Výsledková listina 3. prázdninové série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1. Pavel Vyskočil Gymnázium a SOŠ Rájec-Jestřebí 4 6 10
2. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 5 3 8
3. Tereza Kinská G B. Němcové, HK 5 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 7 7 14
2. Martin Bína G, Moravská Třebová 6 6 12
3.–10. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 5 6 11
3.–10. Karolína Fárniková G P. de Coubertina, Tábor 6 5 11
3.–10. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 6 5 11
3.–10. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 5 6 11
3.–10. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 5 6 11
3.–10. Nora Prokešová První české G, Karlovy Vary 5 6 11
3.–10. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 5 6 11
3.–10. Marie Vestenická G Legionářů, Příbram 6 5 11
11.–13. Nikol Brzesková ZŠ Komenského, Kravaře 5 5 10
11.–13. Jan Kadlec Biskupské G, České Budějovice 5 5 10
11.–13. Petr Pánek Základní škola Eden Praha 10 - V 6 4 10
14.–23. Vojtěch Brandejs G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 5 4 9
14.–23. Alice Janáčková G Chotěboř 5 4 9
14.–23. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 4 5 9
14.–23. Petr Menšík ZŠ a MŠ Školní, Křenovice 4 5 9
14.–23. Martina Novotná Gymnázium Praha 3 6 3 9
14.–23. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 5 4 9
14.–23. Daniel Poláček G, Kojetín 6 3 9
14.–23. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 6 3 9
14.–23. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 5 4 9
14.–23. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 6 3 9
24. Michaela Kuncová G Nad Kavalírkou, Praha 3 5 8
25.–30. Marie Fialová ZŠ Velké Němčice 5 2 7
25.–30. Tereza Hricková ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 5 2 7
25.–30. Alena Opichalová G, Ostrov 5 2 7
25.–30. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 5 2 7
25.–30. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 4 3 7
25.–30. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 5 2 7
31.–33. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
31.–33. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 6 6
31.–33. Michal Svárovský ZŠ Školní, Železný Brod 6 0 6
34.–36. Natálie Koscelanská G, Ohradní, Praha-Michle 5 5
34.–36. Vít Mikulanda ZŠ Chotoviny 5 5
34.–36. Michaela Novotná ZŠ a MŠ Teplice nad Metují 5 5
37. Tereza Klabenešová G Chotěboř 4 4
38.–40. Štěpán Kudláček ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 3 0 3
38.–40. Markéta Ryjáčková G Z. Wintra, Rakovník 2 1 3
38.–40. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 3 3
41.–42. Thao Tranová G J. Š. Baara, Domažlice 2 2
41.–42. Mária Volmanová ZŠ Kollárova, Jihlava 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 7 13
1.–2. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 6 7 13
3.–6. Tadeáš Havlík G Jihlava 6 6 12
3.–6. Karolína Letochová G Šternberk 6 6 12
3.–6. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 7 5 12
3.–6. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 6 6 12
7.–11. Petr Budai G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 5 6 11
7.–11. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 5 11
7.–11. Michal Grus G Dobruška 5 6 11
7.–11. Michal Kocián ZŠ a MŠ Na Babí, Police n. Met. 6 5 11
7.–11. Natálie Sedláková ZŠ Přibyslav 6 5 11
12.–14. David Faltýnek ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 5 5 10
12.–14. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 6 4 10
12.–14. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 6 4 10
15.–18. Tereza Bouberlová ZŠ Bavorovská, Vodňany 4 5 9
15.–18. Josef Macháč ZŠ a MŠ Slatinice 5 4 9
15.–18. Quy Nguyen Huu G Rumburk 5 4 9
15.–18. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 4 5 9
19.–22. Lubor Čech G, Mikulov 6 2 8
19.–22. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 2 6 8
19.–22. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 8 8
19.–22. Markéta Ševčíková ZŠ Mlýnská, Mohelnice 3 5 8
23. Kateřina Havlíčková G Uničov 5 2 7
24.–25. Tomáš Pavelčík G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 6
24.–25. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 6
26.–29. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 4 1 5
26.–29. Prokop Líbal ZŠ Strakonice, Dukelská 4 1 5
26.–29. Anežka Rybová ZŠ Vrané n. Vltavou 3 2 5
26.–29. Lucie Urbanová G Chotěboř 2 3 5
30.–31. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 2 2 4
30.–31. Jakub Roubíček ZŠ a MŠ Deblín 2 2 4

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–2. Annemarie Černohorská Arcibiskupské G, Praha 6 6 12
1.–2. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 6 6 12
3.–8. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 5 6 11
3.–8. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 6 5 11
3.–8. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 5 6 11
3.–8. Tomáš Pikl ZŠ Vodňany, Alešova 50 5 6 11
3.–8. Vladimír Taborovec G Christiana Dopplera, Praha 5 6 11
3.–8. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 7 4 11
9.–13. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 5 5 10
9.–13. Adam Krška G, Mikulov 5 5 10
9.–13. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 5 5 10
9.–13. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 5 5 10
9.–13. Tomáš Trtík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 5 5 10
14.–16. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 4 5 9
14.–16. Šárka Líbalová G F. X. Šaldy, Liberec 3 6 9
14.–16. Filip Temiak G, Český Krumlov 3 6 9
17.–18. Jiří Netík G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 6 2 8
17.–18. Adéla Tumajerová ZŠ Liberec, Sokolovská 328 4 4 8
19.–20. Markéta Bečvářová G, Písek 5 2 7
19.–20. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 5 2 7
21. Magdaléna Volfová G P. de Coubertina, Tábor 4 2 6
22.–24. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 3 2 5
22.–24. Anna Petrovická BG B. Balbína, Hradec Králové 5 5
22.–24. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 5 5
25. Barbora Soukupová G P. de Coubertina, Tábor 4 4
26. Alexandra Palánová G Dačice 3 3
27. Šárka Šafaříková ZŠ Libušina, Bechyně 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!