Výsledková listina 6. série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–3. Tereza Kinská G B. Němcové, HK 8 7 15
1.–3. Michal Macek ZŠ Komenského, Nová Paka 8 7 15
1.–3. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 8 7 15
4. Jan Mackovčák G Ústavní, Praha 8 6 14
5. Ondřej Lefler ZŠ Svitávka 4 5 9
6. Matěj Novotný ZŠ Roztoky 7 7
7.–8. Marek Pěgřím G Orlová 6 6
7.–8. Filip Poživil ZŠ Roztoky 6 6

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–19. Martin Bína G, Moravská Třebová 8 7 15
1.–19. Petr Čerych ZŠ Sobotka 8 7 15
1.–19. Jan Jirmus G, Tachov 8 7 15
1.–19. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 8 7 15
1.–19. Daniel Kudlata Biskupské G, České Budějovice 8 7 15
1.–19. Ondřej Němec G Tišnov 8 7 15
1.–19. Martina Novotná Gymnázium Praha 3 8 7 15
1.–19. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 8 7 15
1.–19. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 8 7 15
1.–19. Petr Pojar G Mikulášské n. 23, Plzeň 8 7 15
1.–19. Daniel Poláček G, Kojetín 8 7 15
1.–19. Nora Prokešová První české G, Karlovy Vary 8 7 15
1.–19. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 8 7 15
1.–19. Eva Šaldová G, Budějovická, Praha 8 7 15
1.–19. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 8 7 15
1.–19. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 8 7 15
1.–19. Thao Tranová G J. Š. Baara, Domažlice 8 7 15
1.–19. Zdeněk Uherek ZŠ Příbram VIII 8 7 15
1.–19. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 8 7 15
20.–30. Filip Bubla ZŠ Jiráskova, Benešov 8 6 14
20.–30. Martin Děcký G, Olomouc-Hejčín 8 6 14
20.–30. Marie Fialová ZŠ Velké Němčice 8 6 14
20.–30. Ondřej Husák ZŠ T. G. Masaryka, Svitavy 7 7 14
20.–30. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 8 6 14
20.–30. Tereza Klabenešová G Chotěboř 8 6 14
20.–30. Michaela Kuncová G Nad Kavalírkou, Praha 8 6 14
20.–30. Alena Opichalová G, Ostrov 7 7 14
20.–30. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 7 7 14
20.–30. Michal Svárovský ZŠ Školní, Železný Brod 8 6 14
20.–30. Pavel Šindelář G Týn nad Vltavou 8 6 14
31.–38. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 8 5 13
31.–38. Matouš Cimala G J. A. Komenského, Uh. Brod 8 5 13
31.–38. Alice Janáčková G Chotěboř 8 5 13
31.–38. Natálie Koscelanská G, Ohradní, Praha-Michle 8 5 13
31.–38. Martin Petr ZŠ a MŠ Sázava 8 5 13
31.–38. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 8 5 13
31.–38. Petra Švábová ZŠ a MŠ Mirovice 8 5 13
31.–38. Vojtěch Zahálka ZŠ Velešín 8 5 13
39.–44. Tereza Hricková ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 8 4 12
39.–44. Kristýna Malá ZŠ Kozinova, Praha 10 - Hostivař 6 6 12
39.–44. Petr Menšík ZŠ a MŠ Školní, Křenovice 8 4 12
39.–44. Petr Pánek Základní škola Eden Praha 10 - V 7 5 12
39.–44. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 8 4 12
39.–44. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 8 4 12
45.–50. Nikol Brzesková ZŠ Komenského, Kravaře 8 3 11
45.–50. Tereza Kleeová ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 8 3 11
45.–50. Vít Mikulanda ZŠ Chotoviny 8 3 11
45.–50. Michaela Novotná ZŠ a MŠ Teplice nad Metují 8 3 11
45.–50. Kateřina Sáňková G, Boskovice 6 5 11
45.–50. Jan Slovák ZŠ a MŠ Pertoldova, Praha 4 - Mo 7 4 11
51.–53. Stanislav Vlasák ZŠ Pardubice – Polabiny 8 2 10
51.–53. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 6 4 10
51.–53. Pavel Wolf ZŠ Školní, Nové Město nad Metují 8 2 10
54. Karolína Fárniková G P. de Coubertina, Tábor 7 2 9
55.–62. Michal Daneš Fakultní ZŠ při PedF UK Praha 5 8 8
55.–62. Radek Goubej G, ZŠ a MŠ Mánesova, Sokolov 8 0 8
55.–62. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 8 0 8
55.–62. Dita Chabičovská G Nad Kavalírkou, Praha 8 8
55.–62. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 6 2 8
55.–62. Štěpán Kudláček ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 8 0 8
55.–62. Vítězslav Lužný Fakultní ZŠ při PedF UK Praha 5 8 8
55.–62. Markéta Ryjáčková G Z. Wintra, Rakovník 7 1 8
63.–66. Filip Jonek ZŠ Tyršova, Mělník 7 7
63.–66. Michaela Soukupová ZŠ Petrovice 7 7
63.–66. Vojtěch Šesták ZŠ Tyršova, Mělník 7 7
63.–66. Kateřina Šprincová ZŠ bří Čapků, Úpice 5 2 7
67.–69. Monika Dlouhá ZŠ Petrovice 6 6
67.–69. Andrea Kohoutová ZŠ Petrovice 6 6
67.–69. Andrea Nedělníková ZŠ Šumperk, Šumavská 21 6 0 6
70.–72. Dominik Černý ZŠ Petrovice 5 5
70.–72. Jakub Kyle ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 5 5
70.–72. Michael Mikulín ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 5 5
73.–76. Johana Jarolímková ZŠ Petrovice 4 4
73.–76. Vašek Stibor ZŠ Petrovice 4 4
73.–76. Petra Šimečková ZŠ Petrovice 4 4
73.–76. Elisabeth Vochalová ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 4 4
77. Kateřina Vodehnalová ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 3 3
78. Lukáš Koláček ZŠ pro zrak. postižené, Praha 2 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–11. Marie Bartoňová G, Zábřeh 8 7 15
1.–11. Lubor Čech G, Mikulov 8 7 15
1.–11. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 8 7 15
1.–11. David Faltýnek ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 8 7 15
1.–11. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 8 7 15
1.–11. Ji Jia Xin G Na Vítězné pláni, Praha 8 7 15
1.–11. Michal Kocián ZŠ a MŠ Na Babí, Police n. Met. 8 7 15
1.–11. Quy Nguyen Huu G Rumburk 8 7 15
1.–11. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 8 7 15
1.–11. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 8 7 15
1.–11. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 8 7 15
12.–16. Kateřina Fialová G Neumannova, Žďár n. S. 8 6 14
12.–16. Michal Grus G Dobruška 8 6 14
12.–16. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 8 6 14
12.–16. Jiří Scheyer ZŠ Hálkova, Olomouc 8 6 14
12.–16. Andriy Volvach ZŠ Na Smetance, Praha 2 8 6 14
17.–27. Tereza Bouberlová ZŠ Bavorovská, Vodňany 8 5 13
17.–27. Petr Dvořák ZŠ Praha 5 - Lužiny 6 7 13
17.–27. Klára Grinerová G Christiana Dopplera, Praha 8 5 13
17.–27. Tadeáš Havlík G Jihlava 7 6 13
17.–27. Kristýna Hrozová G Uničov 8 5 13
17.–27. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 8 5 13
17.–27. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 8 5 13
17.–27. Natálie Sedláková ZŠ Přibyslav 8 5 13
17.–27. Klára Strejčková ZŠ a ZUŠ, Liberec, Jabloňová 8 5 13
17.–27. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 8 5 13
17.–27. Viktorie Valdmanová G Mikulášské n. 23, Plzeň 8 5 13
28.–30. Karolína Letochová G Šternberk 7 5 12
28.–30. Šárka Uramová ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 7 5 12
28.–30. David Zatloukal ZŠ Stupkova, Olomouc 8 4 12
31.–34. Dávid Erdödy G Alejová, Košice 8 3 11
31.–34. Prokop Líbal ZŠ Strakonice, Dukelská 8 3 11
31.–34. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 8 3 11
31.–34. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 7 4 11
35.–39. Kateřina Havlíčková G Uničov 7 3 10
35.–39. Lukáš Koňařík ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 8 2 10
35.–39. Josef Macháč ZŠ a MŠ Slatinice 8 2 10
35.–39. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 8 2 10
35.–39. Markéta Ševčíková ZŠ Mlýnská, Mohelnice 7 3 10
40.–44. Jakub Bílek Klasické a španělské G, Brno 7 2 9
40.–44. Filip Černák G, Mikulov 8 1 9
40.–44. Jiří Eichner G a OA, Říčany 7 2 9
40.–44. Anežka Rybová ZŠ Vrané n. Vltavou 8 1 9
40.–44. Adam Závora 15. základní škola Plzeň 8 1 9
45.–48. Zuzana Jindrová ZŠ a MŠ Vodárenská, Kladno - Kro 8 8
45.–48. Stanislav Kafara SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice 8 8
45.–48. Jakub Roubíček ZŠ a MŠ Deblín 8 0 8
45.–48. Kryštof Volf G, Benešov 8 8
49.–53. Kateřina Hanzelková ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 6 1 7
49.–53. Tomáš Procházka G Jihlava 7 7
49.–53. Eliška Švecová ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod 5 2 7
49.–53. Lucie Urbanová G Chotěboř 7 7
49.–53. Jiří Žalovdík G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 7 7
54.–60. Jana Bílková ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
54.–60. Aneta Kodaničová ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
54.–60. Petr Kratochvíl ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
54.–60. Tereza Marková ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
54.–60. Tereza Mlchová ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
54.–60. Marian Pakosz ZŠ Severovýchod, Zábřeh 6 0 6
54.–60. František Píša ZŠ a MŠ Přerov nad Labem 6 6
61. Vít Vařena ZŠ Pod Marjánkou, Praha 6 - Břev 4 4
62.–64. Klára Kopecká ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 3 3
62.–64. Adéla Smržová ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 3 3
62.–64. Tereza Valentová ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 3 3
65. Eliška Hlinovská ZŠ a MŠ Praha 6 - Nebušice 2 2
66. Barbora Jonášová První jazyková základní škola P 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–9. Annemarie Černohorská Arcibiskupské G, Praha 8 7 15
1.–9. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 8 7 15
1.–9. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 8 7 15
1.–9. Emma Kodyšová G Z. Wintra, Rakovník 8 7 15
1.–9. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 8 7 15
1.–9. Miroslav Kotsyba ZŠ a MŠ Helsinská, Tábor 8 7 15
1.–9. Alexandra Palánová G Dačice 8 7 15
1.–9. Marek Semrád G Opatov, Praha 8 7 15
1.–9. Vladimír Taborovec G Christiana Dopplera, Praha 8 7 15
10.–12. Markéta Bečvářová G, Písek 7 7 14
10.–12. Anna Petrovická BG B. Balbína, Hradec Králové 8 6 14
10.–12. Šárka Šafaříková ZŠ Libušina, Bechyně 8 6 14
13.–22. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 8 5 13
13.–22. Kristýna Jenčíková ZŠ Školská, Kladno 8 5 13
13.–22. Monika Klačanová ZŠ Vodňanská, Prachatice 8 5 13
13.–22. Kristýna Vu Phuong Thao G, Cheb 8 5 13
13.–22. Karolína Sitterová Čes. reálné G, Čes. Budějovice 6 7 13
13.–22. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 8 5 13
13.–22. Tomáš Trtík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 8 5 13
13.–22. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 8 5 13
13.–22. Magdaléna Volfová G P. de Coubertina, Tábor 8 5 13
13.–22. Barbora Vosková G Legionářů, Příbram 8 5 13
23.–25. Oleg Drešer ZŠ Praha 5 - Radotín 7 5 12
23.–25. Tomáš Pikl ZŠ Vodňany, Alešova 50 8 4 12
23.–25. Miriam Seidlová Sportovní G, Plzeňská, Kladno 8 4 12
26.–27. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 7 4 11
26.–27. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 8 3 11
28.–30. Barbora Soukupová G P. de Coubertina, Tábor 8 2 10
28.–30. Jakub Tománek ZŠ Hošťálková 8 2 10
28.–30. Adéla Tumajerová ZŠ Liberec, Sokolovská 328 8 2 10
31.–33. Tomáš Kavena Křesťanské G, Kozinova, Praha 7 2 9
31.–33. Šárka Líbalová G F. X. Šaldy, Liberec 8 1 9
31.–33. Jiří Netík G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 6 3 9
34.–35. Karolína Hanáková ZŠ Tišnov, Smíškova 840 7 1 8
34.–35. František Stoklas ZŠ Hustopeče nad Bečvou 8 8
36.–37. Karel Šidlík ZŠ Hustopeče nad Bečvou 6 6
36.–37. Veronika Vošahlíková ZŠ Petrovice 6 6
38.–40. Martin Fuňk ZŠ Pardubice – Polabiny 5 0 5
38.–40. Tomáš Javorský ZŠ Olešská, Praha 10 - Strašnice 5 5
38.–40. Filip Polame ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 5 5
41.–45. Daniel Juran ZŠ sv. Voršily Praha 1 4 4
41.–45. Roman Korník ZŠ Komenského, Skuteč 4 4
41.–45. David Linx ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 4 4
41.–45. Marek Maxa ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 4 4
41.–45. Vojtěch Smetana ZŠ Jakutská, Praha 10 - Vršovice 4 4
46.–53. Nikola Bártová ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
46.–53. Josef Čihák ZŠ Petrovice 3 3
46.–53. Andrea Chadimová ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
46.–53. Dana Kosová ZŠ a MŠ Praha 7 3 3
46.–53. Klára Svorová ZŠ a MŠ Praha 7 3 3
46.–53. Václav Šach ZŠ a MŠ Praha 7 3 3
46.–53. Nikola Tomišková ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
46.–53. Beata Tupá ZŠ Komenského, Skuteč 3 3
54.–58. Michal Dalecký ZŠ Komenského, Skuteč 2 2
54.–58. Benedikt Matocha ZŠ sv. Voršily Praha 1 2 2
54.–58. Kateřina Niroda ZŠ a MŠ Praha 7 2 2
54.–58. Štěpán Roth ZŠ Petrovice 2 2
54.–58. Nikol Stolaříková ZŠ Komenského, Skuteč 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!