Konečné výsledky prázdninové série 3. ročníku

Kategorie UNK. ročníků

Jméno Škola 8 9 10
Student Pilný MFF UK 15 15 15 45

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 8 9 10
Student Pilný MFF UK 15 15 15 45
1. David Němec G, Tanvald 13 15 42
2. Ladislav Nagy ZŠ a MŠ Brankovice, Tasova, Neso 9 9 26
3. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 11 21
4. Kristína Misařová ZŠ Hostýnská, Praha 10 - Malešic 15 15
5. Johana Kudlíková ZŠ Hostýnská, Praha 10 - Malešic 14 14
6. Tereza Škrdlová ZŠ Hostýnská, Praha 10 - Malešic 13 13
7.–10. Tereza Chaloupková ZŠ sv. Voršily Praha 1 12 12
7.–10. Gabriela Josková ZŠ Hostýnská, Praha 10 - Malešic 12 12
7.–10. Karolína Matoušková ZŠ Hostýnská, Praha 10 - Malešic 12 12
7.–10. Josef Sovinec ZŠ sv. Voršily Praha 1 12 12
11. Jan Angl ZŠ Svážná, Most 11 11
12. Dominik Krajka ZŠ Mosty u Jabl. 10 10
13. Martin Osička ZŠ Velké Bílovice 7 7
14.–16. Aneška Moudrá ZŠ sv. Voršily Praha 1 5 5
14.–16. Anežka Myslicvová ZŠ sv. Voršily Praha 1 5 5
14.–16. Dominika Veselá ZŠ sv. Voršily Praha 1 5 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 8 9 10
Student Pilný MFF UK 15 15 15 45
1. Tomáš Sourada ZŠ 28. října, Žamberk 15 15 39
2. Josef Minařík ZŠ sídl. Osvobození, Vyškov 11 14 33
3. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 15 9 32
4. Bohumil Brož G Opatov, Praha 15 30
5. Andrea Bínová G, Česká Lípa 5 11 26
6. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 15 25
7. David Otta G K. Sladkovského, Praha 15 23
8. Petra Toušková G, Mostecká, Chomutov 12 21
9. Dominik Kryska ZŠ a MŠ Dětmarovice 10 20
10. David Ha Masarykovo G, Plzeň 8 8 19
11.–14. Václav Bulín G, Plasy 11 4 18
11.–14. Tomáš Fogl ZŠ Dr. E. Beneše, Šumperk 10 18
11.–14. Alexandra Hájková Mendlovo G, Opava 10 18
11.–14. Stanislav Voneš ZŠ Pod Zahrádkami, Rosice 10 18
15. Daniel Pitoňák ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 10 16
16.–17. Tomáš Krejcárek G, Brandýs n. L. 15 15
16.–17. Filip Urbánek G, Brandýs n. L. 15 15
18. Pavlína Kružíková Biskupské G, České Budějovice 14 14
19. Michal Holec ZŠ a MŠ J. V. Sticha-Punta Žehuš 8 13
20.–26. Daniel Dobeš ZŠ Na Příkopech, Chomutov 12 12
20.–26. Kristýna Kociánová ZŠ a MŠ Tyršova, Frenštát pod Ra 12 12
20.–26. Andrej Košťál G Varšavská, Žilina 12 12
20.–26. Bára Obešlová ZŠ Londýnská, Praha 2 12 12
20.–26. Vít Pobořil ZŠ Brigádníků, Praha 10 - Strašn 12 12
20.–26. Valeriy Šlovikov G prof. J. Patočky, Praha 7 12
20.–26. Tomáš Vepřek ZŠ a MŠ Praha 7 12 12
27.–33. Veronika Deketová G, Velké Meziříčí 11 11
27.–33. Christine Greinix ZŠ Londýnská, Praha 2 11 11
27.–33. Ladislav Horky ZŠ Korunovační, Praha 7 11 11
27.–33. Marek Karban ZŠ a MŠ Petrohrad 11 11
27.–33. Pavlína Knapovská Jiráskovo G, Náchod 11 11
27.–33. Anna Ovesná ZŠ, Valašské Klobouky 11 11
27.–33. Robert Štafeta ZŠ a MŠ Petrohrad 11 11
34.–36. Adéla Jelínková ZŠ Mosty u Jabl. 10 10
34.–36. Robert Macháček G, Slezská Ostrava 10 10
34.–36. Karolína Zvejšková ZŠ Velké Opatovice 10 10
37.–42. Natálie Bartysová ZŠ Hluk 9 9
37.–42. Jana Burešová ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 9
37.–42. Zbyszek Kwiczala ZŠ a MŠ Horní Suchá (pl) 9
37.–42. Ondřej Mohyla ZŠ a MŠ El. Krásnohorské, Frýdek 9
37.–42. Dan Petrovič ZŠ U Vršovického nádraží, Praha 9 9
37.–42. Karel Sýkora G, Slezská Ostrava 9 9
43.–44. Ondřej Hladík G, Česká, České Budějovice 7 7
43.–44. Jiří Kadlec ZŠ Gen. Klapálka, Kralupy nad Vl 7 7
45. Kateřina Petracková ZŠ Mosty u Jabl. 5 5

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 8 9 10
Student Pilný MFF UK 15 15 15 45
1. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 14 12 38
2.–3. Anna Musilová PORG, Praha 14 12 37
2.–3. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 15 15 37
4. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 15 12 36
5. Robert Volek G J. Wolkera, Prostějov 14 11 35
6. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 14 14 34
7.–8. Michal Kodad ZŠ Jílovská, Praha 14 9 27
7.–8. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 13 10 27
9. Sára Motyčková CZŠ Veselí nad Moravou 13 24
10. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 14 22
11. Adam Procházka G, Uherské Hradiště 15 21
12.–14. Adam Kolomazník ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 11 8 19
12.–14. Oleg Molkanov G Christiana Dopplera, Praha 13 19
12.–14. Robin Zajac ZŠ a MŠ Milotice 10 19
15. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 12 18
16. Nikola Stanková ZŠ dr. Miroslava Tyrše Hlučín 11 17
17.–19. Matěj Beránek ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 15 15
17.–19. Jan Masák ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 15 15
17.–19. Jakub Semeniuk ZŠ Erbenova, Blansko 15 15
20.–21. Jan Mazal ZŠ Velké Opatovice 9 14
20.–21. Lukáš Němeček ZŠ Mosty u Jabl. 14 14
22.–24. Adéla Kaiserová G J. Vrchlického, Klatovy 13 13
22.–24. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13
22.–24. Tomáš Tvoroch ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 13 13
25.–32. Daniel Hokynár ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 12 12
25.–32. Kateřina Jelínková ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 12 12
25.–32. Daniel Kučekjavyj ZŠ Svážná, Most 12 12
25.–32. Alexander Moravec G, Lovosice 12 12
25.–32. Petr Rozhon ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11 7 12
25.–32. Tereza Skálová ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 12 12
25.–32. Tereza Sukačová G, Brno-Řečkovice 12 12
25.–32. Viktor Vařeka ZŠ Frýdek-Místek, ČSA 570 12 12
33.–37. Lucie Krátká ZŠ Pardubice – Polabiny 11 11
33.–37. Martin Lukeš G, Písnická, Praha 11 11
33.–37. Petr Nedoskočil ZŠ Mosty u Jabl. 11 11
33.–37. Karolína Procházková ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 11 11
33.–37. Štepán Valenta ZŠ Korunovační, Praha 7 11 11
38.–39. Ivan Valeš ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 10 10
38.–39. Adéla Zábojníková ZŠ TGM, Bojkovice 10 10
40.–44. Luboš Gardoň G Legionářů, Příbram 9 9
40.–44. Vít Gardoň G Legionářů, Příbram 9 9
40.–44. Martin Hempl ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 9 9
40.–44. Jiří Krátký ZŠ Kořenského, Praha 5 - Smíchov 9 9
40.–44. Eliška Vítková G Christiana Dopplera, Praha 9 9
45.–46. Patrik Čori ZŠ Bystré 8 8
45.–46. Zdravko Načev ZŠ Brno - Bystrc 8 8
47. Jaroslav Rohel ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 7 7
48. Jana Čelustková ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6 6

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 8 9 10
Student Pilný MFF UK 15 15 15 45
1. Tomáš Baják ZŠ Velké Bílovice 14 11 33
2. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 15 25
3. Tereza Vendlbergerová První české G, Karlovy Vary 9 10 24
4.–6. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 11 12 23
4.–6. Anne-Marie Lhotková První české G, Karlovy Vary 9 9 23
4.–6. Václav Trpišovský OPEN GATE Říčany 9 14 23
7. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 12 20
8.–10. Kateřina Ledvinová ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 15 15
8.–10. Radka Roubíčková ZŠ Mosty u Jabl. 15 15
8.–10. Nadezhda Sinapova ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 15 15
11. Jáchym Fidler ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 14 14
12.–15. Filip Bečvař ZŠ Svážná, Most 13 13
12.–15. Elisabeth Gray ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 13 13
12.–15. Jakub Mareš ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 13 13
12.–15. Andrea Nusilová ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 13 13
16.–24. Vladislav Aulich ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 12 12
16.–24. Natálie Březinová ZŠ a MŠ Tyršova, Nymburk 12 12
16.–24. Lucie Ešnerová ZŠ a MŠ Tyršova, Nymburk 12 12
16.–24. Tereza Kaukušová ZŠ a MŠ Tyršova, Nymburk 12 12
16.–24. Anna Kreisingerová ZŠ Svážná, Most 12 12
16.–24. Matina Křížová ZŠ a MŠ Tyršova, Nymburk 12 12
16.–24. Sabina Müllerová ZŠ a MŠ Tyršova, Nymburk 12 12
16.–24. Dan Thon ZŠ Korunovační, Praha 7 12 12
16.–24. Tomáš Wittausch ZŠ Svážná, Most 12 12
25.–34. Tereza Knězů G, Kralupy 11 11
25.–34. Adéla Kohoutová G, Kralupy 11 11
25.–34. Tomáš Koželuk ZŠ Svážná, Most 11 11
25.–34. Bára Krátka ZŠ a MŠ Tyršova, Nymburk 11 11
25.–34. Gabriel Pišvejc ZŠ M. Curie-Sklodowké a MŠ Jáchy 11 11
25.–34. Barbora Smutková ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 11 11
25.–34. Renata Štěpánová ZŠ Svážná, Most 11 11
25.–34. Adéla Švarcová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 11 11
25.–34. Tomáš Trajbold ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 11 11
25.–34. Kateřina Vránová ZŠ a MŠ Tyršova, Nymburk 11 11
35.–36. Petr Dolejš ZŠ a MŠ Tyršova, Nymburk 10 10
35.–36. Nikola Rynělová ZŠ a MŠ Tyršova, Nymburk 10 10
37.–38. Petr Hönig ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 9 9
37.–38. Denisa Nováková ZŠ a MŠ Tyršova, Nymburk 9 9
39. Andrea Vyjdáková ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6 6
40.–43. Matyáš Brunner ZŠ Korunovační, Praha 7 4 4
40.–43. Egor Krokhin ZŠ Korunovační, Praha 7 4 4
40.–43. Olda Talis G, Kralupy 4 4
40.–43. Adam Valenta ZŠ Korunovační, Praha 7 4 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!