Výsledková listina 1. série 5. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 6 8 7 7 37
1. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 6 8 7 7 36
2. Martin Schmied G Jihlava 4 5 6 8 5 7 35
3. Šimon Brázda ZŠ a MŠ Kameničky 4 5 6 8 4 7 34
4. Ondřej Macháč ZŠ Mírové náměstí, Hodonín 4 5 4 5 6 7 31
5.–6. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 3 4 6 8 3 6 30
5.–6. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 5 5 8 1 7 30
7.–9. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 5 5 6 7 27
7.–9. Václav Pavlíček ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou 4 5 5 1 5 7 27
7.–9. Lenka Tomanová ZŠ Měřín 4 5 6 1 4 7 27
10.–11. Rudolf Líbal G Christiana Dopplera, Praha 4 5 5 3 2 7 26
10.–11. Adam Vavrečka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 5 6 8 4 26
12.–13. Aneta Pouková ZŠ Horní Čermná 4 5 2 1 5 7 24
12.–13. Julie Weisová ZŠ Židlochovice 4 5 5 3 7 24
14.–15. Adam Nekolný G, Písnická, Praha 3 4 5 1 3 7 23
14.–15. Filip Novotný G Jihlava 4 4 4 1 3 7 23
16.–17. Miroslav Jarý ZŠ Velké Poříčí 3 5 5 4 5 22
16.–17. Filip Wagner G Tišnov 4 5 5 3 5 22
18.–19. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 4 3 3 3 1 7 21
18.–19. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 4 5 2 1 3 6 21
20.–21. Jindřich Hátle ZŠ Amálská, Kladno 4 4 3 2 7 20
20.–21. Jaroslav Scheinpflug ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Českých Bud 4 5 4 7 20
22. Pavla Rudolfová ZŠ Komenského náměstí, Slavkov u 4 3 4 4 4 19
23. Martin Bína G, Moravská Třebová 4 5 4 5 18
24. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 4 6 7 17
25.–27. Martin Flídr G Masarykovo nám., Kroměříž 3 4 4 5 16
25.–27. Victoria Grundlerová ZŠ jazyků Karlovy Vary 4 5 2 1 2 2 16
25.–27. Jiří Hocek ZŠ Veronské náměstí, Praha 4 4 6 2 16
28. Alena Osvaldová G J. Š. Baara, Domažlice 3 5 5 2 15
29. Jakub Bartoš G, Písnická, Praha 5 1 3 5 14
30. Jana Sládková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 3 4 6 13
31.–33. Štěpán Chrástecký Biskupské G, Ostrava 4 4 4 12
31.–33. Michal Suk ZŠ Svisle, Přerov, Přerov I - Mě 4 0 1 1 3 3 12
31.–33. Mária Volmanová ZŠ Kollárova, Jihlava 2 5 5 12
34.–35. Dita Chabičovská G Nad Kavalírkou, Praha 4 5 2 11
34.–35. Alice Janáčková G Chotěboř 3 3 5 11
36. Eva Jurčeková ZŠ sv. Voršily Praha 1 4 5 9
37. Klára Šenkeříková ZŠ a MŠ Nedašov 4 3 7
38.–39. Petr Čerych ZŠ Sobotka 4 4
38.–39. Roman Varfolomieiev ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 3 1 4
40. Jakub Ucháč ZŠ Vrané n. Vltavou 3 0 3

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 4 5 6 8 7 7 37
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 4 5 6 8 7 7 37
2.–3. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 4 5 6 8 5 7 35
2.–3. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 4 4 5 8 7 7 35
4. Lubor Čech G, Mikulov 4 5 6 3 7 7 32
5. Michal Grus G Dobruška 4 5 6 4 7 26
6.–7. František Krůs Masarykovo G, Plzeň 3 4 6 5 7 25
6.–7. Julie Rubášová Biskupské G, Brno 4 3 6 2 4 6 25
8.–9. Vladimír Chudý ZŠ Ronov nad Doubravou 4 5 5 3 7 24
8.–9. Radim Šafář G J. Blahoslava, Ivančice 4 5 6 4 5 24
10.–13. Tereza Bouberlová Biskupské G, České Budějovice 4 5 6 7 22
10.–13. Filip Holoubek G Masarykovo nám., Třebíč 4 6 1 4 7 22
10.–13. Jiří Szotkowski ZŠ Ve Svahu, Karviná - Ráj 4 4 5 3 6 22
10.–13. Jiří Zikmund ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 2 5 6 1 3 5 22
14.–15. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 5 8 7 20
14.–15. Karolína Letochová G Šternberk 4 4 3 0 4 5 20
16. Jan Raja G, Nymburk 3 3 6 2 5 19
17.–19. Filip Řeháček Klasické a španělské G, Brno 5 5 1 7 18
17.–19. Eliška Švecová ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod 4 5 4 5 18
17.–19. Lucie Urbanová G Chotěboř 4 5 4 5 18
20.–22. Petr Budai G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 4 4 2 6 16
20.–22. Ondřej Man ZŠ T. G. Masaryka Jihlava 4 5 4 0 3 16
20.–22. Ondřej Polanecký 1. ZŠ TGM Milevsko 4 3 2 1 1 5 16
23. Filip Trhlík G J. Škody, Přerov 3 4 8 15
24. Anna Sovová Klasické a španělské G, Brno 4 5 5 14
25. Bartoloměj Pecháček Církevní G, Plzeň 1 6 5 12
26.–27. Vojtěch Kuchař ZŠ Sobotka 4 4 8
26.–27. Lada Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 0 0 2 5 8
28. Jiří Zinecker G Komenského, Havířov 3 4 7
29.–30. Jan Antonín Musil PORG, Praha 4 2 6
29.–30. Adam Závora 15. základní škola Plzeň 4 2 6
31. David Zatloukal ZŠ Stupkova, Olomouc 3 1 0 4

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 4 5 6 8 7 7 42
1. Michal Beránek ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov 5 4 5 5 8 7 7 41
2. Kryštof Pravda G Mensa, Praha 5 4 5 6 8 4 7 39
3. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 5 3 5 6 8 3 7 37
4. Ondřej Valášek ZŠ V. Kl. Klicpery, Nový Bydžov 5 2 5 4 8 3 3 30
5.–6. Ester Galiová ZŠ a MŠ Středokluky 5 4 5 2 5 7 28
5.–6. Adam Krška G, Mikulov 5 4 4 5 1 2 7 28
7.–9. Natálie Křivancová G, Český Krumlov 5 4 5 4 3 6 27
7.–9. Radomír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 5 3 5 7 7 27
7.–9. Tomáš Trtík ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 5 4 5 5 3 5 27
10. Vojtěch Vincíbr První české G, Karlovy Vary 5 3 5 2 1 7 23
11. Filip Temiak G, Český Krumlov 5 4 5 4 2 0 20
12.–13. Tomáš Kavena Křesťanské G, Kozinova, Praha 5 4 4 1 5 19
12.–13. Filip Matůš ZŠ Valašská Polanka 5 4 5 5 19
14. Isabela Andreevská Spec. soukromé G Integra, Brno 5 4 5 4 18
15.–16. Adam Korbel ZŠ J. A. Komenského Blatná 5 4 4 4 17
15.–16. Tomáš Kudrnáč ZŠ Mozartova, Jablonec n. N. 5 4 1 2 5 17
17. Barbora Vosková G Legionářů, Příbram 5 4 1 0 4 2 16
18. Luboš Petráň ZŠ a ZUŠ České Budějovice 5 2 5 12
19. Miroslav Kotsyba ZŠ a MŠ Helsinská, Tábor 5 4 2 11
20. Martin Kolovratník ZŠ Pardubice - Studánka 3 2 2 3 10
21.–22. Honza Bartoš První české G, Karlovy Vary 5 4 9
21.–22. Jan Hyžák ZŠ Valašská Polanka 5 4 9
23. Jakub Hembera G Jindřichův Hradec 5 2 7
24.–26. Monika Bambuchová ZŠ Valašská Polanka 5 5
24.–26. Jakub Dorňák ZŠ Valašská Polanka 5 5
24.–26. Anežka Zobačová ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 5 5
27. Jakub Tománek ZŠ Hošťálková 1 1

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E C
Student Pilný MFF UK 5 4 5 6 8 7 7 42
1. Martin Kysela G, Český Krumlov 5 4 4 2 3 5 23
2. Patrik Rosenberg ZŠ Tuháčkova, Brno 5 3 3 3 6 20
3. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 5 4 6 15
4. Pavel Šimůnek ZŠ K. J. Erbena, Miletín 4 4
5. Sára Božoňová ZŠ, Dělnická, Karviná 3 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!