Konečná výsledková listina prázdninové série 4. ročníku

Poznámka: 1., 2. a 3. prázdninová série jsou označeny čísly 7, 8 a 9. Číslo 10 značí bonusovou sérii.

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 7 8 9 10
Student Pilný MFF UK 15 15 15 10 55
1. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 15 13 8 45
2. Michal Macek ZŠ Komenského, Nová Paka 15 13 28
3. Jan Mackovčák G Ústavní, Praha 14 12 26
4. Tereza Kinská G B. Němcové, HK 15 5 20
5. Pavel Vyskočil Gymnázium a SOŠ Rájec-Jestřebí 10 16
6. Ondřej Lefler ZŠ Svitávka 9 9
7. Matěj Novotný ZŠ Roztoky 7 7
8.–9. Marek Pěgřím G Orlová 6 6
8.–9. Filip Poživil ZŠ Roztoky 6 6

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 7 8 9 10
Student Pilný MFF UK 15 15 15 10 55
1. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 15 14 14 53
2. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 15 15 11 51
3. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 15 15 11 50
4. Martina Novotná Gymnázium Praha 3 15 13 9 47
5. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 15 13 9 46
6. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 14 12 11 45
7.–9. Karolína Fárniková G P. de Coubertina, Tábor 9 15 11 43
7.–9. Alice Janáčková G Chotěboř 13 12 9 43
7.–9. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 15 10 9 43
10.–12. Martin Bína G, Moravská Třebová 15 15 12 42
10.–12. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 13 12 11 42
10.–12. Alena Opichalová G, Ostrov 14 13 7 42
13. Petr Pánek Základní škola Eden Praha 10 - V 12 10 10 41
14. Daniel Poláček G, Kojetín 15 11 9 40
15. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 15 12 6 39
16.–17. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 14 12 6 38
16.–17. Nora Prokešová První české G, Karlovy Vary 15 12 11 38
18. Petr Menšík ZŠ a MŠ Školní, Křenovice 12 13 9 37
19.–20. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 13 13 9 35
19.–20. Thao Tranová G J. Š. Baara, Domažlice 15 12 2 35
21.–22. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 8 8 11 33
21.–22. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 15 7 9 33
23. Michal Svárovský ZŠ Školní, Železný Brod 14 12 6 32
24. Tereza Hricková ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 12 10 7 31
25.–27. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 8 13 9 30
25.–27. Natálie Koscelanská G, Ohradní, Praha-Michle 13 12 5 30
25.–27. Petr Pojar G Mikulášské n. 23, Plzeň 15 15 30
28. Michaela Kuncová G Nad Kavalírkou, Praha 14 2 8 29
29.–31. Filip Bubla ZŠ Jiráskova, Benešov 14 14 28
29.–31. Martin Děcký G, Olomouc-Hejčín 14 14 28
29.–31. Jan Jirmus G, Tachov 15 13 28
32.–34. Matouš Cimala G J. A. Komenského, Uh. Brod 13 14 27
32.–34. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 12 12 3 27
32.–34. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 12 7 27
35. Vít Mikulanda ZŠ Chotoviny 11 10 5 26
36. Jan Kadlec Biskupské G, České Budějovice 12 10 25
37. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 10 7 24
38.–39. Marie Fialová ZŠ Velké Němčice 14 7 23
38.–39. Vojtěch Zahálka ZŠ Velešín 13 10 23
40.–41. Tereza Klabenešová G Chotěboř 14 4 22
40.–41. Marie Vestenická G Legionářů, Příbram 7 11 22
42.–44. Vojtěch Brandejs G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 12 9 21
42.–44. Nikol Brzesková ZŠ Komenského, Kravaře 11 10 21
42.–44. Štěpán Kudláček ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 8 10 3 21
45. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 12 7 19
46. Michaela Novotná ZŠ a MŠ Teplice nad Metují 11 1 5 17
47. Markéta Ryjáčková G Z. Wintra, Rakovník 8 3 3 16
48.–53. Petr Čerych ZŠ Sobotka 15 15
48.–53. Daniel Kudlata Biskupské G, České Budějovice 15 15
48.–53. Jakub Mučica Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 15 15
48.–53. Ondřej Němec G Tišnov 15 15
48.–53. Eva Šaldová G, Budějovická, Praha 15 15
48.–53. Zdeněk Uherek ZŠ Příbram VIII 15 15
54.–55. Ondřej Husák ZŠ T. G. Masaryka, Svitavy 14 14
54.–55. Pavel Šindelář G Týn nad Vltavou 14 14
56.–59. Jiří Hocek ZŠ Veronské náměstí, Praha 13 13
56.–59. Kristýna Malá ZŠ Kozinova, Praha 10 - Hostivař 12 1 13
56.–59. Martin Petr ZŠ a MŠ Sázava 13 13
56.–59. Petra Švábová ZŠ a MŠ Mirovice 13 13
60.–62. Tereza Kleeová ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 11 11
60.–62. Kateřina Sáňková G, Boskovice 11 11
60.–62. Jan Slovák ZŠ a MŠ Pertoldova, Praha 4 - Mo 11 11
63.–66. Martina Malá G Moravský Krumlov 10 10
63.–66. Stanislav Vlasák ZŠ Pardubice – Polabiny 10 10
63.–66. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 10 10
63.–66. Pavel Wolf ZŠ Školní, Nové Město nad Metují 10 10
67.–70. Michal Daneš Fakultní ZŠ při PedF UK Praha 5 8 8
67.–70. Radek Goubej G, ZŠ a MŠ Mánesova, Sokolov 8 8
67.–70. Dita Chabičovská G Nad Kavalírkou, Praha 8 8
67.–70. Vítězslav Lužný Fakultní ZŠ při PedF UK Praha 5 8 8
71.–74. Filip Jonek ZŠ Tyršova, Mělník 7 7
71.–74. Michaela Soukupová ZŠ Petrovice 7 7
71.–74. Vojtěch Šesták ZŠ Tyršova, Mělník 7 7
71.–74. Kateřina Šprincová ZŠ bří Čapků, Úpice 7 7
75.–77. Monika Dlouhá ZŠ Petrovice 6 6
75.–77. Andrea Kohoutová ZŠ Petrovice 6 6
75.–77. Andrea Nedělníková ZŠ Šumperk, Šumavská 21 6 6
78.–80. Dominik Černý ZŠ Petrovice 5 5
78.–80. Jakub Kyle ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 5 5
78.–80. Michael Mikulín ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 5 5
81.–84. Johana Jarolímková ZŠ Petrovice 4 4
81.–84. Vašek Stibor ZŠ Petrovice 4 4
81.–84. Petra Šimečková ZŠ Petrovice 4 4
81.–84. Elisabeth Vochalová ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 4 4
85. Kateřina Vodehnalová ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 3 3
86.–87. Petr Urbánek ZŠ a MŠ Deblín 2 2
86.–87. Mária Volmanová ZŠ Kollárova, Jihlava 2 2
88. Lukáš Koláček ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 7 8 9 10
Student Pilný MFF UK 15 15 15 10 55
1. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 15 15 12 50
2. Tadeáš Havlík G Jihlava 13 15 12 48
3.–4. Lubor Čech G, Mikulov 15 15 8 47
3.–4. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 15 13 13 47
5. Michal Grus G Dobruška 14 12 11 46
6. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 13 12 12 45
7.–9. David Faltýnek ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 15 13 10 44
7.–9. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 13 12 13 44
7.–9. Karolína Letochová G Šternberk 12 14 12 44
10.–11. Michal Kocián ZŠ a MŠ Na Babí, Police n. Met. 15 10 11 43
10.–11. Quy Nguyen Huu G Rumburk 15 12 9 43
12. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 13 13 8 42
13.–14. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 15 12 8 38
13.–14. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 15 12 9 38
15. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 14 13 10 37
16.–17. Tereza Bouberlová ZŠ Bavorovská, Vodňany 13 13 9 35
16.–17. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 11 10 10 35
18.–19. Ji Jia Xin G Na Vítězné pláni, Praha 15 13 34
18.–19. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 11 10 6 34
20. Lucie Urbanová G Chotěboř 7 13 5 33
21.–22. Josef Macháč ZŠ a MŠ Slatinice 10 13 9 32
21.–22. Markéta Ševčíková ZŠ Mlýnská, Mohelnice 10 10 8 32
23. Petr Budai G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 13 11 30
24. Prokop Líbal ZŠ Strakonice, Dukelská 11 13 5 29
25. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 10 12 4 28
26. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 15 12 27
27.–28. Kristýna Hrozová G Uničov 13 12 25
27.–28. David Zatloukal ZŠ Stupkova, Olomouc 12 13 25
29.–32. Kateřina Fialová G Neumannova, Žďár n. S. 14 10 24
29.–32. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 13 11 24
29.–32. Natálie Sedláková ZŠ Přibyslav 13 11 24
29.–32. Šárka Uramová ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 12 12 24
33. Kateřina Havlíčková G Uničov 10 5 7 22
34.–35. Zuzana Jindrová ZŠ a MŠ Vodárenská, Kladno - Kro 8 12 20
34.–35. Lukáš Koňařík ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 10 10 20
36.–37. Klára Grinerová G Christiana Dopplera, Praha 13 6 19
36.–37. Anežka Rybová ZŠ Vrané n. Vltavou 9 5 5 19
38.–39. Petr Dvořák ZŠ Praha 5 - Lužiny 13 4 17
38.–39. Kateřina Hanzelková ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 7 10 17
40. Marie Bartoňová G, Zábřeh 15 15
41.–43. Dávid Erdödy G Alejová, Košice 11 3 14
41.–43. Jiří Scheyer ZŠ Hálkova, Olomouc 14 14
41.–43. Andriy Volvach ZŠ Na Smetance, Praha 2 14 14
44.–45. Klára Strejčková ZŠ a ZUŠ, Liberec, Jabloňová 13 13
44.–45. Viktorie Valdmanová G Mikulášské n. 23, Plzeň 13 13
46. Jakub Roubíček ZŠ a MŠ Deblín 8 4 12
47. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 3 5 11
48. Natálie Sloupová Masarykovo G, Plzeň 10 10
49.–52. Jakub Bílek Klasické a španělské G, Brno 9 9
49.–52. Filip Černák G, Mikulov 9 9
49.–52. Jiří Eichner G a OA, Říčany 9 9
49.–52. Adam Závora 15. základní škola Plzeň 9 9
53.–54. Stanislav Kafara SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice 8 8
53.–54. Kryštof Volf G, Benešov 8 8
55.–57. Tomáš Procházka G Jihlava 7 7
55.–57. Eliška Švecová ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod 7 7
55.–57. Jiří Žalovdík G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 7 7
58.–65. Jana Bílková ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
58.–65. Aneta Kodaničová ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
58.–65. Petr Kratochvíl ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
58.–65. Tereza Marková ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
58.–65. Tereza Mlchová ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
58.–65. Marian Pakosz ZŠ Severovýchod, Zábřeh 6 6
58.–65. Tomáš Pavelčík G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 6
58.–65. František Píša ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
66. Vít Vařena ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6 - Břev 4 4
67.–69. Klára Kopecká ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 3 3
67.–69. Adéla Smržová ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 3 3
67.–69. Tereza Valentová ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 3 3
70. Eliška Hlinovská ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 2 2
71. Barbora Jonášová První jazyková základní škola P 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 7 8 9 10
Student Pilný MFF UK 15 15 15 10 55
1.–2. Annemarie Černohorská Arcibiskupské G, Praha 15 12 12 46
1.–2. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 15 13 11 46
3.–4. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 15 14 10 44
3.–4. Vladimír Taborovec G Christiana Dopplera, Praha 15 15 11 44
5. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 13 15 11 43
6. Markéta Bečvářová G, Písek 14 13 7 42
7. Magdaléna Volfová G P. de Coubertina, Tábor 13 13 6 41
8.–9. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 13 13 5 38
8.–9. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 15 12 11 38
10. Tomáš Pikl ZŠ Vodňany, Alešova 50 12 10 11 37
11. Tomáš Trtík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 13 13 10 36
12. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 11 7 12 35
13.–14. Adam Krška G, Mikulov 13 10 31
13.–14. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 12 10 31
15. Šárka Líbalová G F. X. Šaldy, Liberec 9 3 9 29
16.–17. Miroslav Kotsyba ZŠ a MŠ Helsinská, Tábor 15 13 28
16.–17. Filip Temiak G, Český Krumlov 13 9 28
18. Adéla Tumajerová ZŠ Liberec, Sokolovská 328 10 8 8 26
19.–20. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 10 9 25
19.–20. Barbora Soukupová G P. de Coubertina, Tábor 10 6 4 25
21.–22. Šárka Šafaříková ZŠ Libušina, Bechyně 14 2 1 24
21.–22. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 13 1 10 24
23. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 12 11 23
24.–25. Jiří Netík G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 9 8 20
24.–25. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 11 1 7 20
26.–27. Alexandra Palánová G Dačice 15 1 3 19
26.–27. Anna Petrovická BG B. Balbína, Hradec Králové 14 5 19
28.–29. Monika Klačanová ZŠ Vodňanská, Prachatice 13 3 16
28.–29. Karolína Sitterová Čes. reálné G, Čes. Budějovice 13 3 16
30.–32. Emma Kodyšová G Z. Wintra, Rakovník 15 15
30.–32. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 10 5 15
30.–32. Marek Semrád G Opatov, Praha 15 15
33.–35. Kristýna Jenčíková ZŠ Školská, Kladno 13 13
33.–35. Kristýna Vu Phuong Thao G, Cheb 13 13
33.–35. Barbora Vosková G Legionářů, Příbram 13 13
36.–37. Oleg Drešer ZŠ Praha 5 - Radotín 12 12
36.–37. Miriam Seidlová Sportovní G, Plzeňská, Kladno 12 12
38. Jakub Tománek ZŠ Hošťálková 10 10
39. Tomáš Kavena Křesťanské G, Kozinova, Praha 9 9
40.–41. Karolína Hanáková ZŠ Tišnov, Smíškova 840 8 8
40.–41. František Stoklas ZŠ Hustopeče nad Bečvou 8 8
42.–46. Martin Fuňk ZŠ Pardubice – Polabiny 5 1 6
42.–46. Jakub Hembera G Jindřichův Hradec 6 6
42.–46. Karel Šidlík ZŠ Hustopeče nad Bečvou 6 6
42.–46. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 6 6
42.–46. Veronika Vošahlíková ZŠ Petrovice 6 6
47.–48. Tomáš Javorský ZŠ Olešská, Praha 10 - Strašnice 5 5
47.–48. Filip Polame ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 5 5
49.–53. Daniel Juran ZŠ sv. Voršily Praha 1 4 4
49.–53. Roman Korník ZŠ Komenského, Skuteč 4 4
49.–53. David Linx ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 4 4
49.–53. Marek Maxa ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 4 4
49.–53. Vojtěch Smetana ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 4 4
54.–61. Nikola Bártová ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
54.–61. Josef Čihák ZŠ Petrovice 3 3
54.–61. Andrea Chadimová ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
54.–61. Dana Kosová ZŠ a MŠ Praha 7 3 3
54.–61. Klára Svorová ZŠ a MŠ Praha 7 3 3
54.–61. Václav Šach ZŠ a MŠ Praha 7 3 3
54.–61. Nikola Tomišková ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
54.–61. Beata Tupá ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
62.–66. Michal Dalecký ZŠ Komenského, Skuteč 2 2
62.–66. Benedikt Matocha ZŠ sv. Voršily Praha 1 2 2
62.–66. Kateřina Niroda ZŠ a MŠ Praha 7 2 2
62.–66. Štěpán Roth ZŠ Petrovice 2 2
62.–66. Nikol Stolaříková ZŠ Komenského, Skuteč 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!