Výsledková listina 1. série 9. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Vojtěch Kadeřábek G Mensa, Praha 5 6 6 7 7 7 38
2. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 6 6 6 7 7 37
3. Anežka Čechová G, Mikulov 5 6 4 7 7 4 33
4. Lukáš Rella G, Dačice 5 6 5 5 5 3 29
5. Šimon Genčur Biskupské G, Brno 5 6 6 5 5 27
6. Daniel Čtvrtečka G, Budějovická, Praha 5 3 5 7 6 26
7. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 6 7 7 25
8. Markéta Poláčková ZŠ Pardubice – Polabiny 5 3 1 5 7 3 24
9. Jakub Turner G J. Vrchlického, Klatovy 5 3 6 5 4 23
10. Ivana Ludvíková ZŠ Pardubice – Polabiny 5 4 6 5 2 22
11. Johana Vaníčková G, Českolipská, Praha 5 3 6 6 20
12. Jakub Mašek G Neumannova, Žďár n. S. 5 6 11
13. Zuzana Weisová ZŠ Židlochovice 5 5 10
14.–15. Jan Kouba G, Prachatice 5 5
14.–15. Kristián Matúš ZŠ a MŠ Veřovice 5 5

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1.–2. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 5 6 5 7 7 6 36
1.–2. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 5 6 6 7 5 7 36
3. Jindřich Urban ZŠ Divišov 5 6 4 7 7 3 32
4. Magdalena Hybnerová G, Jateční, Ústí nad Labem 5 6 6 6 5 3 31
5. Eva Barčová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 4 7 4 4 30
6. Sebastian Ray ZŠ Školní, Bechyně 5 6 3 7 7 1 29
7.–9. Renata Brázdová ZŠ a MŠ Kameničky 5 4 6 7 6 28
7.–9. Klára Rašková Gymnázium Brno-Bystrc 5 4 2 5 7 5 28
7.–9. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 5 4 1 7 7 4 28
10. Jan Souchop G, Mikulov 5 6 3 7 5 26
11. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 5 3 5 5 4 3 25
12. Václav Verner PORG, Praha 5 6 5 4 4 24
13. Václav Vostal G Masarykovo nám., Třebíč 5 3 6 5 4 23
14.–15. Daniel Rýpar ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 5 3 7 7 22
14.–15. Pavla Šimová G, Šumperk 5 6 7 4 22
16.–17. Vít Němec ZŠ a MŠ Tasovice 5 3 4 4 4 1 21
16.–17. Agáta Anna Štěpánová G J. Vrchlického, Klatovy 5 4 6 5 1 21
18.–19. Adam Černý G Ústavní, Praha 5 4 7 3 19
18.–19. David Vedral G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 5 2 1 6 5 19
20. Pavel Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 5 6 7 18
21. Alexander Adámek ZŠ Hostýnská, Praha 10 5 6 6 17
22.–26. Jakub Drábek Slovanské G, Olomouc 5 1 1 5 4 16
22.–26. Radim Gabriel G Volgogradská 6a, Ostrava 5 5 0 5 0 1 16
22.–26. Antonie Kynčlová ZŠ Herčíkova, Brno 5 2 3 2 4 16
22.–26. Jakub Merta ZŠ Brno - Bystrc 5 3 3 3 2 16
22.–26. Kristýna Šeděnková G Volgogradská 6a, Ostrava 5 4 2 5 16
27.–30. Jan Kroupa ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 5 6 4 15
27.–30. Karel Kubeš G, Písek 5 1 2 3 3 1 15
27.–30. Františka Kynčlová ZŠ Herčíkova, Brno 5 1 3 3 3 15
27.–30. Matěj Šicner Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno 5 1 5 4 15
31.–33. Tomáš Dokulil G Jírovcova, České Budějovice 5 1 5 2 13
31.–33. Magdaléna Jůzová ZŠ Brno - Bystrc 5 3 1 2 1 1 13
31.–33. Kateřina Stefanová BG B. Balbína, Hradec Králové 5 6 2 13
34.–36. Lukáš Albrecht ZŠ, Liberec, Oblačná 5 6 11
34.–36. Rebeka Heřmanová G Jana Keplera, Praha 5 6 11
34.–36. Oliver Kodyš G Z. Wintra, Rakovník 5 6 11
37.–39. Jiří Cepník G J. Jungmanna, Litoměřice 5 3 2 10
37.–39. Romana Kolembusová ZŠ Šumperk, Šumavská 21 5 3 0 2 10
37.–39. Matěj Krátký G, Jihlava 5 1 0 4 10
40.–43. Teo Bumbálek Mendelovo G, Opava 5 5
40.–43. Vojtěch Fajstl ZŠ a MŠ Ptení 5 5
40.–43. Lukáš Hrdý G, Lesní čtvrť, Zlín 5 5
40.–43. Klára Řeháková G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 5
44. Tomáš Bořil G Neumannova, Žďár n. S. 3 3

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Martina Černá ZŠ Pardubice – Polabiny 5 5 6 5 7 6 4 38
2.–4. Lukáš Kárník ZŠ Kostelec nad Černými lesy 5 5 4 6 7 4 2 33
2.–4. Jiří Račanský G, Brno-Řečkovice 3 5 6 3 7 7 2 33
2.–4. Damian Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 5 5 6 6 5 1 5 33
5.–6. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 5 6 6 7 2 29
5.–6. Bruno Jan Šulc G Jindřichův Hradec 4 5 3 6 6 5 29
7.–8. Ema Kučerová G J. Jungmanna, Litoměřice 4 5 2 2 5 6 2 26
7.–8. Tereza Sršňová G, Budějovická, Praha 3 5 5 7 5 1 26
9.–10. Eliška Dřínková ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 3 5 6 6 5 25
9.–10. Ester Šlapotová G Frýdecká, Český Těšín 4 5 6 7 3 25
11.–13. David Matoušek ZŠ Němčice nad Hanou 3 5 5 4 7 24
11.–13. Vojtěch Mišičko G, Jateční, Ústí nad Labem 3 5 5 3 6 2 24
11.–13. Eliška Urbanová ZŠ Divišov 5 5 7 7 24
14. Matěj Dušek ZŠ Roztoky 3 5 3 4 6 2 23
15.–18. Ondřej Fikr G, Litoměřická, Praha 1 5 3 2 5 5 1 22
15.–18. Tomáš Viktor Kubíček ZŠ a MŠ DOCTRINA, Liberec 5 5 3 0 7 1 1 22
15.–18. Jana Novotný G, Litoměřická, Praha 3 5 6 7 1 22
15.–18. Lucie Rottová G Ústavní, Praha 5 5 6 6 22
19.–20. Natálie Boucová Masarykovo klasické G, Říčany 5 5 4 5 2 21
19.–20. Petr Švestka ZŠ Pardubice – Polabiny 5 5 5 4 2 21
21. Tereza Martišová G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 5 2 7 19
22. Amelie Vítková G a SOŠP, Čáslav 3 2 4 1 4 3 1 18
23.–24. Melánie Boušková ZŠ Jiráskovy sady, Příbram II 4 5 4 2 2 17
23.–24. Štěpán Stichenwirth G J. Vrchlického, Klatovy 3 5 3 5 1 17
25. Bianka Jirátková G Z. Wintra, Rakovník 3 5 4 4 16
26.–30. Ema Čekalová G, Budějovická, Praha 2 5 1 1 4 2 15
26.–30. Kristýna Kábrtová G a SOŠ Havlíčkova, Úpice 2 5 3 5 15
26.–30. Adam Ondračka ZŠ Pionýrů, Frýdek-Místek 3 5 1 6 15
26.–30. Anežka Štulová G Volgogradská 6a, Ostrava 3 3 2 2 5 15
26.–30. Gabriela Volková Masarykovo G, Vsetín 5 5 5 15
31.–33. Pavel Fryjauf Sportovní G, Plzeňská, Kladno 2 5 4 3 14
31.–33. Jakub Roštík G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 5 2 4 14
31.–33. Bartoloměj Vaníček ZŠ Na Šutce, Praha 8 - Troja 5 5 4 14
34. Vít Novák ZŠ Chyšky 3 5 1 2 1 1 13
35. Barbora Pauková G, Litoměřická, Praha 3 5 4 12
36. Jan Štefanča G, Litoměřická, Praha 4 3 0 4 11
37.–38. Věra Marie Krejčí G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 10
37.–38. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 10
39. Matěj Čentík G O. Havlové, Ostrava 4 5 9
40. Mai Chu Nhu G, Litoměřická, Praha 3 5 8
41. Leontýna Helena Keates Slovanské G, Olomouc 2 3 2 7
42.–43. Karolína Foltýnová ZŠ U Hřiště, Opava 5 1 6
42.–43. Jana Vestfálová G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 2 6
44.–49. Jan Mansfeld ZŠ Třebíz 2 3 0 0 5
44.–49. Michaela Marešová ZŠ Chyšky 5 5
44.–49. Lukáš Matoušek G, Česká Třebová 2 3 0 0 5
44.–49. Denisa Mazáčová Masarykovo G, Vsetín 5 5
44.–49. Vítek Novotný G, Blansko 0 0 1 2 2 5
44.–49. Vladimír Tůma G Luďka Pika, Plzeň 0 5 5

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 5 5 5 6 5 1 5 32
2. Helena Rýparová ZŠ K. Pokorného, Ostrava-Poruba 5 7 12
3.–4. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 3 5 8
3.–4. Klára Vildomcova ZŠ Divišov 3 5 0 8
5. Václav Prachař ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 3 3
6. Anežka Prachařová ZŠ V Rybníčkách, Praha 10 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!