Výsledková listina 2. prázdninové série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 6 9 15
1.–2. Michal Macek ZŠ Komenského, Nová Paka 4 9 13
1.–2. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 4 9 13
3. Jan Mackovčák G Ústavní, Praha 3 9 12

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 6 9 15
1.–6. Martin Bína G, Moravská Třebová 6 9 15
1.–6. Karolína Fárniková G P. de Coubertina, Tábor 6 9 15
1.–6. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 6 9 15
1.–6. Jakub Mučica Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 6 9 15
1.–6. Petr Pojar G Mikulášské n. 23, Plzeň 6 9 15
1.–6. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 6 9 15
7.–10. Filip Bubla ZŠ Jiráskova, Benešov 5 9 14
7.–10. Matouš Cimala G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 9 14
7.–10. Martin Děcký G, Olomouc-Hejčín 5 9 14
7.–10. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 5 9 14
11.–18. Jiří Hocek ZŠ Veronské náměstí, Praha 4 9 13
11.–18. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 4 9 13
11.–18. Jan Jirmus G, Tachov 4 9 13
11.–18. Petr Menšík ZŠ a MŠ Školní, Křenovice 4 9 13
11.–18. Martina Novotná Gymnázium Praha 3 4 9 13
11.–18. Alena Opichalová G, Ostrov 4 9 13
11.–18. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 4 9 13
11.–18. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 4 9 13
19.–31. Vojtěch Brandejs G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 3 9 12
19.–31. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 3 9 12
19.–31. Alice Janáčková G Chotěboř 3 9 12
19.–31. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 3 9 12
19.–31. Jan Kadlec Biskupské G, České Budějovice 3 9 12
19.–31. Natálie Koscelanská G, Ohradní, Praha-Michle 3 9 12
19.–31. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 3 9 12
19.–31. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 3 9 12
19.–31. Nora Prokešová První české G, Karlovy Vary 5 7 12
19.–31. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 3 9 12
19.–31. Michal Svárovský ZŠ Školní, Železný Brod 3 9 12
19.–31. Thao Tranová G J. Š. Baara, Domažlice 3 9 12
19.–31. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 3 9 12
32. Daniel Poláček G, Kojetín 3 8 11
33.–40. Tereza Hricková ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 1 9 10
33.–40. Štěpán Kudláček ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 1 9 10
33.–40. Martina Malá G Moravský Krumlov 1 9 10
33.–40. Vít Mikulanda ZŠ Chotoviny 1 9 10
33.–40. Petr Pánek Základní škola Eden Praha 10 - V 1 9 10
33.–40. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 1 9 10
33.–40. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 1 9 10
33.–40. Vojtěch Zahálka ZŠ Velešín 1 9 10
41. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 1 7 8
42.–43. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 4 3 7
42.–43. Marie Vestenická G Legionářů, Příbram 1 6 7
44. Markéta Ryjáčková G Z. Wintra, Rakovník 1 2 3
45.–46. Michaela Kuncová G Nad Kavalírkou, Praha 1 1 2
45.–46. Petr Urbánek ZŠ a MŠ Deblín 2 2
47.–48. Kristýna Malá ZŠ Kozinova, Praha 10 - Hostivař 1 1
47.–48. Michaela Novotná ZŠ a MŠ Teplice nad Metují 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 6 9 15
1.–3. Lubor Čech G, Mikulov 6 9 15
1.–3. Tadeáš Havlík G Jihlava 6 9 15
1.–3. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 9 15
4. Karolína Letochová G Šternberk 5 9 14
5.–16. Tereza Bouberlová ZŠ Bavorovská, Vodňany 4 9 13
5.–16. Petr Budai G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 4 9 13
5.–16. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 4 9 13
5.–16. David Faltýnek ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 4 9 13
5.–16. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 9 13
5.–16. Ji Jia Xin G Na Vítězné pláni, Praha 4 9 13
5.–16. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 4 9 13
5.–16. Prokop Líbal ZŠ Strakonice, Dukelská 4 9 13
5.–16. Josef Macháč ZŠ a MŠ Slatinice 4 9 13
5.–16. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 4 9 13
5.–16. Lucie Urbanová G Chotěboř 4 9 13
5.–16. David Zatloukal ZŠ Stupkova, Olomouc 4 9 13
17.–27. Michal Grus G Dobruška 3 9 12
17.–27. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 3 9 12
17.–27. Kristýna Hrozová G Uničov 3 9 12
17.–27. Zuzana Jindrová ZŠ a MŠ Vodárenská, Kladno - Kro 6 6 12
17.–27. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 3 9 12
17.–27. Quy Nguyen Huu G Rumburk 3 9 12
17.–27. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 3 9 12
17.–27. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 3 9 12
17.–27. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 3 9 12
17.–27. Šárka Uramová ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 3 9 12
17.–27. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 3 9 12
28.–35. Kateřina Fialová G Neumannova, Žďár n. S. 1 9 10
28.–35. Kateřina Hanzelková ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 1 9 10
28.–35. Michal Kocián ZŠ a MŠ Na Babí, Police n. Met. 1 9 10
28.–35. Lukáš Koňařík ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 1 9 10
28.–35. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 1 9 10
28.–35. Natálie Sloupová Masarykovo G, Plzeň 1 9 10
28.–35. Markéta Ševčíková ZŠ Mlýnská, Mohelnice 1 9 10
28.–35. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 9 10
36. Klára Grinerová G Christiana Dopplera, Praha 3 3 6
37.–38. Kateřina Havlíčková G Uničov 2 3 5
37.–38. Anežka Rybová ZŠ Vrané n. Vltavou 1 4 5
39. Petr Dvořák ZŠ Praha 5 - Lužiny 4 4
40.–41. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 3 0 3
40.–41. Dávid Erdödy G Alejová, Košice 3 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 6 9 15
1.–2. Vladimír Taborovec G Christiana Dopplera, Praha 6 9 15
1.–2. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 6 9 15
3. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 5 9 14
4.–11. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 4 9 13
4.–11. Markéta Bečvářová G, Písek 4 9 13
4.–11. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 4 9 13
4.–11. Miroslav Kotsyba ZŠ a MŠ Helsinská, Tábor 4 9 13
4.–11. Adam Krška G, Mikulov 4 9 13
4.–11. Filip Temiak G, Český Krumlov 4 9 13
4.–11. Tomáš Trtík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 4 9 13
4.–11. Magdaléna Volfová G P. de Coubertina, Tábor 4 9 13
12.–15. Annemarie Černohorská Arcibiskupské G, Praha 3 9 12
12.–15. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 3 9 12
12.–15. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 9 12
12.–15. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 3 9 12
16.–18. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 1 9 10
16.–18. Tomáš Pikl ZŠ Vodňany, Alešova 50 1 9 10
16.–18. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 1 9 10
19. Adéla Tumajerová ZŠ Liberec, Sokolovská 328 4 4 8
20. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 1 6 7
21.–23. Jakub Hembera G Jindřichův Hradec 6 6
21.–23. Barbora Soukupová G P. de Coubertina, Tábor 3 3 6
21.–23. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 6 6
24.–26. Monika Klačanová ZŠ Vodňanská, Prachatice 3 0 3
24.–26. Šárka Líbalová G F. X. Šaldy, Liberec 1 2 3
24.–26. Karolína Sitterová Čes. reálné G, Čes. Budějovice 1 2 3
27. Šárka Šafaříková ZŠ Libušina, Bechyně 1 1 2
28.–31. Martin Fuňk ZŠ Pardubice – Polabiny 1 0 1
28.–31. Alexandra Palánová G Dačice 1 1
28.–31. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 1 1
28.–31. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 1 0 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!