Výsledková listina 9. a 10. série 4. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1. Pavel Vyskočil Gymnázium a SOŠ Rájec-Jestřebí 4 6 10
2. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 5 3 8
3. Tereza Kinská G B. Němcové, HK 5 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 7 7 14
2. Martin Bína G, Moravská Třebová 6 6 12
3.–10. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 5 6 11
3.–10. Karolína Fárniková G P. de Coubertina, Tábor 6 5 11
3.–10. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 6 5 11
3.–10. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 5 6 11
3.–10. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 5 6 11
3.–10. Nora Prokešová První české G, Karlovy Vary 5 6 11
3.–10. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 5 6 11
3.–10. Marie Vestenická G Legionářů, Příbram 6 5 11
11.–13. Nikol Brzesková ZŠ Komenského, Kravaře 5 5 10
11.–13. Jan Kadlec Biskupské G, České Budějovice 5 5 10
11.–13. Petr Pánek Základní škola Eden Praha 10 - V 6 4 10
14.–23. Vojtěch Brandejs G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 5 4 9
14.–23. Alice Janáčková G Chotěboř 5 4 9
14.–23. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 4 5 9
14.–23. Petr Menšík ZŠ a MŠ Školní, Křenovice 4 5 9
14.–23. Martina Novotná Gymnázium Praha 3 6 3 9
14.–23. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 5 4 9
14.–23. Daniel Poláček G, Kojetín 6 3 9
14.–23. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 6 3 9
14.–23. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 5 4 9
14.–23. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 6 3 9
24. Michaela Kuncová G Nad Kavalírkou, Praha 3 5 8
25.–30. Marie Fialová ZŠ Velké Němčice 5 2 7
25.–30. Tereza Hricková ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 5 2 7
25.–30. Alena Opichalová G, Ostrov 5 2 7
25.–30. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 5 2 7
25.–30. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 4 3 7
25.–30. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 5 2 7
31.–33. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
31.–33. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 6 6
31.–33. Michal Svárovský ZŠ Školní, Železný Brod 6 0 6
34.–36. Natálie Koscelanská G, Ohradní, Praha-Michle 5 5
34.–36. Vít Mikulanda ZŠ Chotoviny 5 5
34.–36. Michaela Novotná ZŠ a MŠ Teplice nad Metují 5 5
37. Tereza Klabenešová G Chotěboř 4 4
38.–40. Štěpán Kudláček ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 3 0 3
38.–40. Markéta Ryjáčková G Z. Wintra, Rakovník 2 1 3
38.–40. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 3 3
41.–42. Thao Tranová G J. Š. Baara, Domažlice 2 2
41.–42. Mária Volmanová ZŠ Kollárova, Jihlava 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 7 13
1.–2. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 6 7 13
3.–6. Tadeáš Havlík G Jihlava 6 6 12
3.–6. Karolína Letochová G Šternberk 6 6 12
3.–6. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 7 5 12
3.–6. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 6 6 12
7.–11. Petr Budai G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 5 6 11
7.–11. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 5 11
7.–11. Michal Grus G Dobruška 5 6 11
7.–11. Michal Kocián ZŠ a MŠ Na Babí, Police n. Met. 6 5 11
7.–11. Natálie Sedláková ZŠ Přibyslav 6 5 11
12.–14. David Faltýnek ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 5 5 10
12.–14. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 6 4 10
12.–14. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 6 4 10
15.–18. Tereza Bouberlová ZŠ Bavorovská, Vodňany 4 5 9
15.–18. Josef Macháč ZŠ a MŠ Slatinice 5 4 9
15.–18. Quy Nguyen Huu G Rumburk 5 4 9
15.–18. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 4 5 9
19.–22. Lubor Čech G, Mikulov 6 2 8
19.–22. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 2 6 8
19.–22. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 8 8
19.–22. Markéta Ševčíková ZŠ Mlýnská, Mohelnice 3 5 8
23. Kateřina Havlíčková G Uničov 5 2 7
24.–25. Tomáš Pavelčík G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 6
24.–25. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 6
26.–29. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 4 1 5
26.–29. Prokop Líbal ZŠ Strakonice, Dukelská 4 1 5
26.–29. Anežka Rybová ZŠ Vrané n. Vltavou 3 2 5
26.–29. Lucie Urbanová G Chotěboř 2 3 5
30.–31. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 2 2 4
30.–31. Jakub Roubíček ZŠ a MŠ Deblín 2 2 4

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2
Student Pilný MFF UK 8 7 15
1.–2. Annemarie Černohorská Arcibiskupské G, Praha 6 6 12
1.–2. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 6 6 12
3.–8. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 5 6 11
3.–8. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 6 5 11
3.–8. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 5 6 11
3.–8. Tomáš Pikl ZŠ Vodňany, Alešova 50 5 6 11
3.–8. Vladimír Taborovec G Christiana Dopplera, Praha 5 6 11
3.–8. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 7 4 11
9.–13. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 5 5 10
9.–13. Adam Krška G, Mikulov 5 5 10
9.–13. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 5 5 10
9.–13. Jan Šuráň G, Špitálská, Praha 5 5 10
9.–13. Tomáš Trtík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 5 5 10
14.–16. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 4 5 9
14.–16. Šárka Líbalová G F. X. Šaldy, Liberec 3 6 9
14.–16. Filip Temiak G, Český Krumlov 3 6 9
17.–18. Jiří Netík G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 6 2 8
17.–18. Adéla Tumajerová ZŠ Liberec, Sokolovská 328 4 4 8
19.–20. Markéta Bečvářová G, Písek 5 2 7
19.–20. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 5 2 7
21. Magdaléna Volfová G P. de Coubertina, Tábor 4 2 6
22.–24. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 3 2 5
22.–24. Anna Petrovická BG B. Balbína, Hradec Králové 5 5
22.–24. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 5 5
25. Barbora Soukupová G P. de Coubertina, Tábor 4 4
26. Alexandra Palánová G Dačice 3 3
27. Šárka Šafaříková ZŠ Libušina, Bechyně 1 1

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1
Student Pilný MFF UK 10 10
1. Natálie Václavíková ZŠ a MŠ Velká Polom 9 9
2. Pavel Vyskočil Gymnázium a SOŠ Rájec-Jestřebí 6 6

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1
Student Pilný MFF UK 10 10
1.–3. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 10 10
1.–3. Martina Novotná Gymnázium Praha 3 10 10
1.–3. Václav Zvoníček ZŠ Brno, Sirotkova 26 10 10
4.–8. Alice Janáčková G Chotěboř 9 9
4.–8. Petr Pánek Základní škola Eden Praha 10 - V 9 9
4.–8. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 9 9
4.–8. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 9 9
4.–8. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 9 9
9.–12. Karolína Fárniková G P. de Coubertina, Tábor 8 8
9.–12. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 8 8
9.–12. Alena Opichalová G, Ostrov 8 8
9.–12. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 8 8
13. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 7 7
14.–18. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 6 6
14.–18. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 6 6
14.–18. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
14.–18. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 6 6
14.–18. Thao Tranová G J. Š. Baara, Domažlice 6 6
19.–20. Michaela Kuncová G Nad Kavalírkou, Praha 5 5
19.–20. Daniel Poláček G, Kojetín 5 5
21.–22. Tereza Klabenešová G Chotěboř 4 4
21.–22. Marie Vestenická G Legionářů, Příbram 4 4
23.–24. Jan Kadlec Biskupské G, České Budějovice 3 3
23.–24. Petr Menšík ZŠ a MŠ Školní, Křenovice 3 3
25.–28. Marie Fialová ZŠ Velké Němčice 2 2
25.–28. Tereza Hricková ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 2 2
25.–28. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 2 2
25.–28. Markéta Ryjáčková G Z. Wintra, Rakovník 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1
Student Pilný MFF UK 10 10
1.–2. Lubor Čech G, Mikulov 9 9
1.–2. Michal Grus G Dobruška 9 9
3.–7. Tadeáš Havlík G Jihlava 8 8
3.–7. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 8 8
3.–7. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 8 8
3.–7. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 8 8
3.–7. Lucie Urbanová G Chotěboř 8 8
8.–10. Michal Kocián ZŠ a MŠ Na Babí, Police n. Met. 7 7
8.–10. Quy Nguyen Huu G Rumburk 7 7
8.–10. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 7 7
11.–16. Petr Budai G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 6 6
11.–16. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 6
11.–16. David Faltýnek ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem 6 6
11.–16. Ji Jia Xin G Na Vítězné pláni, Praha 6 6
11.–16. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 6 6
11.–16. Karolína Letochová G Šternberk 6 6
17.–18. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 4 4
17.–18. Markéta Ševčíková ZŠ Mlýnská, Mohelnice 4 4
19.–20. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 3 3
19.–20. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 3 3
21.–22. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 2 2
21.–22. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 2 2

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1
Student Pilný MFF UK 10 10
1.–2. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 9 9
1.–2. Magdaléna Volfová G P. de Coubertina, Tábor 9 9
3.–5. Markéta Bečvářová G, Písek 8 8
3.–5. Adam Krška G, Mikulov 8 8
3.–5. Šárka Líbalová G F. X. Šaldy, Liberec 8 8
6.–9. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 7 7
6.–9. Annemarie Černohorská Arcibiskupské G, Praha 7 7
6.–9. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 7 7
6.–9. Šárka Šafaříková ZŠ Libušina, Bechyně 7 7
10.–11. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 6 6
10.–11. Filip Temiak G, Český Krumlov 6 6
12.–14. Robert Jaworski G Ústavní, Praha 5 5
12.–14. Barbora Soukupová G P. de Coubertina, Tábor 5 5
12.–14. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 5 5
15.–16. Tomáš Pikl ZŠ Vodňany, Alešova 50 4 4
15.–16. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 4 4
17.–18. Jiří Netík G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 3 3
17.–18. Vladimír Taborovec G Christiana Dopplera, Praha 3 3
19. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 1 1
20. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací