 33
3. Marek Dořák ZŠ Horní Lideč 9 7 22
4. Michal Petrůj ZŠ Horní Lideč 4 8 19
5. David Mareček ZŠ Horní Lideč 7 12
6. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 11 11
7. Radim Maček ZŠ Horní Lideč 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!