Výfučí bingo

V letošním roce si pro vás Výfuček připravil bonusovou hru: tzv. Výfučí bingo. Byl by rád, aby na odměny dosáhlo co nejvíce z vás, proto stačí se jen zapojit a trochu zamyslet, což pro vás jistě nebude problém.

Je jen na vás, kolik odměn získáte. Pozorně si přečtěte tabulky, vyberte si svou odměnu a pak hurá do plnění úkolů. Stačí, abyste ve vybrané tabulce splnili 3 úkoly, v každém řádku a v každém sloupci alespoň jeden. Splněné úkoly vyškrtnete a vybranou tabulku zašlete k nám (poštou či e-mailem), my vše zkontrolujeme a vaše odměna dorazí co nejdříve.

Pravidla

  1. Každou cenu lze získat pouze jednou.
  2. U kreativních úkolů zašlete své výtvory (stačí fotografie) až s vyškrtanou tabulkou.
  3. Tvé kreativní výtvory mohou být zveřejněny na našich stránkách, případně na našem Facebooku či Instagramu.

Odměny

Splněním úkolů můžeš získat následující odměny:

  • Výfučí propisku
  • Výfučí samolepku
  • Výfučí blok
  • Výfučí vykrajovátko
  • Výfučí tričko
  • Výfučí plecháček, tužku a placku

Ke stažení

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Vítej ve Výfučím!

Zdravíme tě, poutníku! Jak si jistě všimneš, oblékli jsme náš web do nového kabátu. Dali jsme mu svěží design, zjednodušili hlavní menu a připravili spoustu dalších překvapení!

Pokud se ti na webu cokoliv nelíbí, nezdá, nebo ti připadá, že tu něco důležitého chybí, neváhej nás kontaktovat pomocí e-mailu, který nalezneš dole na stránce. Rádi si tvůj názor přečteme, a pokusíme se ti vyhovět.

Tak na co ještě čekáš? Vzhůru na průzkum!