Konečné pořadí prázdninové série 5. ročníku

Poznámka: 7 značí první část prázdninové série, 8 označuje její druhou a 9 třetí část.

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 7 8 9
Student Pilný MFF UK 15 15 15 45
1. Vilém Raška ZŠ Brno, Sirotkova 26 14 15 42
2. Lukáš Hronek ZŠ a MŠ Jana Husa Písek 12 14 40
3. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 13 7 35
4. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 9 10 25
5. Alice Janáčková G Chotěboř 13 11 24
6. Antonín Strouhal ZŠ Vrbno pod Pradědem 12 12
7. Petr Doubravský ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové St 9 9

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 7 8 9
Student Pilný MFF UK 15 15 15 45
1. Lubor Čech G, Mikulov 15 14 44
2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 13 14 42
3. Petr Krotký G, Hustopeče 13 11 39
4.–5. Kateřina Fialová G Neumannova, Žďár n. S. 15 9 38
4.–5. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 13 12 38
6. Josef Bálek ZŠ Nádražní, Hrochův Týnec 13 11 37
7.–9. Tomáš Grycz G, Karviná 13 11 36
7.–9. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 13 10 36
7.–9. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 12 11 36
10.–12. Karolína Letochová G Šternberk 14 7 35
10.–12. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 15 8 35
10.–12. Michaela Víchová ZŠ Labská, Brno 13 9 35
13. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 11 11 34
14.–17. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 12 10 33
14.–17. Kateřina Havlíčková G Uničov 13 8 33
14.–17. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 13 14 33
14.–17. Lucie Urbanová G Chotěboř 12 14 33
18. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 13 13 32
19. Jan Kvoch ZŠ Josefa Ressla, Pardubice 10 11 31
20. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 15 30
21.–22. Vojtěch Grubr G, Děčín 10 10 27
21.–22. Eliška Novotná G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 9 11 27
23. Jiří Eichner G a OA, Říčany 11 7 25
24. Eliška Fialová ZŠ Václava Havla Poděbrady 9 4 20
25. Petr Svoboda ZŠ a MŠ Beroun - Město 10 2 18
26. Kateřina Sekničková ZŠ E. Rošického, Jihlava 12 4 16
27.–29. Martin Bencko G, Ohradní, Praha-Michle 11 3 14
27.–29. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 14 14
27.–29. Jakub Charvot G, Karviná 14 14
30. Markéta Ševčíková ZŠ Mlýnská, Mohelnice 12 12
31. Josef Macháč ZŠ a MŠ Slatinice 11 11
32. Andriy Volvach ZŠ Na Smetance, Praha 2 10 10
33. Magdalena Šlaufová G, Semily 9 9
34.–35. David Fery Ferenz ZŠ Komenského, Kravaře 8 8
34.–35. Michal Kocián ZŠ a MŠ Na Babí, Police n. Met. 8 8
36. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6
37. Veronika Horáková ZŠ a ZUŠ, Liberec, Jabloňová 0 0

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 7 8 9
Student Pilný MFF UK 15 15 15 45
1. Jan Filip Müller G Opatov, Praha 15 14 44
2. Sára Byšková ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 13 15 43
3. Markéta Mastešová ZŠ Velký Ořechov 12 12 39
4. Jiří Říha ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 14 8 37
5. Adam Mára ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 12 9 35
6.–8. Markéta Bečvářová G, Písek 14 7 33
6.–8. Štěpán Škarvada ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 11 11 33
6.–8. Sofie Tomášková ZŠ a MŠ Partyzánská, Svratka 11 7 33
9. Monika Adamcová ZŠ Pardubice – Polabiny 13 7 32
10. Alex Rosenbergová ZŠ Tuháčkova, Brno 13 10 30
11. Honza Šik ZŠ nám. T.G.M., Frýdlant n. Ost. 12 10 28
12.–13. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 13 13 26
12.–13. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 7 12 26
14. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 12 11 23
15. Filip Temiak G, Český Krumlov 0 12 19
16. Kryštof Rakovský ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 12 18
17. Hana Nyklová ZŠ Nádražní, Hrochův Týnec 9 7 16
18. Kristýna Jenčíková ZŠ Školská, Kladno 15 15
19. Kateřina Skálová G, Palackého 191, Ml. Boleslav 13 13
20.–23. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 12 12
20.–23. Karolína Hanáková ZŠ Tišnov, Smíškova 840 12 12
20.–23. Kamil Krištof ZŠ Týniště nad Orlicí 9 3 12
20.–23. Adéla Mecová ZŠ Tišnov, Smíškova 840 12 12
24. Vojtěch Vařecha G Tišnov 10 10
25. David Komárek ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 9 9
26.–27. Kryštof Musil ZŠ Bystré 8 8
26.–27. Dominik Váňa G, Kolín 8 8
28. Šimon Malík G Masarykovo nám., Třebíč 3 3

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 7 8 9
Student Pilný MFF UK 15 15 15 45
1. Tereza Dvořáková ZŠ Sokolovská, Velké Meziříčí 15 12 42
2.–3. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 12 13 40
2.–3. Martin Kysela G, Český Krumlov 13 12 40
4.–6. Andrea Bártová ZŠ K Milíčovu, Praha 4 - Jižní M 13 11 39
4.–6. Barbora Peřinová ZŠ Polná 11 13 39
4.–6. Josef Vochozka ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 12 12 39
7. Barbora Šišáková ZŠ T. G. Masaryka Vracov 12 11 37
8. Jakub Ježek ZŠ Bezručova, Hradec Králové 12 11 36
9. Pavel Provazník ZŠ Štefánikova, Pardubice 11 11 35
10.–12. Anna Gryčová ZŠ Husova, Liberec 5 12 11 34
10.–12. Martin Haikl G Týn nad Vltavou 14 6 34
10.–12. Pavla Maříková G J. Vrchlického, Klatovy 10 11 34
13. Tereza Durčáková ZŠ Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Mís 10 10 33
14. Štěpánka Vidláková ZŠ Jiřího z Poděbrad, Frýdek-Mís 12 6 32
15. Jan Martinák G, Uherské Hradiště 13 11 31
16.–17. Kevin Děcký ZŠ Ostrava-Muglinov 10 7 29
16.–17. Vladimír Švastal ZŠ a MŠ Kamýk nad Vltavou 12 6 29
18. Adam Ucháč ZŠ J. A. Komenského Hradec Králo 11 12 27
19. Tomáš Veselý ZŠ a MŠ Myslibořice 7 8 26
20. Honza Dang 21. základní škola Plzeň 8 7 25
21.–22. Eliška Martináková ZŠ a MŠ Tupesy 13 10 23
21.–22. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 9 8 23
23.–24. Matyáš Hebert ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 6 21
23.–24. Jan Vrňata ZŠ Týnec nad Sázavou 11 1 21
25. Prokop Horský ZŠ Kollárova, Jihlava 5 4 20
26. Dominik Švestka G F. X. Šaldy, Liberec 12 19
27. Patrik Jendele ZŠ Nezvěstice 7 5 18
28. Jolana Chylíková ZŠ Strakonice, Dukelská 10 7 17
29. Anna Ludmila Hrbáčová CMCZŠ, Brno 15 15
30. Daniel Babický G, Hořovice 14 14
31. Ondřej Buňka ZŠ Lipůvka 12 12
32.–34. Ondřej Bambásek ZŠ Strakonice, Dukelská 10 10
32.–34. Adéla Poláková ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Zastávka 10 10
32.–34. Jan Tomšej ZŠ Frýdek-Místek 10 10
35. Kateřina Stefanová ZŠ tř. SNP, Hradec Králové 9 9
36. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 6 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!